Sprawdź najnowsze wpisy:
 

Bieg Powstania Wielkopolskiego, Poznań 27.12.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

67

3

00:46:09

 

Parkrun Poznan #177, Poznań 27.12.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

468

00:25:55

 

XXXII Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy, Poznań 27.12.2015
Dystans: 10,8 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

95

95

00:49:31

Frański Łukasz

174

174

00:53:05

 

3. Wigilijny Charytatywny Cross Wiecha, dąbrowa 19.12.2015
Dystans: 12 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

4

01:02:32

Jarnót Agnieszka

9

01:07:49

 

Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich – Bieg 3, Dziewicza Góra 19.12.2015
Dystans: 10,35 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

71

5

00:54:55

 

III Gorzowski Bieg Gwiazdkowy, Gorzów 19.12.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

77

18

00:22:38

 

Parkrun Poznan #176, Poznań 19.12.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

17

00:21:20

 

Warta Challenge Marathon & Half 2/5, Biedrusko 12.12.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

15

03:56:42

Kompanowski Mariusz

20

04:06:14

Kuczyński Piotr

27

04:17:34

Perz Marzenna

3

04:18:23

Jarnót Agnieszka

9

04:46:24

 

10 km Świętych Mikołajów, Toruń 06.12.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frańska Karolina

210

81

01:01:45

 

Bieg Mikołajów, Poznań 06.12.2015
Dystans: 10,8 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

33

2

00:48:22

 

XIII Półmaraton Świętych Mikołajów, Toruń 06.12.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

1062

429

01:53:32

 

Grand Prix Przybij Piątkę – Bieg 6, Nowy Tomyśl 05.12.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Idzikowski Jacek

10

3

00:20:12

Bielawa Maciej

16

6

00:21:19

Jakubowski Leszek

17

7

00:21:22

Bronowicki Ryszard

19

1

00:22:08

Marchewka Marek

20

1

00:22:09

Kabza Grzegorz

21

5

00:22:16

Grześkowiak Maciej

22

9

00:22:19

Pawelec Paweł

26

12

00:22:42

Bielawa Kamila

1

1

00:23:41

Burkowski Dariusz

36

8

00:24:55

Jarnót Agnieszka

3

3

00:25:09

Perz Marzenna

4

1

00:25:15

 

II Bieg Mikołajkowy, Poznań 05.12.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

233

82

00:47:50

 

Parkrun Poznan #174, Poznań 05.12.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

39

00:22:44

 

II Puszczykowski Bieg po Ciacho, Puszczykowo 29.11.2015
Dystans: 8,5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

32

4

00:35:19

 

Parkrun Poznan #173, Poznań 28.11.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

28

00:22:01

 

II Marceliński Bieg Jesienny, Poznań 22.11.2015
Dystans: 12 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

46

2

00:51:53

 

50-tka Olka, Poznań 22.11.2015
Dystans: 50 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

7

4:47:24

 

Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich – Bieg 2, Dziewicza Góra 21.11.2015
Dystans: 10,35 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

55

2

00:57:36

 

II Sztafeta z Łabędziem, Nowy Dwór 21.11.2015
Dystans: 2 X 2,5km

Nazwisko i imię

Bielawa Kamila

Bielawa Maciej

Klimczyk Roman

Konieczny Piotr

Królik Krzysztof

 

Parkrun Poznan #172, Poznań 21.11.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

50

00:27:31

 

I Olszak Półmaraton, Poznań 15.11.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

88

11

02:08:32

 

Pniewski Bieg Niepodległości, Pniewy 15.11.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frańska Karolina

198

19

00:59:18

 

Warta Challenge Marathon&Half – Edycja 1/5, Biedrusko 14.11.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

6

03:45:43

Kompanowski Mariusz

9

03:48:56

Kuczyński Piotr

25

04:27:15

Perz Marzenna

4

04:29:20

 

5. Luboński Bieg Niepodległości, Luboń 11.11.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Klimczyk Roman

177

36

00:42:40

Burkowski Dariusz

219

47

00:43:42

Pawelec Paweł

228

87

00:43:54

Kuczyński Piotr

310

17

00:44:52

Perz Marzenna

30

10

00:46:44

Frański Łukasz

419

176

00:46:55

Jarnót Agnieszka

80

32

00:50:50

Frańska Karolina

215

97

00:57:32

 

III Wolsztyński Bieg Niepodległości, Wolsztyn 11.11.2015
Dystans: 11 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

