II Bieg Sylwestrowy, Wiry 31.12.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

43

00:48:36

 

XXXIV Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy, Poznań 30.12.2017
Dystans: 10,8 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

82

00:50:54

 

Parkrun Poznan #283, Poznań 30.12.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

40

00:21:40

 

XXXIV Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy, Poznań 30.12.2017
Dystans: 10,8 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

75

00:50:17

 

III Bieg Powstania Wielkopolskiego, Poznań 27.12.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Dolecka Ela

71

00:49:56

Frański Łukasz

198

00:42:48

Korytowski Krzysztof

873

00:57:03

Kuraś Szymon

121

00:40:52

Maziec Dariusz

898

00:58:44

 

Parkrun Poznan #282, Poznań 26.12.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

32

00:22:17

 

Parkrun Poznan #281, Poznań 23.12.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

38

00:21:59

 

Cytadela By Night – Bieg XIII, Poznań 19.12.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

54

00:49:29

 

Honda na 5 – 1 Bieg, Pniewy 17.12.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Klimczyk Roman

6

2

00:20:51

 

V Gorzowski Bieg Gwiazdkowy, Gorzów Wlkp. 16.12.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

227

00:28:15

 

Parkrun Poznan #280, Poznań 16.12.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

35

00:22:14

 

Bieg Cztery Pory Roku – Zima, Poznań 16.12.2017
Dystans: 10,8 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

8

00:49:50

 

Poznańska Wieczorna Dyszka # 4, Poznań 13.12.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

14

00:45:41

 

Dwumaraton Olęderski 17/18 – edycja 2 bieg 2, Boruja Kościelna 10.12.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

9

04:23:02

Jarnót Agnieszka

24

02:30:43

Królik Krzysztof

17

04:38:16

 

III Bieg im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego, Września 10.12.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

71

3

00:44:50

 

Dwumaraton Olęderski 17/18 – edycja 2 bieg 2, Boruja Kościelna 10.12.2017
Dystans: 31,65 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

15

03:37:37

Konieczny Piotr

27

00:57:17

 

Dwumaraton Olęderski 17/18 – edycja 2 bieg 1, Boruja Kościelna 09.12.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

6

03:59:37

 

WARTA CHALLENGE Marathon&Half – Edycja 2, Biedrusko 09.12.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

11

01:45:34

 

Dwumaraton Olęderski 17/18 – edycja 2 bieg 1, Boruja Kościelna 09.12.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

20

04:23:14

Konieczny Piotr

38

01:00:14

 

XV Półmaraton Św. Mikołajów, Toruń 03.12.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

301

01:40:55

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 6, Nowy Tomyśl 02.12.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Dolecka Ela

12

00:26:35

 

IV Bieg Mikołajkowy, Poznań 02.12.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

192

00:48:38

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 6, Nowy Tomyśl 02.12.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Haliniak Marek

25

00:22:31

Jakubowski Leszek

14

00:20:22

Jarnót Agnieszka

13

00:27:16

Konieczny Piotr

36

00:25:13

Bielawa Kamila

3

2

00:23:21

Perz Marzenna

1

1

00:22:32

 

IV Bieg Mikołajkowy, Poznań 02.12.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

120

1

00:46:43

 

Parkrun Poznan #278, Poznań 02.12.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

43

00:22:44

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 6, Nowy Tomyśl 02.12.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuraś Szymon

22

00:21:09

 

IV Bieg Mikołajkowy, Poznań 02.12.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Tyczewska Agnieszka

702

01:03:15

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 6, Nowy Tomyśl 02.12.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Drgas Sławomir

9

00:19:55

 

2 Żorski Półmaraton Leśny, Żory 26.11.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

46

01:38:58

 

Cztery Pory Roku Logorun – Jesień, Poznań 25.11.2017
Dystans: 10,8 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

3

3

00:49:23

 

Parkrun Poznan #277, Poznań 25.11.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

39

00:22:21

 

Biegowe Grand Prix Gorzowa Wlkp. 2017/2018 – Bieg 2, Gorzów Wlkp. 19.11.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

119

00:24:20

 

IV Sztafeta z Łabędziem, Nowy Dwór 19.11.2017
Dystans: 2×2,5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Konieczny Piotr

 

V Olszak Półmaraton, Poznań 19.11.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

27

1

01:51:09

 

IV Sztafeta z Łabędziem, Nowy Dwór 19.11.2017
Dystans: 2×2,5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Klimczyk roman

Jakubowski Leszek

Bielawa Kamila

 

Warta Challenge Marathon & Half, Biedrusko 18.11.2017
Dystans: 21,3 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

11

01:44:47

 

Cytadela by Night – Bieg XII, Poznań 14.11.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

18

00:47:14

 

Dwumaraton Olęderski 17/18 – edycja 1 bieg 2, Bukowiec 12.11.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

9

04:36:27

Królik Krzysztof

10

04:37:37

 

IV Marceliński Bieg Jesienny, Poznań 12.11.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

11

2

00:42:58

 

Dwumaraton Olęderski 17/18 – edycja 1 bieg 2, Bukowiec 12.11.2017
Dystans: 10,55 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Drgas Sławomir

29

00:54:07

Perz Marzenna

15

03:13:47

Jarnót Agnieszka

24

02:12:22

Funka Andrzej

31

01:08:27

 

V Wolsztyński Bieg Niepodległości, Wolsztyn 11.11.2017
Dystans: 11 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bielawa Kamila

27

01:00:51

 

2 Poznański Bieg Niepodległości, Poznań 11.11.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

469

2

00:42:39

 

Dwumaraton Olęderski 17/18 – edycja 1 bieg 1, Bukowiec 11.11.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

8

04:01:18

 

2 Poznański Bieg Niepodległości, Poznań 11.11.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Dolecka Ela

624

00:54:52

 

Dwumaraton Olęderski 17/18 – edycja 1 bieg 1, Bukowiec 11.11.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Drgas Sławomir

28

01:48:58

 

2 Poznański Bieg Niepodległości, Poznań 11.11.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

939

00:45:17

 

V Wolsztyński Bieg Niepodległości, Wolsztyn 11.11.2017
Dystans: 11 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

32

01:02:07

Klimczyk Roman

94

00:53:33

 

II Bieg Niepodległości, Poznań 11.11.2017
Dystans: 11 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

131

00:58:24

 

II Biegu Niepodległości, Międzyrzecz 11.11.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

56

00:47:15

 

V Wolsztyński Bieg Niepodległości, Wolsztyn 11.11.2017
Dystans: 11 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Konieczny Piotr

188

01:00:53

 

2 Poznański Bieg Niepodległości, Poznań 11.11.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Korytowski Krzysztof

4264

00:56:29

Kuczyński Piotr

758

00:44:31

Kuraś Szymon

1087

00:45:54

Maziec Dariusz

5309

01:02:02

 

7 Luboński Bieg Niepodległości, Luboń 11.11.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

24

00:45:47

 

Dwumaraton Olęderski 17/18 – edycja 1 bieg 1, Bukowiec 11.11.2017
Dystans: 10,55 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Funka Andrzej

34

01:13:12

 

Poznańska Wieczorna Dyszka # 3, Poznań 07.11.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

10

00:46:46

 

XIII Międzynarodowy Kościański Półmaraton, Kościan 05.11.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

693

01:51:18

Kuczyński Piotr

341

01:38:41

 

V Grand Prix Powiatu Nowotomyskiego, Wąsowo 04.11.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bielawa Kamila

9

00:50:30

 

3. Rogoziński Półmaraton Przemysła II, Rogoźno 04.11.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

64

1

01:38:23

 

V Grand Prix Powiatu Nowotomyskiego, Wąsowo 04.11.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

41

00:44:31

Haliniak Marek

50

00:45:45

Jakubowski Leszek

78

00:51:51

Jarnót Agnieszka

12

00:53:06

Konieczny Piotr

79

00:51:52

Korytowski Krzysztof

91

00:57:05

Kuraś Szymon

46

00:45:12

Perz Marzenna

5

00:45:45

 

XXXV TORUŃ MARATON, Toruń 29.10.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

151

01:49:36

Kuczyński Piotr

68

2

01:39:34

 

XIX Memoriał Stanisława Ożoga, Sulęcin 28.10.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

81

00:53:02

 

VIII Bieg Św. Huberta w Tucholi, Tuchola 28.10.2017
Dystans: 15 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

89

01:09:04

 

Cytadela by Night – Bieg XI, Poznań 24.10.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

9

00:45:38

 

37 Międzynarodowy Bieg Warciański, Koło 22.10.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

217

00:46:04

 

III Woodwaste Półmaraton o Złotego Lwa, Skwierzyna 22.10.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

181

02:06:36

 

II Półmaraton Wągrowiec Skoki, Wągrowiec 22.10.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

61

3

01:37:50

 

55. Bieg Republiki Ostrowskiej, Ostrów 22.10.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Marciniak Janusz

268

00:46:58

 

Parkrun Poznan #272, Poznań 21.10.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

29

00:21:21

 

18. PKO Poznań Maraton, Poznań 15.10.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Banach Karol

4992

05:14:30

Bielawa Kamila

310

04:08:57

Bronowicki Ryszard

1391

03:43:30

Haliniak Marek

2561

04:02:08

Jakubowski Leszek

475

03:20:40

Jarnót Agnieszka

315

04:09:21

Kompanowski Mariusz

4232

04:39:59

Konieczny Piotr

3716

04:26:16

Kuczyński Piotr

1814

03:51:11

 

XI Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł, Uniejów 15.10.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuraś Szymon

165

00:44:08

 

18. PKO Poznań Maraton, Poznań 15.10.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Marciniak Janusz

1990

03:54:14

Marszałkiewicz Joanna

988

05:14:31

 

4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski, Kraków 15.10.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Maziec Dariusz

5697

02:27:43

 

18. PKO Poznań Maraton, Poznań 15.10.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

1019

05:20:31

Pięta Karol

2490

04:00:41

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 5, Nowy Tomyśl 14.10.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Drgas Sławomir

7

00:20:18

Haliniak Marek

28

00:26:57

Bielawa Kamila

5

1

00:23:41

Jarnót Agnieszka

9

2

00:26:54

Perz Marzenna

4

1

00:22:47

 

Parkrun Poznan #271, Poznań 14.10.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

57

00:23:46

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 5, Nowy Tomyśl 14.10.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuraś Szymon

11

00:21:00

 

Poznańska Wieczorna Dyszka #2, Poznań 11.10.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

13

00:45:45

 

VII Dycha Drzymały, Rakoniewice 08.10.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bielawa Kamila

39

00:47:51

Drgas Sławomir

207

00:41:53

 

7 Szamotuły Samsung Półmaraton, Szamotuły 08.10.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

359

01:43:40

 

VII Dycha Drzymały, Rakoniewice 08.10.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Haliniak Marek

349

00:44:57

 

7 Szamotuły Samsung Półmaraton, Szamotuły 08.10.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

84

01:51:49

 

VII Dycha Drzymały, Rakoniewice 08.10.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jasiński Waldemar

787

00:54:47

Konieczny Piotr

517

00:47:57

 

Munchen Marathon – Polacy, Monachium 08.10.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

934

2

03:36:07

 

7 Szamotuły Samsung Półmaraton, Szamotuły 08.10.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

242

01:36:54

Marciniak Janusz

359

01:43:47

 

VII Dycha Drzymały, Rakoniewice 08.10.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

36

00:47:18

 

II Półultramaraton Bieszczadzki, Cisna 07.10.2017
Dystans: 26 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Funka Andrzej

163

04:18:46

 

Parkrun Poznan #270, Poznań 07.10.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

27

00:21:24

 

II Półultramaraton Bieszczadzki, Cisna 07.10.2017
Dystans: 26 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Marszałkiewicz Joanna

110

04:57:25

Maziec Dariusz

199

05:28:18

 

II Bieg „Wiejska 10-ka”, Nowogródek Pomorski 01.10.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

45

00:52:13

 

I Bieg Podkowy, Skoki 01.10.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

41

1

00:42:27

 

VII Otwarty Papieski Bieg Uliczny PO SZPIK, Pniewy 01.10.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Klimczyk Roman

11

1

00:20:00

 

VII Lwówecka 10, Lwówek Wlkp. 30.09.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

53

00:46:10

Haliniak Marek

55

00:46:32

Jakubowski Leszek

21

00:40:10

 

XX EKO – Bieg, Gorzów Wlkp. 30.09.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

61

00:25:23

 

VII Lwówecka 10, Lwówek Wlkp. 30.09.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Konieczny Piotr

83

00:52:30

Korytowski Krzysztof

99

00:57:03

Kuczyński Piotr

41

00:44:08

Kuraś Szymon

57

00:46:49

Bielawa Kamila

7

2

00:48:16

Jarnót Agnieszka

10

3

00:49:20

Perz Marzenna

5

2

00:46:31

Mrozik Paweł

63

00:48:15

 

39. PZU Maraton Warszawski, Warszawa 24.09.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Banach Karol

3713

04:35:55

 

XXX Ogólnopolski Bieg Zbąskich, Zbąszyń 24.09.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bielawa Kamila

30

01:49:07

 

39. PZU Maraton Warszawski, Warszawa 24.09.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Dolecka Ela

675

04:43:00

Frański Łukasz

2925

04:12:17

 

XXX Ogólnopolski Bieg Zbąskich, Zbąszyń 24.09.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Haliniak Marek

193

01:43:53

Jakubowski Leszek

51

01:30:36

Jarnót Agnieszka

35

01:52:15

 

Maraton Puszczy Noteckiej, Sieraków 24.09.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

61

05:11:31

 

XXX Ogólnopolski Bieg Zbąskich, Zbąszyń 24.09.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Konieczny Piotr

254

01:48:58

Kuczyński Piotr

109

2

01:35:30

 

IV Otuski Bieg Przełajowy, Otusz 23.09.2017
Dystans: 7 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Klimczyk Roman

19

00:30:28

 

Parkrun Poznan #268, Poznań 23.09.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

29

00:21:35

 

Świebodzińska Dziesiątka, Świebodzin 23.09.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuraś Szymon

98

00:45:47

 

40 Bieg Lechitów, Gniezno 17.09.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

305

3

01:38:07

Frański Łukasz

663

01:44:57

 

Parkrun Poznan #267, Poznań 16.09.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

26

00:20:49

 

35. PKO Wrocław Maraton, Wrocław 10.09.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Dolecka Ela

422

04:25:29

Haliniak Marek

1628

03:54:58

 

II Półmaraton Szpot Swarzędz, Swarzędz 10.09.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

220

01:38:12

Marciniak Janusz

316

01:42:18

 

35. PKO Wrocław Maraton, Wrocław 10.09.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Pięta Karol

2547

04:17:05

 

VII Chyża Dziesiątka, Nowy Tomyśl 09.09.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Drgas Sławomir

90

00:42:50

Frański Łukasz

152

00:45:58

Jakubowski Leszek

53

00:40:37

Jankowski Radosław

396

01:05:43

Jarnót Agnieszka

30

00:49:37

Jasiński Waldemar

323

00:54:19

Kabza Grzegorz

142

00:45:29

Klimczyk Roman

197

00:47:43

Konieczny Piotr

239

00:49:22

Korytowski Krzysztof

372

00:58:21

Królik Krzysztof

256

00:50:08

Kuraś Szymon

162

00:46:22

Kuczyński Piotr

105

1

00:43:36

Matusiewicz Sławomir

393

01:03:51

Perz Marzenna

15

00:46:36

Szułczyński Michał

290

00:52:21

Zawadziński Maciej

168

00:46:40

 

