Sprawdź najnowsze wpisy:

 

Regulamin rankingu na najlepszego biegacza NKB Chyży – 2015

  1. W zabawie biorą udział tylko członkowie NKB Chyży.
  2. Wyniki biegu muszą być publikowane w internecie. Pod uwagę w pierwszej kolejności będą brane wyniki z tras atestowanych.
  3. Prowadzone będą klasyfikacje biegaczy kobiet i mężczyzn, na dystansach biegów ulicznych czyli: 5km, 10km, 15km, półmaraton, maraton.
  4. Uzyskane najlepsze wyniki na każdym dystansie będą przeliczne wg kalkulatora VolkerDuerr’a, następnie sumowane. Uzyskana suma punktów wyłoni najlepszych.
  5. Bonusy. Za pokonanie każdego dystansu Super czyli 42-50km i Ultra, uzyskany i przeliczony wynik będzie dodany do sumy określonej w pkt. 4. Uzyskany wynik mnoży się przez stosunek dystansu do 100km. Powyższy przelicznik nie będzie obowiązywał w przypadku biegów górskich. Uzyskana liczba punktów nie będzie mnożona przez stosunek do dystansu 100 km.

 

Przykad: w czasie 5:30:21 pokonaliśmy dystans 48km czyli po przeliczeniu czas daje nam wynik 6,3pkt. Wynik ten mnożymy przez 0,48. Za tak pokonany dystans otrzymujemy bonus w wysokości 3,024.

 

Zarząd NKB życzy bojowego biegowego nastroju, dobrego zdrowia i dużo radości z biegania i uczestnictwa w zabawie.

 

Proszę o nadsyłanie ewentualnych uwag do regulaminu rankingu oraz do zestawionych wyników, ponieważ mogły się tam zakraść różnego rodzaju usterki.

 
 

5km 2015

10km 2014

15km 2015

21km 2015

42km 2015

 

KOBIETY

Ranking biegaczek na poszczególnych dystansach:

5 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Bielawa Kamila

00:23:41

18,73

2

Perz Marzenna

00:23:51

18,19

3

Jarnót Agnieszka

00:24:22

16,60

4

Marszałkiewicz Joanna

00:29:46

6,39

5

Burkowska Kamila

00:29:56

6,21

 

10 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Perz Marzenna

00:46:44

24,55

2

Bielawa Kamila

00:50:32

17,86

3

Jarnót Agnieszka

00:50:38

17,71

4

Hryniak Agata

00:57:11

10,23

5

Frańska Karolina

00:57:32

9,94

6

Szkuta Adrianna

00:57:39

9,84

7

Jerzewska Joanna

00:59:38

8,33

8

Marszałkiewicz Joanna

01:00:04

8,04

9

Burkowska Kamila

01:14:44

2,35

 

15 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Perz Marzenna

01:13:41

22,81

2

Jarnót Agnieszka

01:19:47

16,39

 

21,097 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Perz Marzenna

01:45:42

23,40

2

Jarnót Agnieszka

01:48:38

20,97

3

Bielawa Kamila

01:53:59

17,16

4

Szkuta Adrianna

02:00:12

13,59

5

Jerzewska Joanna

02:00:28

13,46

6

Hryniak Agata

02:02:12

12,61

7

Marszałkiewicz Joanna

02:07:16

10,43

8

Frańska Karolina

02:19:34

6,58

 

42,195 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Jarnót Agnieszka

04:09:16

14,67

2

Perz Marzenna

04:18:23

12,48

3

Frańska Karolina

04:56:21

6,36

4

Marszałkiewicz Joanna

05:05:55

5,36

 

RANKING PUNKTOWY KOBIET ZA ROK 2015

L.p.

Nazwisko i imię

Punkty

Razem

5 km

10 km

15 km

21,1km

42,2km

Bonus

1

Perz Marzenna

18,19

24,55

22,81

23,40

12,48

3,12

104,56

2

Jarnót Agnieszka

16,60

17,71

16,39

20,97

14,67

1,81

88,16

3

Bielawa Kamila

18,73

17,86

17,16

1,33

55,08

4

Marszałkiewicz Joanna

6,39

8,04

10,43

5,36

0,00

30,22

5

Szkuta Adrianna

9,84

13,59

0,00

23,43

6

Frańska Karolina

9,94

6,58

6,36

0,00

22,87

7

Hryniak Agata

10,23

12,61

0,00

22,84

8

Jerzewska Joanna

8,33

13,46

0,00

21,79

9

Burkowska Kamila

6,21

2,35

0,00

8,56

 

MĘŻCZYŹNI

Ranking biegaczy na poszczególnych dystansach:

5 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Idzikowski Jacek

00:19:29

30,09

2

Burkowski Dariusz

00:19:58

27,65

3

Kuczyński Piotr

00:20:41

24,40

4

Klimczyk Roman

00:20:49

23,84

5

Szofer Adam

00:21:18

21,91

6

Bielawa Maciej

00:21:19

21,85

7

Jakubowski Leszek

00:21:22

21,66

8

Zawadziński Maciej

00:21:29

21,22

9

Bronowicki Ryszard

00:21:58

19,50

10

Marchewka Marek

00:22:09

18,89

11

Kabza Grzegorz

00:22:16

18,51

12

Grześkowiak Maciej

00:22:19

18,35

13

Mrozik Paweł

00:22:31

17,72

14

Kompanowski Mariusz

00:22:38

17,36

15

Pawelec Paweł

00:22:42

17,16

16

Stroński Tomasz

00:23:03

16,14

17

Konieczny Piotr

00:23:20

15,36

18

Drgas Sławomir

00:23:53

13,95

19

Funka Andrzej

00:27:51

6,98

20

Maziec Dariusz

00:34:47

2,08

 

10 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Jankowiak Paweł

00:36:52

43,39

2

Mańczak Bogdan

00:39:27

35,08

3

Burkowski Dariusz

00:40:34

31,99

4

Klimczyk Roman

00:41:08

30,54

5

Szofer Adam

00:42:12

27,97

6

Pawelec Paweł

00:42:20

27,66

7

Bronowicki Ryszard

00:42:29

27,32

8

Kuczyński Piotr

00:42:32

27,21

9

Idzikowski Jacek

00:43:15

25,65

10

Zawadziński Maciej

00:44:12

23,72

11

Kompanowski Mariusz

00:45:16

21,73

12

Frański Łukasz

00:45:40

21,02

13

Marciniak Janusz

00:45:58

20,51

14

Bielawa Maciej

00:46:01

20,42

15

Marchewka Marek

00:46:14

20,06

16

Naporowski Damian

00:46:30

19,63

17

Mrozik Paweł

00:46:41

19,33

18

Kabza Grzegorz

00:47:11

18,55

19

Konieczny Piotr

00:49:03

15,91

20

Drgas Sławomir

00:50:17

14,37

21

Sadowski Piotr

00:52:23

12,09

22

Królik Krzysztof

00:54:44

9,96

23

Funka Andrzej

00:55:13

9,57

24

Stroński Tomasz

00:55:55

9,04

25

Feliński Krzysztof

00:56:33

8,58

26

Maziec Dariusz

00:58:17

7,44

 

15 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Kuczyński Piotr

01:05:53

27,41

2

Frański Łukasz

01:14:28

17,38

3

Kompanowski Mariusz

01:16:59

15,21

 

21,097 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Idzikowski Jacek

01:27:23

36,72

2

Mańczak Bogdan

01:31:22

31,74

3

Pawelec Paweł

01:31:46

31,27

4

Burkowski Dariusz

01:32:08

30,86

5

Kuczyński Piotr

01:37:07

25,71

6

Zawadziński Maciej

01:38:05

24,81

7

Marchewka Marek

01:43:16

20,52

8

Frański Łukasz

01:43:18

20,49

9

Szofer Adam

01:44:09

19,86

10

Naporowski Damian

01:44:12

19,83

11

Pięta Karol

01:44:28

19,63

12

Bielawa Maciej

01:48:44

16,79

13

Marciniak Janusz

01:52:01

14,89

14

Konieczny Piotr

01:53:09

14,28

15

Szkuta Michał

01:54:27

13,62

16

Klimczyk Roman

01:57:25

12,21

17

Funka Andrzej

02:00:57

10,73

18

Maziec Dariusz

02:02:12

10,25

19

Sadowski Piotr

02:04:03

9,58

20

Kabza Grzegorz

02:05:16

9,16

21

Królik Krzysztof

02:08:03

8,27

22

Mrozik Paweł

02:17:55

5,76

 
 

