I już po 🙁
Wydawałoby się, że zupełnie niedawno informowaliśmy o pierwszym weekendzie Dwumaratonu Olęderskiego 2018/2019 a tymczasem cały cykl dobiegł końca. W niedzielę 10 marca biegacze dokręcali ostatnie kilometry w Borui Kościelnej.
Zwycięzcą całego cyklu został Arkadiusz Radtke, który łącznie ukończył 10 maratonów w czasie 40h39m51s. Drugie miejsce dla Roberta Radtke (40h49m49s) a na trzecim nasz prezes Rysiek (45h47m46s) – Brawo Szefie!
W całym cyklu tylko 6 osób ukończyło 10 maratonów a wśród nich nasza Ultra Marzenna, zwyciężczyni cyklu wśród kobiet. GRATULACJE!
Druga wśród Pań Marzena Wróbel a trzecia Jolanta Witczak.
Przypomnijmy iż każdy kto ukończył 2 biegi (niezależnie od dystansu) w którykolwiek weekend otrzymywał pamiątkowy medal z motywem danej miejscowości. Oprócz tego wszyscy którzy ukończyli 10 biegów obdarowani zostali ręcznikami NKB i upominkami od sponsorów a Ci którzy zaliczyli 10 maratonów otrzymali dyplomy na drewnie 🙂 Oczywiście rozdaliśmy też puchary dla pierwszych trzech mężczyzn i kobiet.
Jednak to nie nagrody są ważne w tych Dwumaratonach a swoisty klimat i rodzinna atmosfera jaka panuje na każdym biegu, gdzie zawiązuje się dużo nowych znajomości i przyjaźni.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy choć raz biegali razem z nami w bardzo kiepskich nieraz warunkach pogodowych. To Wy tworzycie tą imprezę!
Mamy nadzieję, że spotkamy się jesienią na kolejnej edycji Dwumaratonów 2019/2020, na którą już teraz serdecznie zapraszamy.
Dziękujemy naszej niezłomnej fotografce Ali Funce oraz Krzysztofowi i Bernadetcie Lipińskim za przepiękne zdjęcia z każdej edycji.
Dziękujemy naszym sponsorom:
Damian Nowak – Piekarnia Wiejska w Zębowie
Mamy Miód – Michał Osękowski
Dziękujemy Sołtysom i Radom Sołeckim wsi:
Róża, Sątopy, Jastrzębsko Stare, Wytomyśl i Boruja Kościelna.
Dziękujemy klubom sportowym: Borusja w Borui Kościelnej, Zenit w Wytomyślu.
Podziękowania również dla Chyżaków za czynny udział zarówno w bieganiu jak i organizacji.
Szczegółowe wyniki znajdziecie na naszej stronie a tutaj możecie obejrzeć galerię jak zwykle pięknych zdjęć Ali z ostatniego weekendu. zdjęcia