27. Międzynarodowy Półmaraton Philips, Piła 03.09.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

1056

01:45:50

 

II Bieg po Oddech, Zakopane 03.09.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kabza Grzegorz

63

00:22:00

 

27. Międzynarodowy Półmaraton Philips, Piła 03.09.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

464

01:36:39

 

Ultra Janosik – Pomsta Janosika, Niedzica 03.09.2017
Dystans: 77 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

17

14:43:26

 

Parkrun Poznan #265, Poznań 02.09.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

28

00:21:07

 

BMW Półmaraton Praski, Warszawa 02.09.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Sadowski Piotr

3087

01:54:36

 

Light Run, Poznań 01.09.2017
Dystans: 10,8 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuraś Szymon

61

01:07:50

 

VI Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek, Ciechocinek 27.08.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

59

2

01:39:22

 

5. Międzychodzka Dziesiątka „z Pompą”, Międzychód 26.08.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Marciniak Janusz

93

3

00:46:18

 

5. Letni Bieg Piastów – Półmaraton, Jakuszyce 26.08.2017
Dystans: 22 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

143

01:58:15

 

5. Międzychodzka Dziesiątka „z Pompą”, Międzychód 26.08.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jasiński Waldemar

199

00:53:07

Królik Krzysztof

174

00:50:31

 

Parkrun Poznan #264, Poznań 26.08.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

30

00:21:11

 

Wieczorna Marcelińska Dycha, Poznań 20.08.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

24

2

00:44:51

 

Parkrun Poznan #263, Poznań 19.08.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

48

00:21:41

 

Cross Sierakowski, Sieraków 15.08.2017
Dystans: 15 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

10

3

01:20:59

 

XXIII Maraton Solidarności, Gdańsk 15.08.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

378

04:17:43

 

II Bieg Żołnierza, Kęszyca Leśna 15.08.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

85

00:27:11

 

XXIII Maraton Solidarności, Gdańsk 15.08.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

160

03:43:34

 

Gorce Ultra Trail, Ochotnica Górna 12.08.2017
Dystans: 40 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Chylak Jakub

117

06:10:19

Funka Andrzej

163

07:10:20

Konieczny Piotr

162

07:10:16

 

Parkrun Poznan #262, Poznań 12.08.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

30

00:21:08

 

Gorce Ultra Trail, Ochotnica Górna 12.08.2017
Dystans: 80 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

68

13:58:31

 

Poznańska Wieczorna Dyszka #1, Poznań 10.08.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

10

00:45:23

 

38. Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego, Wieleń 06.08.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

45

3

01:39:16

 

XXVI Bieg Opalińskich o Puchar Burmistrza Opalenicy, Opalenica 06.08.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Drgas Sławomir

65

00:41:31

Frański Łukasz

109

00:44:59

Haliniak Marek

114

00:45:19

Jakubowski Leszek

59

00:41:11

Jarnót Agnieszka

20

00:48:15

Jasiński Waldemar

220

00:52:56

Klimczyk Roman

108

00:44:55

Konieczny Piotr

141

00:47:05

Korytowski Krzysztof

248

00:56:36

Kuraś Szymon

152

00:47:46

Perz Marzenna

14

3

00:45:18

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 4, Nowy Tomyśl 05.08.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Drgas Sławomir

13

00:20:23

Frański Łukasz

18

00:22:19

Haliniak Marek

19

00:22:21

Bielawa Kamila

2

2

00:23:06

Jakubowski Leszek

9

3

00:20:11

Konieczny Piotr

36

00:26:33

 

IX Bieg o Laur św. Wawrzyńca, Słupca 05.08.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

55

3

00:44:45

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 4, Nowy Tomyśl 05.08.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuraś Szymon

20

00:22:39

Szofer Adam

21

00:23:07

 

IV Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy, Dąbki 30.07.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

77

1

00:44:47

 

V Pogoń Za Wilkiem, Poznań 29.07.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

10

00:53:43

 

XIII Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami, Kazimierz Biskupi 29.07.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

24

01:41:01

 

V Pętla Krosowa Grodziskiego Klubu Biegacza, Zdrój koło Grodziska 23.07.2017
Dystans: 7 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

8

00:38:07

 

V Bieg Trzech Jezior – Mężczyźni, Trzemeszno 23.07.2017
Dystans: 5,34 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

84

00:26:49

 

10-tka o Puchar Krotoski – Cichy wokół Jeziora Chrzypskiego, Chrzybsko Wielkie 22.07.2017
Dystans: 10,5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bielawa Kamila

92

00:52:09

 

VI Półmaraton Puchar Krotoski – Cichy Wokół jeziora Chrzypskiego, Chrzybsko Wielkie 22.07.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

122

01:52:36

Kuczyński Piotr

53

01:40:25

 

4 Nocny Bieg Maniacka Piątka „Zombie Style”, Poznań 21.07.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

163

00:23:03

 

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich – K-B-L, Kudowa – Lądek Zdrój 20.07.2017
Dystans: 110 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Funka Andrzej

166

21:20:07

 

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich – Ultra Trail, Lądek Zdrój – Kudowa 20.07.2017
Dystans: 68 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

179

11:22:18

 

Bieg z Okazji 400 Zawodów Roberta, Poznań 18.07.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

14

00:44:59

 

II Bieg Zamoyskiego, Kórnik 16.07.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

100

00:44:26

Marciniak Janusz

130

00:45:53

 

XXX Półmaraton Lipcowy, Okonek 15.07.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

35

1

01:37:33

 

28. Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton, Pobiedziska 09.07.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

85

2

01:38:16

Frański Łukasz

154

01:45:05

Marciniak Janusz

153

01:45:02

 

Parkrun Poznan #257, Poznań 08.07.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

38

00:21:20

 

Cytadela by Night – Bieg VIII, Poznań 04.07.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

20

00:44:25

 

9 PÓŁ Maraton Karkonoski, Szklarska Poręba 02.07.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

162

02:25:51

 

XXVII Międzynarodowy Bieg Po Plaży, Jarosławiec 02.07.2017
Dystans: 15 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

33

01:20:26

 

IV Nekielski Bieg do Lata, Nekla 02.07.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

93

00:43:51

 

V Sucholeska Dziesiątka Fightera, Suchy Las 02.07.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Marciniak Janusz

54

2

00:46:23

 

XXVII Międzynarodowy Bieg Po Plaży, Jarosławiec 02.07.2017
Dystans: 15 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

23

01:18:23

 

XV Bieg 12 Mostów, Sławno 01.07.2017
Dystans: 7,5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

105

00:37:15

 

Parkrun Poznan #256, Poznań 01.07.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

34

00:21:29

 

XV Bieg 12 Mostów, Sławno 01.07.2017
Dystans: 7,5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

93

00:36:21

 

3. Maraton Szczeciński Sanprobi, Szczecin 25.06.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

271

04:25:07

 

III Nocny Bieg Świętojański, Sielinko 24.06.2017
Dystans: 4,3 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frańska Karolina

157

00:26:35

Frański Łukasz

161

00:53:33

 

XIII Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza Międzychodu, Międzychód 24.06.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Korytowski Krzysztof

73

00:56:14

 

Cortina Ultra Trail, Cortina 24.06.2017
Dystans: 48 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Marciniak Janusz

1147

10:00:30

 

XIII Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza Międzychodu, Międzychód 24.06.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

46

3

00:47:52

Perz Marzenna

44

2

00:47:30

 

Cortina Ultra Trail, Cortina 24.06.2017
Dystans: 48 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Szkuta Michał

1306

10:54:49

 

Lavaredo Ultra Trail, Cortina 23.06.2017
Dystans: 120 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Chylak Jakub

538

23:21:26

 

Cytadela by Night – Bieg VII, Poznań 22.06.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

11

00:44:56

 

6. Mróz Śrem Półmaraton, Śrem 18.06.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

170

3

01:42:42

Frański Łukasz

201

01:45:36

Zawadziński Maciej

168

01:42:36

 

5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton, Wrocław 17.06.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

1256

01:37:08

 

III Nocny Bieg Świętojański, Sielinko 16.06.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Klimczyk Roman

44

00:48:12

 

XI Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka, Grodzisk Wlkp. 11.06.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bielawa Kamila

67

01:47:23

Dolecka Ela

622

02:22:57

Frański Łukasz

654

01:44:48

Grześkowiak Maciej

819

01:47:59

Haliniak Marek

1314

01:58:48

Jakubowski Leszek

784

01:47:24

Jarnót Agnieszka

93

01:50:16

Jasiński Waldemar

1558

02:06:36

Kuczyński Piotr

346

3

01:38:21

Perz Marzenna

118

01:52:37

Pięta Karol

367

01:38:50

Sadowski Piotr

1455

02:02:28

 

Bieg „Razem Dla Bezpieczeństwa”, Poznań 10.06.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

46

00:43:16

 

II Bukowski Bieg Księcia Mieszka I, Buk 04.06.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

81

00:48:18

Perz Marzenna

78

3

00:48:02

 

XXI Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie, Murowana Goślina 04.06.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

108

01:35:54

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 3, Nowy Tomyśl 03.06.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Dolecka Ela

14

00:28:07

Drgas Sławomir

17

00:20:45

Grześkowiak Maciej

24

00:21:47

Bielawa Kamila

3

2

00:23:33

Jakubowski Leszek

11

3

00:20:02

Jarnót Agnieszka

6

3

00:25:04

Perz Marzenna

4

2

00:24:12

Konieczny Piotr

33

00:23:39

 

VIII Bieg Czerniejewski, Czerniejewo 03.06.2017
Dystans: 9,7 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

32

00:40:55

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 3, Nowy Tomyśl 03.06.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Maziec Dariusz

46

00:40:55

Szofer Adam

27

00:22:12

 

VI Wolsztyńska Dziesiątka, Wolsztyn 28.05.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Drgas Sławomir

82

00:44:59

Grześkowiak Maciej

91

00:45:15

Haliniak Marek

183

00:49:17

Jarnót Agnieszka

18

00:50:45

Jasiński Waldemar

347

00:57:12

 

VI Piątka Majowa, Osiedle Poznańskie 28.05.2017
Dystans: 5,7 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

44

00:27:55

 

VI Wolsztyńska Dziesiątka, Wolsztyn 28.05.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Konieczny Piotr

239

00:52:14

 

5. Kurdeszowa (Za)Dyszka, Kostrzyn 28.05.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

47

00:44:53

 

VI Wolsztyńska Dziesiątka, Wolsztyn 28.05.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bielawa Kamila

