Chyży Multisport – czyli krótkie podsumowanie weekendu 26-27.05.2018
W ubiegły weekend Chyżacy rozproszyli się po kraju startując w różnych zawodach, z czego wszystkie były oczywiście powiązane z bieganiem 😉 Panujące w całym kraju upały nie zachęcały do wielkiego ścigania, dlatego wszyscy raczej starali się dobiec w zdrowiu na metę i cieszyć się imprezą.
W sobotę w Wolsztyńskiej Dziesiątce Marzenna Perz nabiegała 47:48 i wywalczyła I miejsce w kat. K50! Wielkie Gratulacje!
Oprócz Marzenny w Wolsztynie startowali jeszcze Agnieszka, Ela, Marek i Waldek – Gratulacje dla wszystkich!
Również w sobotę w Sobótce, w XXV Biegu Górskim na Ślężę czwórka Chyżych śmiałków zmierzyła się z morderczym podbiegiem na 5km. Bieg na Ślężę to nie jakaś tam sobie delikatna piąteczka 😉 Jak widać na załączonym obrazku trasa cały czas pnie się do góry. Wszyscy wyczerpani, ale szczęśliwi dotarli na szczyt w kolejności: Szymon, Sławek, Piotr i Andrzej – Brawo Panowie!
Tymczasem w Sierakowie na jednej z kultowych imprez Triathlonowych w Polsce, w sobotę na dystansie 1/2 IM (1,9km pływanie – 90km rower – 21,2km bieg) wystartował Karol a dzień później Leszek na 1/4 IM (950m-45km-10,5km). Obaj sponiewierani po GWiNcie potraktowali te zawody rekreacyjnie, dlatego świetnie się bawili i chłonęli atmosferę 🙂 – Brawo Wy!
Wszystkim biegaczom którzy startowali w tych upałach i planują kolejne starty w ten weekend życzymy przede wszystkim dobrej zabawy i ukończenia w zdrowiu. Pamiętajcie o porządnym nawadnianiu a o wyniki powalczycie jeszcze, w bardziej sprzyjających warunkach 😉