W ubiegłą sobotę odbyła się trzecia edycja biegu z cyklu GP Przybij Piątkę. Pierwszy raz ścigaliśmy się w Jastrzębsku Starym na trasie Biegu Przez Las. Pomimo pewnych obaw co do poziomu jej trudności okazało się, że da się tam całkiem szybko biegać. Mimo długiego weekendu i bardzo ciężkich warunków pogodowych na starcie zjawiło się aż 58 osób. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że nie było tak źle jak się spodziewali 🙂 Każdy ma też teraz punkt odniesienia i czas do poprawy w najbliższych biegach 😉 Zwycięzcą został Sebastian Bereszyński (Danflor Team) ustanawiając automatycznie rekord trasy 18:06,7 – Gratulacje! Drugie miejsce Kacper Burkowski a trzecie Darek Ruta (Nowotomyska Akademia Biegowa).
Wśród Pań triumfowała Kamila Bielawa (NKB Chyży – Brawo Kama!) a za nią Magdalena Końka i Emilia Nyga z Team BeRoTu, który w tym sezonie stanowi najliczniejszą grupę w naszym cyklu.

Dziękujemy wszystkim za kolejny fajny bieg. Cieszymy się, że podobał Wam się pomysł z arbuzami na mecie a drożdżówki od Piekarnia i Spiżarnia Kucz były przepyszne 🙂
Już dziś zapraszamy na kolejny bieg, który odbędzie się 04.08.2018, ponownie w Jastrzębsku.
Do zobaczenia!