14

3

00:49:58

Perz Marzenna

12

1

00:49:44

 

5. Kurdeszowa (Za)Dyszka, Kostrzyn 28.05.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Marciniak Janusz

73

00:46:36

 

VI Wolsztyńska Dziesiątka, Wolsztyn 28.05.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Maziec Dariusz

441

01:08:13

Naporowski Damian

211

00:50:47

 

Puszczygór, Szczecin 27.05.2017
Dystans: 55 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

78

07:03:52

 

XXIV Bieg Górski na Ślężę, Wrocław 27.05.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Konieczny Piotr

389

00:51:35

 

Parkrun Poznan #251, Poznań 27.05.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

24

00:21:21

 

6 Bieg z Cyklu Cytadela by Night, Poznań 23.05.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

21

01:33:51

 

Bieg Lwa, Tarnowo Podgórne 21.05.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

168

3

01:37:31

Frański Łukasz

337

01:46:10

 

II Bieg Rodzicielstwa Zastępczego, Gorzów Wlkp. 21.05.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

68

00:24:08

 

Bieg Lwa, Tarnowo Podgórne 21.05.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Zawadziński Maciej

249

01:41:50

 

VII Bieg uliczny im. Arkadego Fiedlera, Bolewice 20.05.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

46

00:45:28

Haliniak Marek

59

00:47:31

Jarnót Agnieszka

9

00:50:17

Klimczyk Roman

34

00:43:47

Konieczny Piotr

73

00:51:49

Korytowski Krzysztof

83

00:58:15

Bielawa Kamila

5

3

00:48:37

Perz Marzenna

3

2

00:47:31

 

Parkrun Poznan #250, Poznań 20.05.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Matusiewicz Sławomir

214

00:47:56

 

I Wiosenna Dyszka Nocnego Puszczyka, Puszczykowo 19.05.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

9

1

00:49:34

 

VI Bieg 10km Szpot Swarzędz, Swarzędz 14.05.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

260

00:43:42

Marciniak Janusz

426

00:46:16

 

II Dycha Gryfa, Zaniemyśl 14.05.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

43

00:58:13

 

Ultramaraton GWiNT Ultra Cross, Nowy Tomyśł – Wolsztyn 13.05.2017
Dystans: 110 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Banach Karol

61

16:40:11

Bielawa Kamila

15

16:13:38

Chylak Jakub

173

07:34:45

Dolecka Ela

34

06:56:04

Frański Łukasz

84

06:14:14

Grześkowiak Maciej

56

16:13:36

Haliniak Marek

140

06:59:21

Jakubowski Leszek

45

05:42:15

Jarnót Agnieszka

9

06:07:46

Jasiński Waldemar

201

08:12:40

Konieczny Piotr

164

07:26:11

 

X Bieg Piastowski, Inowrocław – Kruszwica 13.05.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

111

01:40:09

 

Ultramaraton GWiNT Ultra Cross, Grodzisk Wlkp. – Wolsztyn 13.05.2017
Dystans: 55 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jankowiak Paweł

2

1

04:23:56

Marszałkiewicz Joanna

51

07:43:51

Maziec Dariusz

208

08:45:09

 

Wings For Life 2017, Poznań 07.05.2017
Dystans: 25,25 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

9418

 

II Półmaraton Kołobrzeg, Kołobrzeg 06.05.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

25

2

01:36:55

 

XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego, Trzeneszno 03.05.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

233

01:47:40

 

II Bieg Konstytucji 3 Maja, Gorzów Wlkp. 03.05.2017
Dystans: 3 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

38

00:13:17

 

XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego, Trzeneszno 03.05.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

108

3

01:37:47

 

16. PZU Cracovia Maraton, Kraków 30.04.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Banach Karol

3528

04:21:15

Dolecka Ela

671

04:37:25

Frański Łukasz

2231

03:53:52

Kuczyński Piotr

2184

03:53:17

Marszałkiewicz Joanna

565

04:24:55

Pięta Karol

2446

03:57:08

 

III Piątka Na Rynku, Strzelce Krajeńskie 29.04.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

120

00:23:49

 

Nocna Dycha z Wawelem, Kraków 28.04.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

133

1

00:43:51

 

XIX Półmaraton im. Mirosława Zaremby, Ostrzeszów 23.04.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

151

01:47:47

Kuczyński Piotr

72

2

01:37:15

 

Olęderski Festiwal Biegowy, Wytomyśl 22.04.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Banach Karol

41

04:45:43

Drgas Sławomir

22

00:46:45

Frański Łukasz

19

00:45:38

Grześkowiak Maciej

19

04:05:48

Haliniak Marek

79

01:57:22

Jakubowski Leszek

15

03:57:47

Jasiński Waldemar

106

02:15:02

Kompanowski Mariusz

30

04:24:52

Konieczny Piotr

104

02:09:46

Korytowski Krzysztof

53

01:02:27

 

Olęderski Festiwal Biegowy 2017 – 10 km, Wytomyśl 22.04.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Klimczyk Roman

15

3

00:44:58

 

Olęderski Festiwal Biegowy 2017 – Maraton, Wytomyśl 22.04.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jankowiak Paweł

1

1

03:02:53

Jarnót Agnieszka

5

2

04:39:41

 

Olęderski Festiwal Biegowy 2017 – Półmaraton, Wytomyśl 22.04.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bielawa Kamila