50

1

00:48:26

Drgas Sławomir

110

32

00:53:11

Kabza Grzegorz

146

29

00:55:17

Bielawa Maciej

148

56

00:55:26

Konieczny Piotr

227

88

01:00:44

Bielawa Kamila

42

18

01:01:37

Maziec Dariusz

266

102

01:03:37

Marszałkiewicz Joanna

71

34

01:06:10

Funka Andrzej

293

27

01:06:15

 

XI Międzynarodowy Kościański Półmaraton, Kościan 08.11.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Naporowski Damian

521

224

01:44:12

Frański Łukasz

601

260

01:46:30

Maziec Dariusz

1120

476

02:08:29

 

1 Rogoziński Półmaraton Przemysła II, Rogoźno 07.11.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

145

1

01:50:47

 

Grand Prix Łopuchówko BiegamBoLubię LASY – IV Edycja, Dziewicza Góra 07.11.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

33

2

00:51:11

 

Parkrun Poznan #170, Poznań 07.11.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

44

00:25:24

 

Parkrun Poznań #169, Poznań 31.10.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

62

00:23:26

 

53. Bieg Republiki Ostrowskiej, Ostrów 25.10.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

275

94

00:45:59

Marciniak Janusz

277

4

00:46:27

Frańska Karolina

649

43

00:58:23

 

Nocna Ściema, Koszalin 25.10.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

44

9

02:44:40

 

Bieg Białej Damy, Kórnik 24.10.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frańska Karolina

293

25

00:58:19

 

II PZU Cracovia Półmaraton Królewski, Kraków 24.10.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Naporowski Damian

2785

1192

01:52:50

 

Łemkowyna Ultra Trail 70, Chyrowa – Komańcza 24.10.2015
Dystans: 70 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Maziec Dariusz

299

12:37:07

Funka Andrzej

303

13:09:22

Konieczny Piotr

304

13:09:22

 

Rajd na Orientację Nocny Marek, Brzoza Bydgoska 24.10.2015
Dystans: 50 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jankowiak Paweł

8

08:02:00

 

Lizbona Maraton, Lizbona 18.10.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

1191

03:51:50

 

V Samsung Półmaraton, Szamotuły 18.10.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

475

182

01:45:00

Jarnót Agnieszka

82

30

01:48:38

Konieczny Piotr

736

275

01:53:09

Maziec Dariusz

979

373

02:08:22

 

Activus Run, Szreniawa 17.10.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jankowiak Paweł

3

1

00:39:06

 

16. Poznań Maraton, Poznań 11.10.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

868

15

03:22:09

Bronowicki Ryszard

1175

3

03:30:36

Kuczyński Piotr

1688

53

03:39:33

Kompanowski Mariusz

2067

203

03:47:24

Marchewka Marek

2375

72

03:50:30

Frański Łukasz

3500

1394

04:05:54

Jarnót Agnieszka

403

180

04:09:16

Marciniak Janusz

3545

48

04:10:09

Perz Marzenna

584

22

04:24:36

Frańska Karolina

854

389

04:56:21

 

III Ultra Maraton Bieszczadzki, Cisna 11.10.2015
Dystans: 52 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Funka Andrzej

452

36

07:58:55

 

GP Przybij Piątkę – Bieg 5, Nowy Tomyśl 10.10.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bielawa Maciej

13

6

00:21:26

Bronowicki Ryszard

21

1

00:21:58

Konieczny Piotr

28

15

00:23:35

Bielawa Kamila

3

2

00:23:54

Jarnót Agnieszka

12

6

00:29:44

Perz Marzenna

13

2

00:29:45

 

Parkrun Poznań #166, Poznań 10.10.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

46

00:24:27

 

V Bieg Papieski po Szpik, Pniewy 04.10.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Klimczyk Roman

14

1

00:20:49

Kuczyński Piotr

27

4

00:45:33

 

V Dycha Drzymały, Rakoniewice 04.10.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jankowiak Paweł

45

21

00:37:30

Bronowicki Ryszard

203

4

00:42:31

Zawadziński Maciej

32

123

00:45:17

Frański Łukasz

39

155

00:46:34

Perz Marzenna

40

14

00:48:53

Bielawa Maciej

63

56

00:51:13

Bielawa Kamila

69

21

00:51:14

Konieczny Piotr

67

260

00:51:51

Jarnót Agnieszka

104

104

00:52:47

Królik Krzysztof

781

56

00:54:44

Hryniak Agata

178

50

00:57:11

Jerzewska Joanna

225

63

00:59:38

Maziec Dariusz

92

358

01:00:01

Marszałkiewicz Joanna

233

97

01:00:04

Frańska Karolina

309

130

01:04:53

 

Bieg Jesienny Śremski, Śrem 03.10.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

61

3

00:45:06

Frańska Karolina

71

37

01:05:09

 

Parkrun Poznań #165, Poznań 03.10.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

39

00:22:31

 

V Dziesiątka Lwówecka, Lwówek 03.10.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

19

3

00:41:47

Bielawa Maciej

50

18

00:46:01

Perz Marzenna

6

1

00:48:38

Bielawa Kamila

9

5

00:50:32

Jarnót Agnieszka

10

1

00:50:38

Konieczny Piotr

89

36

00:53:15

Maziec Dariusz

112

45

01:01:02

 

Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji w XII Biegu Przełajowym im. sierż. G.Załogi – Służby Mundurowe – Kobiety, Hutki Kanki 01.10.2015
Dystans: 7,2 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jerzewska Joanna

11

00:45:31

Hryniak Agata

12

00:45:32

 

42. BMW Berlin Marathon, Berlin 27.09.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Sadowski Piotr

24473

04:52:26

 

III Hochland Półmaraton Doliną Samy, Kaźmierz 27.09.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

69

6

01:42:18

 

Survival Race Poznań – Hero, Poznań 27.09.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Szofer Adam

150

01:09:36

 

Bieg dla Grażyny, Poznań 26.09.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

25

4

00:46:57

 

Maraton Puszczy Goleniowskiej, Kliniska Wielkie 26.09.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

12

2

03:37:17

 

Parkrun Poznań #164, Poznań 26.09.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

53

00:23:37

 

I Maraton Puszczy Noteckiej, Sieraków 20.09.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jankowiak Paweł

2

03:05:51

Kompanowski Mariusz

107

30

04:11:24

 

I Nocny Bieg Świętojański, Sielinko 20.09.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Klimczyk Roman

10

00:41:08

Jarnót Agnieszka

4

00:51:11

 

V Bieg Przemysława, Pleszew 20.09.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frańska Karolina

336

32

01:00:46

 

XXVIII Ogólnopolski Bieg Zbąskich IX Półmaraton, Zbąszyń 20.09.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

63

5

01:32:22

Marchewka Marek

202

22

01:43:16

Frański Łukasz

221

99

01:44:29

Zawadziński Maciej

218

97

01:44:29

Bielawa Maciej

280

119

01:48:44

Jarnót Agnieszka

43

19

01:52:30

Konieczny Piotr

351

149

01:53:55

Bielawa Kamila

48

23

01:53:59

Perz Marzenna

52

7

01:56:30

Marszałkiewicz Joanna

92

45

02:08:20

Maziec Dariusz

460

194

02:16:56

 

I PZU Maraton Szczeciński, Szczecin 19.09.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

280

76

03:55:42

Kuczyński Piotr

412

48

04:13:05

 

XIV Świebodzińska Dziesiątka, Świebodzin 19.09.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

72

23

00:47:45

 

XII Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej, Szklarska Poręba 18-20.09.2015
Dystans: 137 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce kat

Czas

Funka Andrzej

Ukończył

 

33 PKO Wrocław Maraton, Wrocław 13.09.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Konieczny Piotr

3754

1359

04:47:46

Funka Andrzej

3755

315

04:47:47

 

III Bieg 10 Profi, Ostrzeszów 13.09.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

101

32

00:50:11

Frańska Karolina

33

13

01:05:52

 

Koral Maraton, Krynica Zdrój 13.09.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

108

20

03:57:49

 

PZU Festiwal Biegowy – Bieg 7 Dolin, Krynica Zdrój 12.09.2015
Dystans: 100 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

40

16:50:40

 

PZU Festiwal Biegów, Krynica Zdrój 12.09.2015
Dystans: 3 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

29

00:12:52

 

PZU Festiwal Biegów – Bieg Kobiet, Krynica Zdrój 12.09.2015
Dystans: 0,6 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

25

00:02:35

 

PZU Festiwal Biegów – Życiowa Dziesiątka, Krynica Zdrój 12.09.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

223

29

00:42:32

 

V Chyża Dziesiątka, Nowy Tomyśl 12.09.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jankowiak Paweł

14

8

00:36:52

Mańczak Bogdan

63

6

00:40:43

Burkowski Dariusz

81

17

00:41:19

Marchewka Marek

217

17

00:46:25

Marciniak Janusz

219

5

00:46:31

Naporowski Damian

221

89

00:46:35

Mrozik Paweł

223

54

00:46:41

Bielawa Maciej

243

97

00:47:11

Kabza Grzegorz

244

54

00:47:11

Frański Łukasz

264

105

00:47:40

Zawadziński Maciej

308

126

00:49:21

Drgas Sławomir

336

78

00:50:17

Bielawa Kamila

46

23

00:51:18

Klimczyk Roman

377

92

00:51:54

Sadowski Piotr

386

154

00:52:23

Konieczny Piotr

494

195

00:57:39

Szkuta Adrianna

114

58

00:57:39

Maziec Dariusz

524

210

01:00:10

Frańska Karolina

187

91

01:04:44

 

PZU Festiwal Biegów , Krynica Zdrój 11.09.2015
Dystans: 15 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

16

8

01:20:02

 

25. Międzynarodowy Półmaraton Philips, Piła 06.09.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

692

31

01:37:10

Frański Łukasz

1322

526

01:46:20

Szkuta Michał

2108

858

02:00:11

Szkuta Adrianna

353

171

02:00:12

Jerzewska Joanna

366

124

02:00:28

Hryniak Agata

388

132

02:02:12

Maziec Dariusz

2157

880

02:02:12

Frańska Karolina

598

264

02:19:34

 

Monflanquin, 06.09.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

22

2

00:50:32

 

Parkrun Poznań #161, Poznań 05.09.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

20

00:20:41

 

XXX Nocny Bieg Bachusa, Zielona Góra 05.09.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Burkowski Dariusz

63

14

00:40:56

Pawelec Paweł

125

61

00:43:34

Kuczyński Piotr

143

8

00:44:04

 

36. PKO Półmaraton Szczecin, Szczecin 30.08.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Szkuta Michał

903

407

01:54:27

Marszałkiewicz Joanna

235

103

02:07:16

Szkuta Adrianna

239

105

02:07:42

 

Krośnieńska Dziesiątka, Krosno 30.08.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

74

39

00:47:58

 

Mistrzowska Dycha, Poznań 30.08.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

48

00:45:01

Frańska Karolina

571

71

01:07:28

 

CCC, Chamonix 29.08.2015
Dystans: 103 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

1421

73

02:24:52

Funka Andrzej

1422

173

02:24:53

 

UTMB, Chamonix 28-30.08.2015
Dystans: 178 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Dystans

Bronowicki Ryszard

1682

26

36:45:59

142 km

 

II Bieg po Zdrowie, Krzesiny 29.08.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

69

27

00:44:17

Frański Łukasz

191

89

00:50:09

 

Parkrun Poznań #160, Poznań 29.08.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

38

00:23:14

 

II Wieczorna Marcelińska Dycha, Poznań 23.08.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

23

1

00:45:17

 

III Międzychodzka Dziesiątka z Pompą, Międzychód 23.08.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

126

39

00:46:37

Frańska Karolina

353

25

01:07:58

 

IV Bieg Spartan, Lubiszyn 23.08.2015
Dystans: 6 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

14

4

00:25:59

 

Parkrun Poznań #159, Poznań 22.08.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

27

00:21:57

 

VI Bieg Wieczorny „Dębno mówi nie narkotykom”, Dębno 22.08.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

22

6

00:45:16

 

VII Bieg Borków, Osieczna 22.08.2015
Dystans: 12 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

26

00:52:01

 

366 Maratonów w 366 dni – bieg 366, Witunia 15.08.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

 

Grand Prix Przybij Piątkę – Bieg 4, Nowy Tomyśl 15.08.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Szofer Adam

14

4

00:21:18

Bielawa Maciej

18

7

00:21:47

Bielawa Kamila

3

2

00:24:39

 

II Cross Sierakowski, Sieraków 15.08.2015
Dystans: 15 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

107

41

01:20:28

Kuczyński Piotr

108

10

01:20:43

 

Parkrun Poznań #158, Poznań 15.08.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

26

00:22:07

 

XXIX Bieg Przyjaźni, Widziszewo 09.08.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

44

1

00:47:03

 

Triathlon Ironman, Gdynia 09.08.2015r.
Dystans łączny: 113km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Pływanie

1,9 km

Rower

90,4 km

Bieg

21.097 km

Czas łączny

Idzikowski Jacek

641

0:40:54

2:30:52

2:00:45

5:21:42

 

Chudy Wawrzyniec 50+, Rajcza 08.08.2015
Dystans: 50 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Funka Andrzej

444

10:49:54

Konieczny Piotr

443

10:49:54

 

Parkrun Poznań #157, Poznań 08.08.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

15

00:21:21

 

VII Bieg o Laur św. Wawrzyńca, Słupca 08.08.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

57

8

00:46:51

 

XXIV Bieg Opalińskich, Opalenica 02.08.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

49

6

00:41:14

Bronowicki Ryszard

66

2

00:42:29

Kuczyński Piotr

100

16

00:45:16

Marchewka Marek

125

18

00:46:14

Klimczyk Roman

128

30

00:46:42

Bielawa Maciej

141

44

00:47:27

Perz Marzenna

14

2

00:47:49

Jarnót Agnieszka

25

11

00:52:35

Konieczny Piotr

224

76

00:53:35

Bielawa Kamila

29

13

00:53:36

 

XI Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami, Kazimierz Biskupi 01.08.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

24

24

01:40:44

 

City Trail onTour – Poznań, Poznań 30.07.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

77

00:21:47

 

I Działkowa Piątka, Poznań 26.07.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

21

00:21:07

 

I Maraton Podhalański, Zakopane 26.07.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Burkowski Dariusz

106

33

04:23:35

 

III Pogoń za Wilkiem, Luboń 25.07.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

122

72

00:55:38

Jarnót Agnieszka

150

3

00:57:56

Jerzewska Joanna

353

61

01:12:11

Hryniak Agata

354

62

01:12:12

 

Triathlon Olimpijski, Poznań 25.07.2015r.
Dystans łączny: 51,5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Pływanie

1,5 km

Rower

40 km

Bieg

10 km

Czas łączny

Idzikowski Jacek

181

0:31:14

1:04:39

0:51:27

2:34:50

Szofer Adam

278

0:32:51

1:12:59

0:48:06

2:40:55

 

Parkrun Poznań #155, Poznań 25.07.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

38

00:23:21

 

Enea Challenge Poznań Family Run, Poznań 24.07.2015
Dystans: 10,8 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

14

3

00:52:30

 

III Bieg Trzech Jezior, Trzemeszno 19.07.2015
Dystans: 5,3 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

71

66

00:25:07

 

10-tka o Puchar Krotoski – Cichy wokół jeziora Chrzypskiego, Chrzypsko Wielkie 18.07.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

140

41

00:59:00

 

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich – Złoty Półmaraton, Lądek Zdrój 18.07.2015
Dystans: 21 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Konieczny Piotr

286

117

03:25:53

 

IV Półmaraton Puchar Krotoski-Cichy wokół jeziora Chrzypskiego, Chrzypsko Wielkie 18.07.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

77

5

01:52:14

 

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich – Super Trail, Lądek Zdrój 17.07.2015
Dystans: 130 km

Nazwisko i imię

Dystans

Czas

Funka Andrzej

112

21:50:00

Marciniak Janusz

42

9:13:00

 

366 Maratonów w 366 dni – bieg 332, Witunia 12.07.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce kat

Czas

Bronowicki Ryszard

04:45:00

 

366 Maratonów w 366 dni – bieg 331, Witunia 11.07.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce kat

Czas

Bronowicki Ryszard

04:22:00

 

Parkrun Poznań #153, Poznań 11.07.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

47

00:24:38

 

Hunt Run, Bałtów 05.07.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bielawa Maciej

399

02:20:46

Bielawa Kamila

449

02:30:46

 

Lipcowy Dwubieg Puszczykowski – Bieg Poranny, Puszczykowo 05.07.2015
Dystans: 8 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

28

00:44:28

 

XXV Międzynarodowy Bieg po Plaży, Jarosławiec 05.07.2015
Dystans: 15 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

207

21

01:16:38

Kompanowski Mariusz

214

55

01:16:59

Perz Marzenna

49

8

01:28:24

Jarnót Agnieszka

55

24

01:29:05

 

Bieg 12 mostów, Sławno 04.07.2015
Dystans: 7 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

92

2

00:37:17

Jarnót Agnieszka

115

4

00:39:55

 

Lipcowy Dwubieg Puszczykowski – Bieg Wieczorny, Puszczykowo 04.07.2015
Dystans: 9 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

26

00:42:45

 

VI Supermaraton Gór Stołowych, Pasterka – Szczeliniec 04.07.2015
Dystans: 50 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Funka Andrzej

296

29

08:56:27

 

Triathlon Olimpijski, Pniewy 28.06.2015r.
Dystans łączny: 51,5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Pływanie

1,5 km

Rower

40 km

Bieg

10 km

Czas łączny

Idzikowski Jacek

32

0:31:15

1:08:04

0:43:15

2:25:18

Szofer Adam

39

0:32:20

1:09:45

0:42:12

2:26:55

 

Bieg o Puchar Złotej Pyry, Oborniki 28.06.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

117

42

01:43:18

 

Festyn Sportowo-Muzyczny, Nowy Tomyśl 27.06.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mrozik Paweł

7

00:22:31

Drgas Sławomir

9

00:23:53

Bielawa Kamila

1

1

00:24:33

Jarnót Agnieszka

2

00:25:43

Konieczny Piotr

10

00:26:13

 

II Mistrzostwa Poznańia w Biegu na 6 Godzin, Poznań 21.06.2015
Dystans: 37,6 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

18

2

03:32:00

 

III Sucholeska Dziesiątka Fightera, Suchy Las 21.06.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

119

42

00:45:40

Marciniak Janusz

118

3

00:46:03

Frańska Karolina

98

45

01:02:32

 

10 Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego, Bydgoszcz 20.06.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

16

03:44:22

 

3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton, Wrocław 20.06.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

183

28

01:45:42

Konieczny Piotr

4264

1762

02:04:43

Funka Andrzej

4363

338

02:06:06

Maziec Dariusz

4704

1942

02:13:09

Hryniak Agata

1527

574

02:19:36

Jerzewska Joanna

1605

606

02:23:00

 

GP Przybij Piątkę – bieg 3, Nowy Tomyśl 20.06.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Burkowski Dariusz

8

5

00:20:00

Idzikowski Jacek

10

1

00:20:14

Bielawa Maciej

16

6

00:21:53

Mrozik Paweł

23

6

00:23:37

Jarnót Agnieszka

2

1

00:24:22

Bielawa Kamila

4

2

00:25:01

Marszałkiewicz Joanna

15

9

00:29:46

Konieczny Piotr

40

15

00:29:48

Funka Andrzej

41

2

00:29:49

Maziec Dariusz

42

16

00:34:52

 

I Nocny Bieg Świętojański, Poznań 20.06.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

28

1

00:45:18

Frański Łukasz

43

41

00:47:34

 

Parkrun Poznań #150, Poznań 20.06.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

27

00:22:03

 

IX Półmaraton Słowaka, Grodzisk Wlkp. 14.06.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

114

7

01:31:22

Zawadziński Maciej

277

37

01:38:05

Kuczyński Piotr

501

23

01:43:32

Pięta Karol

544

92

01:44:28

Naporowski Damian

660

129

01:46:59

Frański Łukasz

857

174

01:51:07

Jarnót Agnieszka

89

22

01:53:48

Perz Marzenna

110

10

01:55:21

Sadowski Piotr

1373

297

02:04:03

Jerzewska Joanna

289

60

02:12:25

Maziec Dariusz

1703

354

02:28:33

Hryniak Agata

421

77

02:29:35

 

Parkrun Poznań #149, Poznań 13.06.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

80

00:34:16

 

VII Supermaraton Ozorków, Ozorków 13.06.2015
Dystans: 50 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Bronowicki Ryszard

21

04:48:02

 

III Bieg Nadziei, Środa Wielkopolska 07.06.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Marciniak Janusz

109

4

00:46:21

Frański Łukasz

117

42

00:46:28

Frańska Karolina

74

30

00:59:06

 

XIX Mistrzostwa Polski Weteranów, Murowana Goślina 07.06.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

98

8

01:37:07

 

Parkrun Poznań #148, Poznań 06.06.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

16

00:22:05

 

XXIV Międzyrzecka Dziesiątka, Międzyrzecz 06.06.2015
Dystans: 7,3 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Jarnót Agnieszka

85

7

00:35:33

 

XII Bieg Rzeźnika, Cisna 05.06.2015
Dystans: 77,7 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Funka Andrzej

553

15:26:24

Szkuta Michał

553

15:26:24

 

IV Wolsztyńska Dziesiątka, Wolsztyn 31.05.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Burkowski Dariusz

70

14

00:40:46

Pawelec Paweł

101

37

00:42:20

Zawadziński Maciej

143

54

00:44:12

Naporowski Damian

229

90

00:46:30

Perz Marzenna

20

4

00:48:18

Klimczyk Roman

301

74

00:48:30

Mrozik Paweł

310

80

00:48:41

Frański Łukasz

338

128

00:49:09

Jarnót Agnieszka

37

15

00:51:10

Konieczny Piotr

549

210

00:55:05

Funka Andrzej

552

47

00:55:13

Maziec Dariusz

637

242

00:58:17

Frańska Karolina

182

80

01:01:28

 

Triathlon 1/2 Ironman, Sieraków 31.05.2015r.
Dystans łączny: 113km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Pływanie

1,9 km

Rower

90 km

Bieg

21,097 km

Czas łączny

Idzikowski Jacek

94

0:37:02

2:22:20

1:41:10

4:49:18

Szofer Adam

187

0:40:38

2:32:38

1:44:09

5:05:04

 

XXXVI Bieg Krotosa Krotoszyn, Krotoszyn 31.05.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

31

1

00:39:27

Kuczyński Piotr

81

5

00:43:58

 

Cork Marathon, Cork01.06.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Pięta Karol

943

4:44:04

 

366 Maratonów w 366 dni – bieg 290, Witunia 31.05.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce kat

Czas

Bronowicki Ryszard

04:13:09

 

366 Maratonów w 366 dni – bieg 289, Witunia 30.05.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce kat

Czas

Bronowicki Ryszard

04:23:00

 

Parkrun Poznań #147, Poznań 30.05.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

44

00:23:17

 

XXXII Bieg Bł. E.Bojanowskiego, Piaski 30.05.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

117

33

00:46:53

 

3. Kurdeszowa (Za)Dyszka, Kostrzyn 24.05.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Marciniak Janusz

102

5

00:46:11

Frański Łukasz

157

60

00:49:02

Frańska Karolina

86

42

01:01:52

 

Bieg Lwa, Tarnowo Podgórne 24.05.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

216

13

01:41:07

Funka Andrzej

640

45

02:00:57

 

Pogoń za Lwem, Tarnowo Podgórne 24.05.2015
Dystans: 7 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Konieczny Piotr

125

97

00:41:22

 

366 Maratonów w 366 dni – bieg 283, Witunia 24.05.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce kat

Czas

Bronowicki Ryszard

04:25:00

 

366 Maratonów w 366 dni – bieg 282, Witunia 23.05.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce kat

Czas

Bronowicki Ryszard

04:03:00

 

IV Piętnastka im. Macieja Frankiewicza, Poznań 23.05.2015
Dystans: 15 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

62

10

01:14:28

Kuczyński Piotr

75

9

01:16:35

 

Parkrun Poznań #146, Poznań 23.05.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

27

00:21:39

 

V Bieg Uliczny im. Arkadego Fiedlera, Bolewice 23.05.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

13

3

00:39:51

Burkowski Dariusz

21

7

00:41:47

Pawelec Paweł

24

9

00:43:13

Bielawa Maciej

44

18

00:47:27

Perz Marzenna

8

1

00:49:27

Mrozik Paweł

63

12

00:51:00

Bielawa Kamila

14

7

00:53:57

Kabza Grzegorz

75

29

00:53:58

Jarnót Agnieszka

16

3

00:55:08

 

V Maraton Opolski, Opole 17.05.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

78

13

03:44:30

 

Parkrun Poznań #145, Poznań 16.05.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

35

00:21:55

 

IV Bieg Szpot, Swarzędz 10.05.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Burkowski Dariusz

257

45

00:40:34

Kuczyński Piotr

491

14

00:42:52

Marciniak Janusz

901

15

00:45:58

Frański Łukasz

1204

260

00:47:57

Frańska Karolina

662

154

00:59:11

 

V Dusznickie Przełaje, Duszniki 10.05.2015
Dystans: 5,7 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Mańczak Bogdan

14

4

00:22:19

 

XXXII Pszczewska Dwudziestka, Pszczew 10.05.2015
Dystans: 21,097 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Idzikowski Jacek

26

11

01:27:23

 

GWiNT Ultra Cross, Grodzisk – Wolsztyn – Nowy Tomyśl 09.05.2015
Dystans: 55 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kabza Grzegorz

