Sprawdź najnowsze wpisy:
 

32. Uliczny Bieg Sylwestrowy, Trzebnica 31.12.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

252

8

00:44:22

 

Bieg Powstania Wielkopolskiego, Poznań 27.12.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

114

5

00:45:34

Frański Łukasz

285

74

00:49:42

 

Parkrun Poznań #229, Poznań 24.12.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

40

00:21:47

 

Cytadela by Night Bieg I, Poznań 20.12.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

8

1

00:45:41

 

I Świąteczna Działkowa Dziesiątka, Poznań 18.12.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

8

00:45:32

 

IV Gorzowski Bieg Gwiazdkowy, Gorzów Wlkp. 17.12.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

70

14

00:22:40

 

Warta Challenge Marathon&Half – Półmaraton, Biedrusko 17.12.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

14

01:41:38

 

Biegowe Grand Prix Gorzowa Wlkp. – Bieg 3, Gorzów Wlkp. 11.12.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

52

11

00:22:27

 

Dwumaraton Olęderski – Edycja II – bieg 2, Jastrzębsko Stare 11.12.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

21

02:19:00

Funka Andrzej

23

02:40:40

Bronowicki Ryszard

11

04:59:00

Perz Marzenna

12

05:19:00

 

II Bieg im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego, Września 11.12.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

54

2

00:43:01

 

Charytatywny Bieg Mikołajkowy – Mężczyźni, Dębno 10.12.2016
Dystans: 5,6 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

30

00:26:41

 

Dwumaraton Olęderski – Edycja II – bieg 1, Jastrzębsko Stare 10.12.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

27

02:18:15

Bronowicki Ryszard

4

04:22:00

Perz Marzenna

12

04:44:47

 

Four Colours Grand Prix Inowrocławia – Red Run, Inwrocław 10.12.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

16

1

00:44:36

 

XIV Półmaraton św. Mikołajów, Toruń 04.12.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

215

3

01:38:34

 

XXXIII Bieg Chemików, Gorzów Wlkp. 04.12.2016
Dystans: 3,6 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

41

7

00:17:00

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 6, Nowy Tomyśl 03.12.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jakubowski Leszek

12

4

00:21:33

Drgas Sławomir

14

7

00:21:51

Haliniak Marek

20

6

00:23:14

Perz Marzenna

2

1

00:23:24

Jarnót Agnieszka

3

3

00:24:40

Bielawa Kamila

5

2

00:24:52

Grześkowiak Maciej

26

8

00:24:54

Dolecka Ela

7

3

00:26:24

Korytowski Krzysztof

31

11

00:28:22

 

III Bieg Mikołajkowy, Poznań 03.12.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

55

2

00:43:46

 

Bieg Charytatywny im. Andrzeja Szozdy, Poznań 27.11.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

9

00:21:23

 

Parkrun Poznań #225, Poznań 26.11.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

54

00:22:03

 

Bieg Budowaną Drogą S5, Gniezno 20.11.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

215

3

00:48:43

 

Biegowe Grand Prix Gorzowa Wlkp. – Bieg 2, Gorzów Wlkp. 20.11.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

81

20

00:24:55

 

Dwumaraton Olęderski – Edycja I – bieg 2, Sątopy 20.11.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

13

02:11:00

Bronowicki Ryszard

4

04:25:00

Perz Marzenna

5

04:17:59

 

Dwumaraton Olęderski – Edycja I – bieg 1, Sątopy 19.11.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

13

02:07:30

Bronowicki Ryszard

4

03:57:00

Perz Marzenna

5

04:16:00

 

Parkrun Poznań #224, Poznań 19.11.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

83

00:26:25

 

Warta Challenge Marathon&Half – Maraton, Biedrusko 19.11.2016
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

26

04:25:56

 

III Marceliński Bieg Jesienny, Poznań 13.11.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

19

1

00:47:26

Frański Łukasz

31

9

00:49:57

 

6. Luboński Bieg Niepodległości, Luboń 11.11.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

27

6

00:46:25

 

I Bieg Niepodległości, Gorzów Wlkp. 11.11.2016
Dystans: 11 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

57

18

00:49:31

 

I Poznański Bieg Niepodległości, Poznań 11.11.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bogdan Mańczak

239

1

00:40:47

Kuczyński Piotr

963

4

00:44:59

Naporowski Damian

1163

468

00:45:47

Haliniak Marek

1793

724

00:48:01

Korytowski Krzysztof

4663

1816

00:57:00

Chylak Jakub

5155

1345

00:59:40

Maziec Dariusz

5528

2161

01:02:45

 

IV Wolsztyński Bieg Niepodległości, Wolsztyn 11.11.2016
Dystans: 11 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Klimczyk Roman

33

9

00:47:53

Jarnót Agnieszka

15

4

00:56:08

Konieczny Piotr

195

74

01:00:54

Bielawa Kamila

34

12

01:00:57

Szofer Adam

196

75

01:01:00

Grześkowiak Maciej

197

44

01:01:02

Dolecka Ela

41

8

01:02:46

Jasiński Waldemar

234

24

01:04:19

Funka Andrzej

247

25

01:05:15

 

XII Międzynarodowy Kościański Półmaraton, Kościan 06.11.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

326

3

01:37:04

Frański Łukasz

545

136

01:45:11

 

2. Rogoziński Półmaraton Przemysła II, Rogoźno 05.11.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

87

1

01:39:04

 

Biegowe Grand Prix Gorzowa – Bieg 1, Gorzów Wlkp. 30.10.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

51

9

00:21:20

 

Nocna Ściema, Koszalin 30.10.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

118

2

01:39:53

 

Bieg Parami – Run2gether, Poznań 29.10.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

4

00:46:25

 

Cross Sułkowskiego, Boszkowo-Letnisko 23.10.2016
Dystans: 10,8 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

13

3

00:51:52

 

Półmaraton Wągrowiec Skoki, Skoki 23.10.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

86

2

01:40:37

 

III Półmaraton Piastowski, Wrocław 22.10.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

39

1

01:36:55

 

Łemkowyna Ultra Trail 150, Krynica Zdrój 21.10.2016
Dystans: 150 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Dystans

Czas

Funka Andrzej

DNF

81 km

18:06:56

Bronowicki Ryszard

137

150 km

34:12:45

 

3. PZU Cracovia Półmaraton, Kraków 16.10.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Naporowski Damian

2088

864

01:45:09

 

VI Szamotuły Samsung Półmaraton, Szamotuły 16.10.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

222

7

01:36:19

Jarnót Agnieszka

52

18

01:45:52

Frański Łukasz

414

122

01:46:20

Marszałkiewicz Joanna

106

40

01:56:02

 

XXXI Barbórkowy Bieg o Lampkę Górniczą, Lubin 16.10.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Haliniak Marek

344

199

00:45:28

 

II Licheński Bieg W Hołdzie Św. Janowi Pawłowi II, Licheń Stary 15.10.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

28

00:42:27

 

IV GP Powiatu Nowotomyskiego – Bieg Finałowy, Bolewice 15.10.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

13

1

00:20:46

Jakubowski Leszek

14

6

00:20:50

Haliniak Marek

23

12

00:22:04

Bielawa Maciej

35

17

00:23:51

Perz Marzenna

6

2

00:23:54

Jarnót Agnieszka

9

3

00:25:33

Konieczny Piotr

49

14

00:27:36

Marszałkiewicz Joanna

18

8

00:29:12

 

XIX „EKO – Bieg, Gorzów Wlkp. 15.10.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

41

10

00:21:54

 

17. PKO Poznań Maraton, Poznań 09.10.2016
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

941

2

03:28:27

Kuczyński Piotr

1991

18

03:47:44

Marciniak Janusz

2443

26

03:54:54

Kompanowski Mariusz

2950

327

04:00:56

Frański Łukasz

3373

767

04:11:04

Konieczny Piotr

3510

1420

04:14:07

Marszałkiewicz Joanna

517

228

04:20:29

Dolecka Ela

583

127

04:26:29

 

I Półultramaraton Bieszczadzki, Cisna 09.10.2016
Dystans: 26 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

94

18

03:44:11

 

IV Ultramaraton Bieszczadzki, Cisna 09.10.2016
Dystans: 52 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Dystans

Czas

Funka Andrzej

DNF

37 km

06:18:34

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 5, Nowy Tomyśl 08.10.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jakubowski Leszek

12

3

00:20:30

Haliniak Marek

18

7

00:22:58

Bielawa Maciej

19

8

00:23:35

Perz Marzenna

4

1

00:23:52

Bielawa Kamila

5

3

00:24:25

Dolecka Ela

8

3

00:25:40

Konieczny Piotr

33

12

00:26:01

Korytowski Krzysztof

36

14

00:28:32

 

Parkrun Poznań #218, Poznań 08.10.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

22

00:21:11

 

XX Bieg Przełajowy „O nóż Komandosa”, Lubliniec – Kokotek 07.10.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Michalik Konrad

413

37

00:59:22

 

Legnica Półmaraton – XXIX Bieg Lwa Legnickiego, Legnica 02.10.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

86

5

01:38:03

 

VI Dycha Drzymały, Rakoniewice 02.10.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jankowiak Paweł

48

25

00:37:16

Pawelec Paweł

152

54

00:40:27

Haliniak Marek

457

166

00:47:02

Perz Marzenna

40

11

00:47:20

Konieczny Piotr

581

221

00:49:15

Bielawa Kamila

60

15

00:49:17

Bielawa Maciej

687

264

00:51:09

 

VI Otwarty Papieski Bieg Uliczny PO SZPIK, Pniewy 02.10.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Klimczyk Roman

10

5

00:19:52

 

VI Lwówecka Dziesiątka, Lwówek 01.10.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

18

2

00:41:56

Kuczyński Piotr

35

5

00:44:57

Haliniak Marek

46

13

00:46:20

Perz Marzenna

8

2

00:46:21

Bielawa Maciej

57

18

00:48:32

Jarnót Agnieszka

12

4

00:49:50

Dolecka Ela

17

5

00:51:52

 

I Półmaraton Puszczy Noteckiej, Sieraków 25.09.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jankowiak Paweł

3

3

01:24:12

 

I Szpot Półmaraton, Swarzędz 25.09.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Marciniak Janusz

275

9

01:44:14

 

II Maraton Puszczy Noteckiej, Sieraków 25.09.2016
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

72

26

04:20:39

 

XXIX Ogólnopolski Bieg Zbąskich – X Półmaraton, Zbąszyń 25.09.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

46

1

01:32:00

Jakubowski Leszek

68

29

01:35:00

Kuczyński Piotr

106

3

01:38:27

Grześkowiak Maciej

150

47

01:42:21

Perz Marzenna

14

2

01:45:56

Frański Łukasz

211

65

01:48:08

Haliniak Marek

213

85

01:48:20

Jarnót Agnieszka

16

7

01:48:32

Klimczyk Roman

221

69

01:49:11

Zawadziński Maciej

242

96

01:50:43

Bielawa Kamila

26

13

01:51:00

Bielawa Maciej

301

119

01:57:53

Konieczny Piotr

314

127

01:59:25

Królik Krzysztof

339

34

02:02:08

Dolecka Ela

63

12

02:04:15

 

III Otuski Bieg Przełajowy, Otusz 24.09.2016
Dystans: 7 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jasiński Waldemar

49

9

00:38:45

 

Świebodzińska Dziesiątka, Świebodzin 24.09.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

74

1

00:43:01

 

39. Bieg Lechitów, Gniezno 18.09.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

423

2

01:42:27

Haliniak Marek

536

218

01:44:41

Grześkowiak Maciej

553

160

01:44:59

Konieczny Piotr

760

309

01:49:04

Frański Łukasz

1045

314

01:55:30

 

Survival Race – Machine, Poznań 18.09.2016
Dystans: 12 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Maziec Dariusz

1055

02:35:50

 

Bieg dla Dzieci Roberta, Poznań 17.09.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

14

1

00:45:33

 

Light Run, Poznań 16.09.2016
Dystans: 10,8 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

15

00:49:51

 

34. PKO Wrocław Maraton, Wrocław 11.09.2016
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

1837

528

04:19:16

 

V Novita Półmaraton Zielonogórski, Zielona Góra 11.09.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

397

3

01:44:06

 

VI Chyża Dziesiatka, Nowy Tomyśl 10.09.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bogdan Mańczak

65

1

00:41:45

Pawelec Paweł

72

22

00:42:01

Jakubowski Leszek

85

26

00:42:43

Burkowski Dariusz

123

35

00:44:33

Szofer Adam

150

57

00:45:50

Kuczyński Piotr

156

4

00:46:02

Kabza Grzegorz

166

45

00:46:20

Perz Marzenna

19

7

00:46:44

Grześkowiak Maciej

183

50

00:46:56

Marciniak Janusz

189

5

00:47:14

Michalik Konrad

194

76

00:47:29

Drgas Sławomir

195

42

00:47:31

Grześkowiak Maciej

220

86

00:48:10

Naporowski Damian

263

102

00:49:37

Klimczyk Roman

267

72

00:49:48

Stroński Tomasz

273

75

00:49:59

Jarnót Agnieszka

33

14

00:50:25

Haliniak Marek

292

111

00:50:55

Bielawa Kamila

37

17

00:51:08

Królik Krzysztof

317

16

00:52:21

Bielawa Maciej

333

132

00:53:30

Konieczny Piotr

347

138

00:53:59

Dolecka Ela

61

15

00:54:39

Mrozik Paweł

392

80

00:56:53

Jasiński Waldemar

393

23

00:56:58

 

XXVI Półmaraton Piła, Piła 04.09.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

728

6

01:40:16

Haliniak Marek

1049

448

01:45:20

Frański Łukasz

1060

316

01:45:25

Grześkowiak Maciej

1486

442

01:52:03

Konieczny Piotr

1730

723

01:56:18

Dolecka Ela

346

88

01:59:53

 

II Bieg z LIRĄ po Koniczynkę, Krzywiń 03.09.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

27

4

00:45:20

 

Parkrun Poznań #213, Poznań 03.09.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Pawelec Paweł

10

00:19:02

Burkowski Dariusz

33

00:21:08

 

XXXI Winobraniowy Bieg Bachusa, Zielona Góra 03.09.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

108

2

00:46:48

Jarnót Agnieszka

161

6

00:51:11

 

37 Półmaraton Szczecin, Szczecin 28.08.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

113

19

00:49:31

 

37. PKO Półmaraton Szczecin, Szczecin 28.08.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

301

4

01:44:00

Sadowski Piotr

318

318

01:44:32

Pięta Karol

1444

621

02:33:00

 

Biatlon Letni – VIII Otwarte Mistrzostwa GKB w Biatlonie Letnim, Zdrój 28.08.2016
Dystans: 8 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

2

00:38:57

 

4 Międzychodzka Dziesiątka z Pompą, Międzychód 27.08.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

94

3

00:46:16

Konieczny Piotr

199

61

00:54:32

Jasiński Waldemar

243

20

00:57:02

Królik Krzysztof

245

21

00:57:05

Bielawa Kamila

285

13

01:00:53

Bielawa Maciej

284

87

01:00:53

Korytowski Krzysztof

315

89

01:04:42

 

VII Bieg z Policją – VII Mistrzostwa Polski Policjantów, Góra 27.08.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

87

2

00:47:27

Michalik Konrad

117

36

00:50:34

 

XII Dziesiatka Lasów Bogdanieckich, Bogdaniec 27.08.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

23

5

00:51:18

 

III Wieczorna Marcelińska Dycha, Poznań 21.08.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

40

2

00:47:19

 

XVII Toyota Półmaraton, Wałbrzych 21.08.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

741

217

01:49:37

 

VII Bieg Wieczorny – Mężczyźni, Dębno 20.08.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

32

00:47:17

 

VII Sporting Maraton Leszno, Leszno 20.08.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

155

6

03:58:59

 

III Cross Sieraków, Sieraków 15.08.2016
Dystans: 15 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

110

33

01:19:25

 

VI Bieg do Pani Fatimskiej, Oleśnica 15.08.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

85

6

00:47:41

 

XXII Maraton Solidarności, Gdańsk 15.08.2016
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

115

3

03:39:20

Kompanowski Mariusz

314

105

04:14:05

 

II Zaodrzańska Agrafka, Oława 14.08.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

32

00:47:55

 

Gorce Ultra Trail, Ochotnica 13.08.2016
Dystans: 43 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Funka Andrzej

78

4

08:40:07

 

Półmaraton Henrykowski, Henryków 13.08.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

108

4

01:55:15

 

Ultrajanosik – Spiska Pętla, Niedzica 13.08.2016
Dystans: 50 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

52

07:20:58

 

Letni Bieg Piastów – Jakuszycka Dziesiątka, Szklarska Poręba – Jakuszyce 07.08.2016
Dystans: 11,7 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

135

49

01:09:41

 

XXV Bieg Opalińskich, Opalenica 07.08.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bogdan Mańczak

30

2

00:40:19

Bronowicki Ryszard

49

5

00:42:22

Jakubowski Leszek

56

11

00:42:44

Perz Marzenna

10

2

00:45:52

Haliniak Marek

117

38

00:48:05

Bielawa Maciej

129

40

00:48:53

Konieczny Piotr

154

50

00:50:42

Jarnót Agnieszka

22

10

00:51:43

Jasiński Waldemar

183

18

00:54:11

Marszałkiewicz Joanna

29

14

00:54:14

Korytowski Krzysztof

189

59

00:54:42

 

XXX Bieg Przyjaźni, Widziszewo 07.08.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

85

6

00:47:40

 

Letni Bieg Piastów – Jakuszycki Półmaraton, Szklarska Poręba – Jakuszyce 06.08.2016
Dystans: 22 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

144

52

02:00:53

 

V Półmaraton Uzdrowiska Ciechocinek, Ciechocinek 06.08.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

81

13

01:36:59

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 4, Nowy Tomyśl 05.08.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jakubowski Leszek

15

3

00:20:50

Drgas Sławomir

16

9

00:21:23

Perz Marzenna

3

1

00:23:24

Bielawa Maciej

31

9

00:24:20

Konieczny Piotr

34

10

00:25:23

Haliniak Marek

35

11

00:25:29

Jarnót Agnieszka

4

2

00:25:46

Korytowski Krzysztof

39

14

00:26:07

Dolecka Ela

6

3

00:26:14

 

III Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy, Dąbki 31.07.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

110

12

00:45:53

 

21. Ogólnopolski Bieg ku Słońcu, Dźwirzyno 30.07.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

124

4

00:48:59

 

IV Pogoń Za Wilkiem, Mosina – Jeziory 30.07.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

113

37

00:52:31

 

I Działkowa Dziesiątka, Poznań 24.07.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

7

00:46:53

 

10-tka o Puchar Krotoski-Cichy wokół jeziora Chrzypskiego, Chrzypsko Wielkie 23.07.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

71

13

00:50:51

Korytowski Krzysztof

119

34

00:56:26

 

Cztery Mile Jarka 2016, Dziwnów 23.07.2016
Dystans: 9,436 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Haliniak Marek

70

22

00:46:41

 

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich – Złoty Maraton, Lądek Zdrój 23.07.2016
Dystans: 43 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

17

5

06:31:26

 

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich – Złoty Półmaraton, Lądek Zdrój 23.07.2016
Dystans: 21 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Konieczny Piotr

162

84

02:56:15

 

IV Półmaraton Puchar Krotoski-Cichy wokół jeziora Chrzypskiego, Chrzypsko Wielkie 23.07.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

77

4

01:41:07

Jarnót Agnieszka

119

6

01:52:04

 

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich – Bieg 7 Szczytów, Lądek Zdrój 21.07.2016
Dystans: 240 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Dystans

Czas

Funka Andrzej

DNF

81 km

15:40:00

 

Bieg Zamoyskiego, Kórnik 17.07.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

77

5

00:44:09

Funka Andrzej

261

28

00:55:45

Jasiński Waldemar

260

27

00:55:45

 

IV Bieg Trzech Jezior – Mężczyźni, Nierzym 17.07.2016
Dystans: 5,34 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

51

00:25:13

 

IV Pętla Krosowa Grodziskiego Klubu Biegacza, Zdrój 17.07.2016
Dystans: 7 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

5

00:35:35

Jarnót Agnieszka

8

00:38:47

 

XII Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami, Kazimierz Biskupi 16.07.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

28

28

01:38:53

 

Roll and Run, Bukowiec 10.07.2016
Dystans: 7,5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kabza Grzegorz

33

7

00:47:37

 

XXVII Bieg Jagiełły, Pobiedziska 10.07.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Marciniak Janusz

135

7

01:48:41

 

II Bieg do Kamienia – Mężczyźni, Gołuchów 09.07.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

23

00:45:50

 

Bieg bez Granic / Lauf ohne Grenzen, Słubice 08.07.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

69

2

00:47:28

 

Witunia Weekend Maraton – Maraton 46, Witunia 03.07.2016
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

3

04:13:28

 

XXVI Międzynarodowy Bieg Po Plaży, Jarosławiec 03.07.2016
Dystans: 15 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Klimczyk Roman

169

59

01:13:54

Perz Marzenna

33

6

01:18:05

Frański Łukasz

292

99

01:21:26

Jarnót Agnieszka

54

26

01:24:33

 

III Janikowska Dyszka, Janikowo 02.07.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

51

2

00:45:38

 

VIII Pzu Maraton Karkonoski, Szklarska Poręba 02.07.2016
Dystans: 46,7 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Funka Andrzej

342

53

07:59:02

Konieczny Piotr

349

122

08:19:04

 

IV Bieg Piotra i Pawła, Poznań 26.06.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

134

4

00:45:02

 

II Nocny Bieg Świętojański, Sielinko 25.06.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Burkowski Dariusz

9

00:42:58

Kuczyński Piotr

18

00:45:28

Klimczyk Roman

34

00:47:39

Bielawa Maciej

48

00:50:45

Pawelec Paweł

51

00:53:04

Bielawa Kamila

53

00:53:34

Konieczny Piotr

54

00:53:49

Jasiński Waldemar

70

00:56:47

 

XI Nocny Maraton Nad Kanałem Bydgoskim, Bydgoszcz 25.06.2016
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

41

04:28:14

 

2. Wroniecka Dycha, Wronki 19.06.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

59

3

00:44:14

 

4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton, Wrocław 18.06.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Haliniak Marek

3278

1431

01:50:52

Bielawa Kamila

528

243

01:52:46

Konieczny Piotr

3550

1546

01:52:46

Frański Łukasz

3626

1070

01:53:19

Szkuta Adrianna

1995

669

02:16:02

Funka Andrzej

5978

431

02:16:03

 

VI Stęszewski Bieg Przełajowy, Stęszew 18.06.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

46

5

00:45:13

 

Zielonka Challenge – Kobiety, Owińska 18.06.2016
Dystans: 42 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

5

05:55:12

Perz Marzenna

3

09:29:21

 

X Hunters Półmaraton Słowaka, Grodzisk Wlkp. 12.06.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

169

6

01:30:55

Jakubowski Leszek

372

77

01:36:26

Zawadziński Maciej

385

80

01:36:47

Kuczyński Piotr

452

12

01:38:12

Perz Marzenna

54

4

01:43:56

Naporowski Damian

800

181

01:45:16

Frański Łukasz

819

164

01:45:43

Grześkowiak Maciej

874

171

01:46:48

Konieczny Piotr

891

204

01:47:03

Haliniak Marek

948

220

01:48:06

Sadowski Piotr

1063

249

01:49:47

Jarnót Agnieszka

142

34

01:52:37

Szkuta Michał

1250

282

01:54:24

Bielawa Kamila

178

49

01:55:07

Dolecka Ela

300

62

02:02:58

Maziec Dariusz

1701

373

02:12:34

Szkuta Adrianna

500

106

02:22:01

 

VIII Ogólnopolski Supermaraton, Ozorków 11.06.2016
Dystans: 50 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

13

04:22:04

 

5. Mróz Śrem Półmaraton, Śrem 11.06.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

98

4

01:37:17

 

XX Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie, Murowana Goślina 05.06.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

155

13

01:42:18

Marciniak Janusz

195

13

01:46:46

Frański Łukasz

205

57

01:47:27

 

Bieg PoWoli, Poznań 04.06.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

3

1

00:47:03

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 3, Nowy Tomyśl 04.06.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jakubowski Leszek

20

4

00:20:40

Drgas Sławomir

23

13

00:21:35

Michalik Konrad

26

7

00:22:52

Konieczny Piotr

31

8

00:23:14

Grześkowiak Maciej

36

6

00:23:54

Haliniak Marek

35

11

00:23:54

Jarnót Agnieszka

44

2

00:24:45

Bielawa Kamila

46

3

00:24:53

Dolecka Ela

52

2

00:25:28

Perz Marzenna

64

5

00:28:50

 

Rozalińska 13-tka, Lusówko 04.06.2016
Dystans: 13 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Klimczyk Roman

49

25

01:01:22

 

XXV Międzyrzecka Dziesiątka, Międzyrzecz 04.06.2016
Dystans: 9,96 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

37

1

00:47:33

Jarnót Agnieszka

51

3

00:51:46

 

V Wolsztyńska Dziesiątka, Wolsztyn 29.05.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Burkowski Dariusz

81

30

00:43:27

Zawadziński Maciej

121

51

00:44:53

Kuczyński Piotr

146

4

00:46:05

Grześkowiak Maciej

180

69

00:46:58

Perz Marzenna

21

1

00:47:01

Haliniak Marek

253

87

00:49:08

Jarnót Agnieszka

35

9

00:50:15

Bielawa Maciej

419

139

00:54:35

Dolecka Ela

96

30

00:55:59

 

33. Półmaraton Solan, Nowa Sól 28.05.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

167

5

01:43:51

 

V Rzeźniczek, Cisna 28.05.2016
Dystans: 27 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Funka Andrzej

556

20

04:11:12

Konieczny Piotr

669

239

04:24:30

Szkuta Adrianna

797

137

04:43:02

Maziec Dariusz

804

264

04:44:41

 

15. Cassino 10 km, Monte Cassino 22.05.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

182

1

00:41:39

Kuczyński Piotr

222

10

00:43:05

Pieta Karol

321

53

00:46:01

Chylak Jakub

323

54

00:46:03

 

4. Kurdeszowa (Za)Dyszka w Kostrzynie, Kostrzyn 22.05.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Marciniak Janusz

118

4

00:49:20

 

Bieg Lwa, Tarnowo Podgórne 22.05.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

353

94

01:50:52

 

I Powiatowa Piątka, Ujazd 22.05.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

3

3

00:23:24

Jarnót Agnieszka

9

9

00:25:40

 

Rzeźnik Ultra, Cisna 21.05.2016
Dystans: 100 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Funka Andrzej

zaliczone 17 km

02:54:17

Szkuta Michał

zaliczone 17 km

02:54:17

Maziec Dariusz

zaliczone 17 km

02:58:36

 

VI Bieg Uliczny im. Arkadego Fiedlera, Bolewice 21.05.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

12

3

00:41:45

Zawadziński Maciej

21

6

00:43:39

Jakubowski Leszek

20

7

00:43:40

Naporowski Damian

29

11

00:44:46

Perz Marzenna

6

2

00:47:24

Grześkowiak Maciej

48

20

00:47:52

Bielawa Maciej

57

25

00:49:34

Haliniak Marek

56

24

00:49:34

Jarnót Agnieszka

9

3

00:50:13

Dolecka Ela

15

5

00:55:29

Grzegorz Kabza

77

34

00:55:37

 

2 Zadyszka u Sobieskiego, Gorzów Wlkp. 20.05.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

28

5

 

Bukowski Bieg Księcia Mieszka I, Buk 15.05.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

48

4

00:43:06

Konieczny Piotr

76

24

00:45:47

Frański Łukasz

88

20

00:46:31

Bielawa Maciej

94

30

00:47:29

Bielawa Kamila

125

5

00:49:28

 

I Dycha Gryfa, Zaniemyśl 14.05.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

40

5

00:46:04

 

Harmony Marathon, Genewa 08.05.2016
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

746

25

04:07:02

 

V Bieg Szpot Swarzędz, Swarzędz 08.05.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Burkowski Dariusz

289

65

00:42:59

Pawelec Paweł

570

120

00:46:29

Marciniak Janusz

694

13

00:48:00

 

Harmony 10 km, Genewa 07.05.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

198

3

00:45:07

 

Ultramaraton GWINT Ultra Cross – MiniGWiNT, Nowy Tomyśl – Grodzisk – Wolsztyn 07.05.2016
Dystans: 55 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jankowiak Paweł

1

1

04:43:24

Jarnót Agnieszka

4

3

06:20:00

Frański Łukasz

78

21

06:45:43

Jakubowski Leszek

92

38

06:55:51

Maciej Grześkowiak

93

06:55:55

Zawadziński Maciej

121

59

07:26:20

Bielawa Kamila

41

16

08:26:15

Konieczny Piotr

163

72

08:26:16

Funka Andrzej

164

12

08:26:17

Marszałkiewicz Joanna

45

18

08:45:16

Szkuta Adrianna

48

19

08:52:37

 

Ultramaraton GWINT Ultra Cross – SuperGWiNT, Nowy Tomyśl – Grodzisk – Wolsztyn 07.05.2016
Dystans: 110 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Marchewka Marek

Zaliczone 55 km

06:14:40

Maziec Dariusz

Zaliczone 55 km

08:04:28

 

Ultramaraton GWINT Ultra Cross, Nowy Tomyśl – Grodzisk – Wolsztyn 06.05.2016
Dystans: 161 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

44

18

00:52:51

Perz Marzenna

7

3

02:01:00

 

Bieg Konstytucji, Gorzów Wlkp. 03.05.2016
Dystans: 3 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

28

7

00:12:09

 

XXV Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego, Trzemeszno 03.05.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

173

63

01:46:29

 

Bieg Unijny, Przeźmierowo 01.05.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

37

1

00:44:01

 

I Półmaraton Kołobrzeg, Kołobrzeg 01.05.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

16

1

01:29:40

 

IV Maraton Kołobrzeg, Kołobrzeg 01.05.2016
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

15

5

03:56:02

 

Wągrowiecka Dycha, Wągrowiec 01.05.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Klimczyk Roman

31

4

00:44:59

Jarnót Agnieszka

122

10

00:52:30

 

I Bieg NieNaŻarty, Pamiątkowo 30.04.2016
Dystans: 9 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

72

20

00:42:27

 

II Piątka na Rynku, Strzelce Krajeńskie 30.04.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

93

20

00:21:51

 

VII Kaczorska Dziesiątka, Równopole 30.04.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

61

2

00:44:10

 

XVIII Półmaraton im. Mirosława Zaremby, Ostrzeszów 24.04.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

60

1

01:37:17

Frański Łukasz

127

36

01:43:17

 

Olęderski Festiwal Biegowy, Grudna 23.04.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Idzikowski Jacek

9

2

00:43:25

Klimczyk Roman

15

3

00:44:53

Pawelec Paweł

18

8

00:45:47

Frański Łukasz

19

4

00:45:48

Drgas Sławomir

24

8

00:47:32

Konieczny Piotr

33

13

00:50:24

Bielawa Kamila

9

2

00:54:23

Korytowski Krzysztof

60

23

00:57:51

Szkuta Adrianna

17

9

00:59:05

Grzegorz Kabza

62

16

00:59:40

 

Olęderski Festiwal Biegowy – maraton, Grudna 23.04.2016
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jankowiak Paweł

1

1

02:59:33

Jarnót Agnieszka

6

3

04:21:41

 

Olęderski Festiwal Biegowy – Półmaraton, Grudna 23.04.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

12

1

01:38:24

Burkowski Dariusz

22

7

01:43:00

Marchewka Marek

47

4

01:47:27

Jakubowski Leszek

56

21

01:48:59

Zawadziński Maciej

59

22

01:49:22

Naporowski Damian

82

33

01:53:15

Bielawa Maciej

101

39

01:58:19

Grześkowiak Maciej

105

45

01:59:49

Haliniak Marek

111

41

02:03:23

Królik Krzysztof

113

10

02:03:37

Stroński Tomasz

114

49

02:03:45

Dolecka Ela

25

11

02:09:25

Maziec Dariusz

123

44

02:16:27

 

Wielka Prehyba, Szczawnica 23.04.2016
Dystans: 43 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

43

9

06:03:42

 

9 PKO Poznań Półmaraton, Poznań 17.04.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

454

3

01:28:50

Kuczyński Piotr

1365

6

01:36:33

Naporowski Damian

2264

969

01:41:29

Grześkowiak Maciej

2762

487

01:44:04

Frański Łukasz

2876

508

01:44:34

Haliniak Marek

4054

1741

01:50:08

Konieczny Piotr

5621

2404

01:57:43

Sadowski Piotr

6049

2586

01:59:48

Szkuta Adrianna

2666

1090

02:22:15

 

Parkrun Poznań #193, Poznań 16.04.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

14

00:20:28

 

Bieg z Motylem, Boruja Kościelna 10.04.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jankowiak Paweł

3

3

00:37:56

Kuczyński Piotr

24

9

00:44:17

Frański Łukasz

39

17

00:47:34

Jarnót Agnieszka

4

3

00:48:54

Konieczny Piotr

58

32

00:51:38

Bielawa Kamila

9

6

00:52:00

 

II Drezdenecka Dycha, Drezno 10.04.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

167

2

00:43:59

 

Vienna City Marathon – Polacy, Wiedeń 10.04.2016
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Pięta Karol

5884

595

04:50:36

 

III Uniwersytecka ZaDyszka, Poznań 09.04.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

35

1

00:44:05

 

XIV Bieg Europejski, Gniezno 09.04.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

427

12

00:46:40

Marciniak Janusz

489

9

00:47:44

 

PNT AD 1786 – Bieg na 230 rocznicę lokacji Nowego Tomyśla 08.04.2016
Dystans: 1 okrążenie – 2,3 km

Nazwisko i imię

Miejsce

Dystans [km]

ilość okrążeń

Bronowicki Ryszard

4

96,6

42

Haliniak Marek

20

23

10

Marchewka Marek

22

23

10

Bielawa Kamila

28

20,7

9

Grześkowiak Maciej

31

20,7

9

Zawadziński Maciej

35

20,7

9

Dolecka Ela

37

18,4

8

Stroński Tomasz

40

18,4

8

Jakubowski Leszek

44

16,1

7

Jarnót Agnieszka

46

16,1

7

Konieczny Piotr

50

16,1

7

Korytowski Krzysztof

51

16,1

7

Maziec Dariusz

53

16,1

7

Sadowski Piotr

56

16,1

7

Szofer Adam

58

16,1

7

Drgas Sławomir

62

13,8

6

Feliński Krzysztof

63

13,8

6

Frański Łukasz

64

13,8

6

Funka Andrzej

86

11,5

5

Perz Marzenna

101

11,5

5

Szkuta Adrianna

117

11,5

5

Bielawa Maciej

130

9,2

4

Burkowski Dariusz

134

9,2

4

Jankowiak Paweł

149

9,2

4

Kabza Grzegorz

156

9,2

4

Marszałkiewicz Joanna

174

9,2

4

Naporowski Damian

179

9,2

4

 

36. Berliner Halbmarathon – Polacy, Berlin 03.04.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Burkowski Dariusz

1225

193

01:31:57

Bronowicki Ryszard

1449

8

01:33:36

Pawelec Paweł

1558

262

01:34:16

 

43. Maraton Dębno, Dębno 03.04.2016
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Idzikowski Jacek

312

141

03:28:37

Szofer Adam

358

158

03:30:30

Kompanowski Mariusz

591

188

03:45:14

Jakubowski Leszek

627

292

03:47:08

Zawadziński Maciej

727

338

03:51:56

Jarnót Agnieszka

114

63

04:06:11

Perz Marzenna

115

24

04:06:12

Grześkowiak Maciej

1075

353

04:08:51

Frański Łukasz

1140

380

04:12:03

Marchewka Marek

1212

86

04:16:21

Bielawa Kamila

179

89

04:21:39

Marszałkiewicz Joanna

221

109

04:33:06

Konieczny Piotr

1577

676

04:43:54

Dolecka Ela

261

75

04:48:00

Królik Krzysztof

1617

139

04:49:12

Funka Andrzej

1626

141

04:49:47

Bielawa Maciej

1741

722

05:10:37

 

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton, Ostrów 03.04.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

101

2

01:35:41

 

Bieg Poznaniaka dla Przedszkolaka, Poznań 02.04.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

8

1

00:47:18

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 2, Nowy Tomyśl 02.04.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jankowiak Paweł

2

2

00:18:16

Haliniak Marek

24

9

00:23:39

Korytowski Krzysztof

36

14

00:27:05

Perz Marzenna

7

1

00:29:05

Jarnót Agnieszka

6

2

00:29:05

Jakubowski Leszek

43

15

00:29:05

Grześkowiak Maciej

42

10

00:29:05

Maziec Dariusz

47

18

00:35:28

 

II Bieg św. Urszuli, Pniewy 28.03.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

16

4

00:44:08

Perz Marzenna

5

2

00:47:24

Jarnót Agnieszka

8

4

00:49:54

 

IV Bieg do Pustego Grobu, Nowa Sól 28.03.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

349

94

00:48:08

 

II Bieg Zajączka Wielkanocnego, Poznań 26.03.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

48

1

00:46:41

 

I Półmaraton Leszczyński Duda – Cars, Leszno 20.03.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

132

3

01:36:38

Perz Marzenna

231

1

01:44:03

Michalik Konrad

251

92

01:45:08

 

XXX Międzynarodowy Bieg Zaślubin, Kołobrzeg 20.03.2016
Dystans: 15 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

374

89

01:13:50

 

12 Lotto Maniacka Dziesiątka, Poznań 19.03.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

392

3

00:39:35

Pawelec Paweł

441

172

00:39:57

Burkowski Dariusz

499

112

00:40:29

Kuczyński Piotr

879

6

00:42:56

Szkuta Michał

2951

1274

00:57:26

Szkuta Adrianna

786

366

00:57:27

 

III Gorzowski Bieg Wielkanocny, Gorzów Wlkp. 19.03.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

22

5

00:22:01

 

III Cross Marcowy, Puszczykowo 13.03.2016
Dystans: 8 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

58

5

00:36:57

Frański Łukasz

64

13

00:37:19

 

III Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego, Karpacz 12.03.2016
Dystans: 53 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Funka Andrzej

262

11:17:06

 

Parkrun Poznań #188, Poznań 12.03.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Pawelec Paweł

14

00:19:12

Burkowski Dariusz

23

00:19:58

Kuczyński Piotr

43

00:21:22

 

Enea Tri Tour Family Winter Run #2, Poznań 06.03.2016
Dystans: 10,8 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

17

00:48:51

 

Warta Challenge Marathon&Half, Biedrusko 05.03.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

19

01:42:51

Bronowicki Ryszard

12

03:50:06

Kompanowski Mariusz

17

04:04:03

Perz Marzenna

4

04:09:38

 

Vodafone Malta Marathon, Malta 28.02.2016
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

245

12

03:52:50

 

„Tropem Wilczym” Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Nowy Dwór 28.02.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Grześkowiak Maciej

14

0:21:58

Konieczny Piotr

26

0:24:01

Jarnót Agnieszka

1

0:24:13

Perz Marzenna

0:26:52

Maziec Dariusz

86

0:32:47

 

II Ultramaraton Zielonogórski – Nowe Granice – Kobiety, Zielona Góra 27.02.2016
Dystans: 103 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

12

13:27:15

 

II Ultramaraton Zielonogórski – Nowe Granice – Mężczyźni, Zielona Góra 27.02.2016
Dystans: 62 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jankowiak Paweł

05:36:36

Jankowiak Paweł

zaliczone 62 km

05:36:36

Bronowicki Ryszard

35

11:59:02

Kompanowski Mariusz

68

13:26:58

 

VI Wildecka Dziesiątka, Poznań 21.02.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

68

6

00:44:58

 

Dziewicza Góra Biega – Finał, Dziewicza Góra 20.02.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

68

3

00:54:45

 

Parkrun Poznań #185, Poznań 20.02.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

37

00:21:31

 

VI Bieg Górski Leszno-Grzybowo, Leszno – Grzybowo 20.02.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

226

00:52:16

Jarnót Agnieszka

281

00:55:56

 

Endu Winter Run, Poznań 14.02.2016
Dystans: 10,8 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

13

13

00:50:11

 

I Bieg Czekoladowy, Poznań 14.02.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

165

33

00:26:30

 

Parkrun Poznań #184, Poznań 13.02.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

65

00:24:11

 

XIV Zimowy Bieg Trzech Jezior, Trzemeszno-Gołabki 13.02.2016
Dystans: 15 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

246

5

01:07:30

Frański Łukasz

441

166

01:13:11

Konieczny Piotr

657

204

01:22:32

Funka Andrzej

753

95

01:29:47

Frańska Karolina

141

44

01:36:27

 

Powstańcze Biegi Przełajowe Grand Prix Powiatu Kościańskiego – Bieg 3, Kościan 07.02.2016
Dystans: 10,2 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

37

6

00:46:12

 

Grand Prix „Przybij Piątkę” – Bieg 1, Nowy Tomyśl 06.02.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jankowiak Paweł

2

2

00:17:56

Pawelec Paweł

6

2

00:19:46

Burkowski Dariusz

17

6

00:20:43

Jakubowski Leszek

22

6

00:21:44

Grześkowiak Maciej

25

8

00:22:21

Stroński Tomasz

26

12

00:22:23

Michalik Konrad

29

9

00:22:48

Bielawa Maciej

30

10

00:22:53

Haliniak Marek

39

15

00:24:21

Jarnót Agnieszka

3

2

00:25:26

Bielawa Kamila

4

3

00:25:27

Konieczny Piotr

42

17

00:26:03

 

Warta Challenge Marathon & Half 4/5, Biedrusko 06.02.2016
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

11

03:44:07

Kuczyński Piotr

14

03:55:20

Kompanowski Mariusz

20

04:05:51

Perz Marzenna

26

04:12:05

 

II Marceliński Bieg Zimowy, Poznań 31.01.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

45

4

00:44:44

Frański Łukasz

126

28

00:52:44

 

II Zimowy Maraton Bieszczadzki, Cisna 31.01.2016
Dystans: 44,6 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Funka Andrzej

636

49

06:17:58

Marszałkiewicz Joanna

637

59

06:17:58

Maziec Dariusz

642

226

06:25:31

 

Dziewicza Góra Biega, Dziewicza Góra 30.01.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

47

3

00:53:44

 

Parkrun Poznań #182, Poznań 30.01.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

28

00:21:17

 

Powstańcze Biegi Przełajowe Grand Prix Powiatu Kościańskiego – Bieg 2, Kościan 24.01.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

27

3

00:44:59

 

Parkrun Poznań #181, Poznań 23.01.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

23

00:21:56

 

II Dycha z Obkładem, Daszewice 17.01.2016
Dystans: 10,4 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

46

6

00:51:24

 

Warta Challenge Marathon & Half 3/5, Biedrusko 16.01.2016
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

17

04:19:31

Kompanowski Mariusz

21

04:24:34

Perz Marzenna

5

04:52:51

 

Warta Challenge Marathon & Half 3/5 – półmaraton, Biedrusko 16.01.2016
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

65

02:21:01

 

II Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym Policz się z Cukrzycą, Mosina 10.01.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

36

1

00:49:51

 

City Trail Poznań – Bieg 4, Poznań 09.01.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

223

00:22:41

 

IX Chrustowski Bieg Zimowy, Poznań 09.01.2016
Dystans: 12 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

68

00:55:57

Jarnót Agnieszka

16

18

01:01:34

Konieczny Piotr

176

7

01:06:34

Funka Andrzej

194

73

01:09:53

 

Parkrun Poznań #179, Chrustowo 09.01.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

111

18

00:32:25

 

I Bieg Trzech Króli, Nowy Folwark 06.01.2016
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

42

00:46:06

 

Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich – Bieg 4, Dziewicza Góra 02.01.2016
Dystans: 10,35 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

89

8

00:58:34

 

Parkrun Poznań #178, Poznań 02.01.2016
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

25

00:23:02