6

1

01:58:12

Marciniak Janusz

57

2

01:50:01

Kuczyński Piotr

28

1

01:40:09

 

Olęderski Festiwal Biegowy, Wytomyśl 22.04.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Maziec Dariusz

112

02:31:01

Pięta Karol

111

02:26:35

Szofer Adam

39

01:44:32

Zawadziński Maciej

41

01:44:40

 

Bieg Św. Urszuli, Pniewy 17.04.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Banach Karol

42

00:51:25

Kuczyński Piotr

14

1

00:43:13

Frański Łukasz

21

00:45:56

Marszałkiewicz Joanna

15

01:00:25

 

III Bieg Zajączka Wielkanocnego, Poznań 15.04.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

172

00:56:57

Kuczyński Piotr

47

1

00:46:44

 

Cytadela by Night – Bieg V, Poznań 11.04.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

22

1

00:44:50

 

IV Bieg z Motylem, Boruja Kościelna 09.04.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Grześkowiak Maciej

27

00:44:06

Haliniak Marek

43

00:47:09

Jasiński Waldemar

79

00:54:54

 

IV Olszak Półmaraton, Poznań 09.04.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

27

01:49:24

 

IV Bieg z Motylem, Boruja Kościelna 09.04.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bielawa Kamila

2

2

00:50:07

Jankowiak Paweł

2

2

00:37:26

Jarnót Agnieszka

3

3

00:51:55

 

Bieg “Bitwy Pod Legnicą 1241 – Półmaraton”, Legnica 09.04.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Pięta Karol

131

01:39:53

 

IV Bieg z Motylem, Boruja Kościelna 09.04.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Zawadziński Maciej

29

00:44:57

 

XV Bieg Europejski, Gniezno 08.04.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

301

00:44:14

 

IV Gorzowski Bieg Wielkanocny, Gorzów Wlkp. 08.04.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

67

00:23:26

 

XV Bieg Europejski, Gniezno 08.04.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Marciniak Janusz

402

00:45:59

Kuczyński Piotr

303

3

00:44:16

 

IV Ostrowski ICE MAT Półmaraton, Ostrów 02.04.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

282

01:52:09

 

III Integracyjny Bieg Regionu Kozła, Liny 02.04.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jasiński Waldemar

69

00:57:00

 

IV Ostrowski ICE MAT Półmaraton, Ostrów 02.04.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

104

3

01:37:55

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 2, Nowy Tomyśl 01.04.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Dolecka Ela

11

00:26:54

Grześkowiak Maciej

19

00:21:20

Haliniak Marek

30

00:23:08

Bielawa Kamila

5

2

00:24:56

Jakubowski Leszek

14

3

00:20:09

Perz Marzenna

3

2

00:23:30

Jarnót Agnieszka

9

00:26:10

Konieczny Piotr

46

00:28:54

 

I Bieg Charytatywny ICZMP Run, Łódź 01.04.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Korytowski Krzysztof

169

00:27:48

 

Parkrun Poznan #243, Poznań 01.04.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

26

00:21:35

 

10 PKO Poznań Półmaraton, Poznań 26.03.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bielawa Kamila

578

01:54:00

Dolecka Ela

1579

02:08:06

Frański Łukasz

2106

01:41:07

Grześkowiak Maciej

1458

01:37:04

Haliniak Marek

4398

01:53:20

Jakubowski Leszek

842

01:31:49

Jankowski Radosław

7292

02:22:15

Jasiński Waldemar

5970

02:03:02

 

XXXIII Bieg Śladami Wiosny, Przemysław 26.03.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

65

00:48:00

 

10 PKO Poznań Półmaraton, Poznań 26.03.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Konieczny Piotr

4503

01:54:00

Kuczyński Piotr

1768

01:39:10

Mańczak Bogdan

1009

01:33:24

Marciniak Janusz

2399

01:42:53

Matusiewicz Sławomir

7593

02:38:14

 

Parkrun Poznan #242, Poznań 25.03.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

26

00:21:51

 

2. ONICO Gdynia Półmaraton, Gdynia 19.03.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

1675

01:44:12

 

II Półmaraton Leszczyński Duda-Cars, Leszno 19.03.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

219

2

01:39:07

 

Bieg Cztery Pory Roku LOGORUN – Wiosna, Poznań 18.03.2017
Dystans: 10,8 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

9

1

00:49:01

 

Bieg z Okazji 70-lecia K.S. STAL, Gorzów Wlkp. 18.03.2017
Dystans: 7 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

118

00:32:10

 

13 Maniacka Dziesiątka, Poznań 11.03.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

647

1

00:41:28

Kuczyński Piotr

1106

00:44:18

 

Cytadela By Night – Bieg IV, Poznań 07.03.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

11

00:46:06

 

Dwumaraton Olęderski 16/17 – Edycja 5 bieg 2, Boruja Kościelna 05.03.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

9

04:12:31

Konieczny Piotr

25

02:21:19

Perz Marzenna

14

04:25:22

Kompanowski Mariusz

15

04:33:24

Grześkowiak Maciej

23

02:03:38

Jarnót Agnieszka

27

02:21:59

 

Vodafone Malta Marathon, Malta 05.03.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Pięta Karol

524

04:34:01

 