42,195 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Jankowiak Paweł

03:05:51

36,37

2

Burkowski Dariusz

03:19:09

28,90

3

Mańczak Bogdan

03:22:09

27,44

4

Pawelec Paweł

03:24:55

26,16

5

Idzikowski Jacek

03:25:13

26,02

6

Bronowicki Ryszard

03:30:36

23,71

7

Kompanowski Mariusz

03:36:12

21,52

8

Kuczyński Piotr

03:39:29

20,34

9

Kabza Grzegorz

03:48:35

17,38

10

Marchewka Marek

03:50:30

16,81

11

Frański Łukasz

04:05:54

12,88

12

Marciniak Janusz

04:10:09

11,97

13

Pięta Karol

04:17:04

10,62

14

Konieczny Piotr

04:21:20

9,87

15

Klimczyk Roman

04:21:35

9,82

16

Funka Andrzej

04:23:00

9,59

17

Królik Krzysztof

04:23:12

9,55

18

Sadowski Piotr

04:52:26

5,76

 

RANKING PUNKTOWY MĘŻCZYZN ZA ROK 2015

L.p.

Nazwisko i imię

Punkty

Razem

5 km

10 km

15 km

21,1km

42,2km

Bonus

1

Kuczyński Piotr

24,40

27,21

27,41

25,71

20,34

0,00

125,06

2

Burkowski Dariusz

27,65

31,99

30,86

28,90

0,00

119,40

3

Idzikowski Jacek

30,09

25,65

36,72

26,02

0,00

118,49

4

Pawelec Paweł

17,16

27,66

31,27

26,16

0,00

102,25

5

Mańczak Bogdan

35,08

31,74

27,44

0,00

94,25

6

Bronowicki Ryszard

19,50

27,32

23,71

18,20

88,73

7

Kompanowski Mariusz

17,36

21,73

15,21

21,52

5,76

81,57

8

Jankowiak Paweł

43,39

36,37

0,44

80,20

9

Marchewka Marek

18,89

20,06

20,52

16,81

1,87

78,15

10

Klimczyk Roman

23,84

30,54

12,21

9,82

0,00

76,41

11

Zawadziński Maciej

21,22

23,72

24,81

2,70

72,45

12

Frański Łukasz

21,02

17,38

20,49

12,88

0,00

71,78

13

Szofer Adam

21,91

27,97

19,86

0,00

69,74

14

Kabza Grzegorz

18,51

18,55

9,16

17,38

4,03

67,62

15

Bielawa Maciej

21,85

20,42

16,79

0,00

59,06

16

Konieczny Piotr

15,36

15,91

14,28

9,87

0,48

55,90

17

Marciniak Janusz

20,51

14,89

11,97

0,18

47,55

18

Mrozik Paweł

17,72

19,33

5,76

0,00

42,81

19

Funka Andrzej

6,98

9,57

10,73

9,59

3,76

40,63

20

Naporowski Damian

19,63

19,83

0,00

39,46

21

Pięta Karol

19,63

10,62

0,00

30,26

22

Królik Krzysztof

9,96

8,27

9,55

0,80

28,59

23

Drgas Sławomir

13,95

14,37

0,00

28,33

24

Sadowski Piotr

12,09

9,58

5,76

0,00

27,43

25

Stroński Tomasz

16,14

9,04

0,00

25,18

26

Maziec Dariusz

2,08

7,44

10,25

2,14

21,91

27

Jakubowski Leszek

21,66

0,00

21,66

28

Grześkowiak Maciej

18,35

0,00

18,35

29

Szkuta Michał

13,62

0,23

13,85

30

Feliński Krzysztof

8,58

0,00

8,58

 

Aktualizacja: 28.03.2016r.