Lp. Nazwisko Imię Miasto Klub sobota niedziela
1 Konieczny Piotr Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl inny inny
2 Sip Wojciech DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO maraton maraton
3 Wiśniewski Sławomir Drezdenko FSD RUN DREZDENKO maraton maraton
4 Borek Maciej Poznań KB Maniac Poznań maraton -
5 Stasik Aleksander Glinno B.BEST maraton maraton
6 Spychała Łukasz Glinno TEAM BEROTU inny półmaraton
7 Suśniło Tomasz Drezdenko FSD RUN DREZDENKO maraton maraton
8 OSKIERKO ROMAN Lubsko 100 Marathon Club Polska maraton maraton
9 Stolpe Maciej Poznań Tkkf Mpk Poznań inny -
10 Woźny Radosław Wolsztyn - półmaraton półmaraton
11 Dawiskiba Krzysztof Drezdenko FSD RUN maraton maraton
12 Fijałkowski Waldemar Trzebnica DTR BIEGA / MARIO TEAM maraton maraton
13 Bogaczyk Robert Nowy Tomyśl - maraton półmaraton
14 Mazan Monika Głogów - półmaraton -
15 TALAR Zenon Dąbrówka Leśna KĘSY TEAM maraton maraton
16 Kondera Zbigniew Glinno KRÓLICZKI W PLECAKU inny inny
17 Pawłowski Tomek Włoszakowice Sokół Włoszakowice półmaraton półmaraton
18 Pawłowska Małgorzata Włoszakowice Sokół Włoszakowice inny -
19 Wołk Marcin Rakoniewice - półmaraton półmaraton
20 ŚWIGŁO HENRYK ŚWIEBODZIN - - półmaraton
21 Drgas Roman Prochy PKO Bank Polski półmaraton półmaraton
22 Ratajczak Konrad Pniewy Trochę już biegam :) maraton maraton
23 Ratajczak Filip Toruń Trochę już biegamy :) półmaraton -
24 Ficner Iwona Stare Kurowo FSD RUN DREZDENKO maraton maraton
25 LASOTA MIROSŁAW Wałcz - maraton -
26 Naparty Zbigniew Oborniki Kęsy Team maraton maraton
27 Jędrzejczak Renata Rakoniewice - półmaraton półmaraton
28 Grabski Rafał Cicha Góra TEAM BEROTU - półmaraton
29 Talar Marek Dąbrówka Leśna Kęsy Team maraton maraton
30 LASOTA IRENA Wałcz - maraton inny
31 Wiza Tomasz Swarzędz - maraton maraton
32 Wiza Anna Swarzędz - - inny
33 Korbal Damian Oborniki KĘSY TEAM maraton -
34 Ziemek Tomasz Nowy Tomyśl TEAM BEROTU półmaraton półmaraton
35 Stryjakowska Marta Poznań Bula Team półmaraton -
36 Zaremba Paweł Poznań Bula Team półmaraton -
37 Koziołek Marcin Wolsztyn Wolsztyński Klub Biegowy półmaraton inny
38 Kroma Magdalena Nowy Tomyśl Team BeroTu półmaraton -
39 INTEK Marcin Nowy Tomyśl Team Berotu maraton -
40 Kulus Przemyslaw Wolsztyn Phoenix Contact półmaraton -
41 Sieroń Kamil Nowy Tomyśl TEAM BEROTU inny półmaraton
42 Kroma Krzysztof OPALENICA - - półmaraton
43 Kaliszewicz Piotr Chwarszczany - maraton -
44 Kaliszewicz Ewa Chwarszczany - maraton -
45 Adamczak Zbigniew Śmiłowo KB Szamotuły maraton maraton
46 Frański Łukasz Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl półmaraton -
47 Jędrzejczak Renata Rakoniewice Niagara Fitness Klub półmaraton -
48 Końka Tomasz Nowy Tomyśl TEAM BEROTU - półmaraton
49 Haliniak Marek Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl półmaraton półmaraton
50 HORNIK MARIUSZ STĘSZEW - półmaraton -
51 Kańduła Damian Kozie Laski Phoenix Contact inny inny
52 Kuczyński Piotr Poznań NKB Chyży Nowy Tomyśl maraton -
53 Mańkowski Dariusz Jastrowie 100 MCP Jastrowie maraton -
54 Chraplak Karol Leszno Nasz Dom Nasz Swiat maraton maraton
55 Kaczmarek Monika Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy inny inny
56 Dokowicz Jarek Nowy Tomyśl Team Berotu inny półmaraton
57 Maciąg Iwona Bolewice TEAM BEROTU półmaraton półmaraton
58 Musielak Piotr Poznań PGB Sportowa Paczka UP P-ń 56 - inny