Dwumaraton Olęderski 16/17 – Edycja 5 bieg 1, Boruja Kościelna 04.03.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

5

04:08:38

Konieczny Piotr

26

02:02:39

 

Parkrun Poznan #239, Poznań 04.03.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

39

00:21:39

 

Dwumaraton Olęderski 16/17 – Edycja 5 bieg 1, Boruja Kościelna 04.03.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

11

04:20:40

Kompanowski Mariusz

12

04:24:27

Grześkowiak Maciej

6

04:08:40

Jarnót Agnieszka

21

03:22:31

 

Cytadela By Night – Bieg III, Poznań 28.02.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

28

00:46:09

 

Tropem Wilczym – Poznań, Poznań 26.02.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

123

00:49:08

 

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Zbąszyń 26.02.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

38

00:25:14

Jasiński Waldemar

61

00:28:05

 

Tropem Wilczym – Poznań, Poznań 26.02.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

54

1

00:44:58

 

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Zbąszyń 26.02.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

24

00:23:28

 

Powstańcze Biegi Przełajowe „Grand – Prix Powiatu Kościańskiego” – Bieg 4, Krzywiń 25.02.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

37

2

00:42:46

 

VII Wildecka Dziesiątka, Poznań 19.02.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Banach Karol

114

00:53:17

Marszałkiewicz Joanna

35

00:58:23

Kuczyński Piotr

46

1

00:45:03

 

III Bieg Walentynkowy – Single, Poznań 18.02.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

128

00:57:06

Kuczyński Piotr

23

1

00:46:39

 

Dwumaraton Olęderski 16/17 – Edycja 4 bieg 2, Jastrzębsko Stare 12.02.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

10

05:10:00

 

Powstańcze Biegi Przełajowe „Grand – Prix Powiatu Kościańskiego” – Bieg 3, Krzywiń 12.02.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

50

2

00:46:34

 

Dwumaraton Olęderski 16/17 – Edycja 4 bieg 2, Jastrzębsko Stare 12.02.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

7

05:05:00

Perz Marzenna

13

05:17:00

Jarnót Agnieszka

18

02:24:00

Grześkowiak Maciej

14

03:15:00

 

Dwumaraton Olęderski 16/17 – Edycja 4 bieg 1, Jastrzębsko Stare 11.02.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

7

04:51:00

 

Warta Challenge Marathon&Half – Półmaraton, Biedrusko 11.02.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

14

01:45:47

 

Dwumaraton Olęderski 16/17 – Edycja 4 bieg 1, Jastrzębsko Stare 11.02.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

6

04:48:00

Perz Marzenna

11

05:25:00

Jarnót Agnieszka

12

05:25:00

Funka Andrzej

23

01:18:00

 

I Zimowy Półmaraton, Zaniemyśl 05.02.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

16

01:44:40

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 1, Nowy Tomyśl 04.02.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Dolecka Ela

6

00:28:08

Grześkowiak Maciej

17

00:22:24

Haliniak Marek

32

00:25:36

Jakubowski Leszek

23

00:23:19

Jarnót Agnieszka

3

2

00:26:23

Perz Marzenna

4

3

00:27:21

 

Parkrun Poznan #235, Poznań 04.02.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

21

00:23:06

 

III Marceliński Bieg Zimowy, Poznań 29.01.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

29

1

00:47:35

 

Parkrun Poznan #234, Poznań 28.01.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

28

00:22:05

 

Parkrun Poznan #233, Poznań 21.01.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

20

00:22:07

 

Cytadela By Night – Bieg 2, Poznań 17.01.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

11

00:50:38

 

Dwumaraton Olęderski 16/18 – Edycja 3 bieg 2, Sątopy 15.01.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

2

2

04:15:00

Jarnót Agnieszka

19

02:14:15

 

III Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym. „Policz się z cukrzycą”, Mosina 15.01.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jasiński Waldemar

214

01:06:24

 

Dwumaraton Olęderski 16/18 – Edycja 3 bieg 2, Sątopy 15.01.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

5

04:44:18

 

III Dycha z Obkładem, Daszewice 15.01.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

30

3

00:49:42

 

Dwumaraton Olęderski 16/18 – Edycja 3 bieg 2, Sątopy 15.01.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

7

04:45:00

 

X Chrustowski Bieg Zimowy, Chrustowo 14.01.2017
Dystans: 12 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Banach Karol

148

01:03:44

Frański Łukasz

104

00:57:59

 

Dwumaraton Olęderski 16/18 – Edycja 3 bieg 1, Sątopy 14.01.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

3

3

04:27:00

Jarnót Agnieszka

19

02:37:00

 

X Chrustowski Bieg Zimowy, Chrustowo 14.01.2017
Dystans: 12 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Konieczny Piotr

158

01:05:02

 

Warta Challenge Marathon&Half – Półmaraton, Biedrusko 14.01.2017
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

12

01:48:57

 

X Chrustowski Bieg Zimowy, Chrustowo 14.01.2017
Dystans: 12 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Marszałkiewicz Joanna

24

01:03:17

 

Dwumaraton Olęderski 16/18 – Edycja 3 bieg 1, Sątopy 14.01.2017
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

9

05:23:44

 

Parkrun Poznan #231, Poznań 07.01.2017
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

40

00:21:45

 

II Bieg Trzech Króli, Nowy Folwark 06.01.2017
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

36

2

00:44:25