Lp. Nazwisko Imię Miasto Klub
1 Dokowicz Jarek Cicha Góra Team Berotu
2 Końka Tomasz Cicha Góra Team Berotu
3 Końka Magdalena Cicha Góra Team Berotu
4 Maciejewski Hubert Nowy Tomyśl Team Berotu
5 Nyga Emila Sątopy Team Berotu
6 Sieroń Kamil Nowy Tomyśl Team Berotu
7 Spychała Łukasz Nowy Tomyśl Team Berotu
8 Ziemek Tomasz Nowy Tomyśl Team Berotu
9 Kaczmarek Maciej Nowy Tomysl Team Berotu
10 Kurzyński Piotr Zbąszynek Team Berotu
11 Greczycho Milena Zbąszynek -
12 Haliniak Marek Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl
13 Jakubowski Leszek Paproć Bech Packaging Team / NKB Chyży Nowy Tomyśl
14 Kaczmarek Aneta Nowy Tomyśl Drużyna Szpiku
15 Kmiecik Kacper Wolsztyn -
16 Mocek Marek Granowo Danflor Team
17 Piątas Krzysztof Nowy Tomyśl -
18 Kasprzak Beata Grodzisk Wielkopolski -
19 Markiewicz Jagoda Kamieniec Kuźnia Talentów Kamieniec
20 Nowak Katarzyna Dobieżyn -
21 Odważny Mariusz Kamieniec Kuźnia Talentów Kamieniec
22 Markiewicz Joanna Kamieniec Kuźnia Talentów Kamieniec
23 Terka Maciej DREZDENKO AZS AWF Gorzów WLKP
24 Piątas Mariusz Nowy Tomyśl -
25 Kańduła Damian Nowy Tomyśl -
26 Szymczak Magdalena Grodzisk Wielkopolski -
27 Grzelewska Joanna Grodzisk Wlkp -
28 Jeżewska-Urbanek Monika Grodzisk Wlkp -
29 Zerbst Sławek Nowy Tomyśl -
30 Skotarek Sławomir Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
31 Olechnowicz Patryk Opalenica Opalenicki klub biegacza
32 Wołk Marcin Rakoniewice -
33 Jakubowski Patryk Opalenica -
34 Rekowski Robert Bukowiec -
35 Bereszyńska Weronika Grodzisk Wielkopolski Danflor team
36 Janowicz Honorata Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
37 Strzelecka Ewelina Nowy Tomyśl -
38 Bendowski Łukasz Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
39 Kuraś Szymon Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl
40 Kotkowiak Robert Dabrówka Wielkopolska -
41 Spychała Łukasz Dąbrówka Wielkopolska -
42 Sienkiewicz Grzegorz Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl
43 Król Sebastian Granowo Danflor Team
44 Kaczmarek Łukasz Kamieniec KUŹNIA TALENTÓW KAMIENIEC
45 Adamczak Marek Nowy Tomyśl 1992
46 Przybylski Bartłomiej Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
47 Kawa Hubert Nowy Tomyśl NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL
48 Piwecki Piotr Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa
49 Michałowicz Jakub Nowy Tomyśl Bech Packaging Team
50 Górczyński Rafał Nowy Tomyśl -
51 Pucicki Mirosław Kąkolewo -
52 Krawiec Sabina Jabłonna -
53 Ceglarek Tomasz Wolsztyn -
54 Perz Marzenna Bukowiec 1968
55 Tomczyk Marcin Nowy Tomyśl -
56 Juja Anna Kamieniec Kuce z bronksu
57 Zerbst Jacek Nowy Tomyśl -
58 Grabski Rafał Cicha Góra Danflor Team
59 Kukawa Hubert Opalenica Opalenicki klub biegacza
60 Wachowska Patrycja Grójec Mały TKKF \"Łabędź\" Zbąszyń
61 Guzik Joanna Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl
62 Guzik Mikołaj Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl
63 Polański Adam Nowy Tomyśl -
64 Osękowski Michał Nowy Tomyśl MAMY MIÓD Wytomyśl
65 Bielawa Maciej Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl
66 Bielawa Kamila Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl
67 Wojtkowiak Mateusz Wytomyśl -
68 Mądroszyk Dawid Szewce Opalenicki Klub Biegacza
69 Siwiński Wojciech Nowy Tomyśl -
70 Dolecki Arkadiusz Nowy Tomyśl 1976
71 Gawarzewski Tomasz Opalenicy Opalenica Klub Birgacza
72 Bielawski Tomasz Kubaczyn Drużyna Szpiku Granowo
73 Jekiel Sylwia Grodzisk wlkp Grodziski Klub Biegacza
74 Zawadziński Maciej Nowy Tomyśl NKB Chyzy Nowy Tomysl
75 Marcinkowski Wojciech Granowo Drużyna Szpiku Granowo
76 Szułczyński Michał Paproć NKB Chyży Nowy Tomyśl
77 Andrzejczak Anna Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl
78 Andrzejczak Łukasz Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl
79 Konieczny Piotr Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl