One, czyli nasze Chyże Dziewczyny kolejny raz na podium! Z wcześniejszej relacji Asi wiecie już, że w sobotę 16.06 w Sielinku Kamila, Asia i Ela odbierały puchary w swoich kategoriach. Ale być może nie wiecie, że tego samego dnia Marzenna Perz stanęła na najwyższym stopniu podium w kat. K3 Ultramaratonu Zielonka Challenge na dystansie 75km. Dystans ten pokonała w 9:11:15 co przy panujących upałach jest nie lada wyczynem – Brawo Marzenna!
Dzień później w Buku jedna z naszych nowych klubowiczek Anna Andrzejczak zajęła III miejsce w kat. K30 w III edycji Biegu Mieszka I. Czas 55:54 to dużo poniżej możliwości Ani, ale należy zaznaczyć że kilkanaście godzin wcześniej w Sielinku pobiegła crossową dyszkę w 50:23! Brawo Ania!
Wszystkim Paniom serdecznie gratulujemy i jesteśmy przekonani, że jeszcze nie raz w tym sezonie będziemy pisać o kolejnych odebranych pucharach