Przybili i zakończyli 😉
I tak oto zakończyło się IV GP Przybij Piątkę. Tak tak, to już 4 pełne edycje cyklu za nami. Poranek pierwszej soboty grudnia 2018 okazał się bardzo mroźny, a w nocy pogoda zaskoczyła biegaczy śniegiem. Mimo to, na nieco zmodyfikowanej trasie (mamy nadzieję, że Wam też się ona podoba tak jak nam) wielu biegaczy odnotowało świetne czasy. Finałowy bieg zwyciężył Maciej Terka (AZS AWF Gorzów), który w gościnnym u nas występie uzyskał czas 17:38 – Gratulacje! Na drugim miejscu coraz szybciej biegający Kacper Burkowski (17:58) a trzeci był Sebastian Bereszyński (Danflor Team). Ten ostatni nie musiał się nigdzie śpieszyć i wynikiem 18:06 zagwarantował sobie trzecie z rzędu zwycięstwo w całym GP. Wielkie gratulacje dla Sebastiana za hattricka! Drugie miejsce w całym cyklu zajął Piotr Kurzyński (Team Berotu) a podium dopełnił nasz trener Dariusz Ruta. GRATULACJE dla wszystkich!
Najszybsza kobieta w całym cyklu to nasza Chyża Kamila Bielawa – Brawo Kama! Na drugim miejscu Sylwia Jekiel a na trzecim Magdalena Końka (Team Berotu) Paniom serdecznie gratulujemy!
Jak zwykle, rozdaliśmy też sporo pucharów w kategoriach wiekowych gdzie Chyżacy zgarnęli kilka z nich:
Asia Guzik i Ania Andrzejczak za I i II m. w kat. K30, Ela Dolecka i Agnieszka Jarnót za I i II m. w kat. K40, Sławek Drgas za II m. w kat. M20 i Jacek Zerbst za III m. w kat. M40 – Brawo Wy!
Z tego miejsca pragniemy podziękować sponsorom cyklu, czyli firmie Phoenix Contact Polska oraz Piekarnia i Spiżarnia Kucz, która raczyła Was pysznymi słodkościami po każdym biegu.
Dziękujemy też Wam drodzy biegacze, że po raz kolejny wzięliście udział w naszym GP. Najliczniejszą grupę w tym roku stanowił Team Berotu (PASJA Sportu), który zgarnął wiele pucharów w kategoriach – Dzięki Smerfy 😉
Serdeczne podziękowania dla Aleksandry Funki za świetne jak zawsze zdjęcia oraz wszystkim Chyżakom (i nie tylko), którzy pomagali przy organizacji biegów.
Przyszłoroczny cykl stoi na razie pod znakiem zapytania, ale chyba będzie trzeba zrobić jubileuszową edycję – Adam, Piotr wierzymy, że dacie się namówić 😉 a Wy biegacze zechcecie wziąć w niej udział. Kto jest za, ręka/ kciuk do góry 😉
Galera zdjęć Ali: link .
Filmik z YT: link
Pełne wyniki z ostatniego biegu i całego cyklu link