50

11

06:11:22

Bronowicki Ryszard

55

1

06:17:02

Zawadziński Maciej

86

43

06:42:07

Bielawa Kamila

132

25

07:46:49

Funka Andrzej

141

10

08:16:14

Królik Krzysztof

140

9

08:16:14

 

Parkrun Poznań #144, Poznań 09.05.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

30

00:22:43

 

GWiNT Ultra Cross, Grodzisk – Wolsztyn – Nowy Tomyśl 08.05.2015
Dystans: 110 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

21

7

14:02:19

Marchewka Marek

54

5

17:06:30

Jarnót Agnieszka

12

9

17:24:54

Maziec Dariusz

56

21

17:25:00

 

GWiNT Ultra Cross – 100 mil, Grodzisk – Wolsztyn – Nowy Tomyśl 08.05.2015
Dystans: 161,8 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

8

4

03:23:32

 

II Wings For Life World Run, Poznań 03.05.2015
Dystans: 27,7 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

239

 

XXIII Bieg Konstytucji, Zbąszynek 03.05.2015
Dystans: 5,3 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

66

2

00:24:15

Mrozik Paweł

68

20

00:24:22

Jarnót Agnieszka

79

5

00:25:16

 

Kołobrzeg Maraton, Kołobrzeg 02.05.2015
Dystans: 42,195 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kompanowski Mariusz

83

9

03:47:31

 

Parkrun Poznań #143, Poznań 02.05.2015
Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

31

00:21:41

 

Bieg Unijny, Przeźmierowo 01.05.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Kuczyński Piotr

49

6

00:43:35

 

IV Ćwierćmaraton Muzyczny, Piła 01.05.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

196

61

00:47:03

Frańska Karolina

123

60

01:00:03

 

XXXII Bieg Kosynierów, Września 26.04.2015
Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Frański Łukasz

293

132

00:49:21

Frańska Karolina

129

70

01:02:29

 

III Biegi w Szczawnicy – Wielka Prehyba, Szczawnica 25.04.2015
Dystans: 43,3 km

Nazwisko i imię

Miejsce K/M

Miejsce Kat

Czas

Perz Marzenna

40

07:15:06

 

Olęderski Festiwal Biegowy – 10km, Jastrzębsko Stare 25.04.2015
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bielawa Maciej

27/112

8/27

25/68

0:53:24

0:53:18

Feliński Krzysztof

49/112

8/12

43/68

0:56:44

0:56:33

Bielawa Kamila

68/112

7/24

12/44

1:02:41

1:02:36

Burkowska Kamila

101/112

19/24

34/44

1:14:53

1:14:44

Wyniki

 

Olęderski Festiwal Biegowy – Półmaraton, Jastrzębsko Stare 25.04.2015
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Mańczak Bogdan

12/184

4/19

12/150

1:34:30

1:34:25

Idzikowski Jacek

32/184

16/57

31/150

1:44:37

1:44:10

Burkowski Dariusz

51/184

13/47

48/150

1:49:02

1:48:43

Marchewka Marek

52/184

7/19

49/150

1:49:47

1:49:18

Szofer Adam

53/184

20/57

50/150

1:49:47

1:49:20

Zawadziński Maciej

61/184

22/57

57/150

1:51:39

1:51:12

Marciniak Janusz

63/184

5/7

59/150

1:52:10

1:52:01

Frański Łukasz

89/184

34/57

84/150

1:57:35

1:57:05

Klimczyk Roman

90/184

27/47

85/150

1:57:44

1:57:05

Naporowski Damian

98/184

37/57

93/150

2:00:44

2:00:22

Kabza Grzegorz

115/184

36/47

108/150

2:05:49

2:05:16

Królik Krzysztof

122/184

12/19

115/150

2:08:34

2:08:03

Funka Andrzej

127/184

14/19

118/150

2:10:09

2:09:40

Mrozik Paweł

158/184

19/20

1138/150

2:18:13

2:17:55

Maziec Dariusz

168/184

56/57

144/150

2:24:34

2:24:10

Wyniki

 

Olęderski Festiwal Biegowy – Maraton, Jastrzębsko Stare 25.04.2015
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

25/49

4/10

23/41

4:11:03

4:08:34

Jarnót Agnieszka

38/49

3/6

4/8

4:44:17

4:44:10

Wyniki

 

Maraton Hannover 19.04.2015
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

257/1809

45/232

242/1490

3:19:26

3:19:09

Pawelec Paweł

320/1809

47/137

298/1490

3:25:12

3:24:55

Bronowicki Ryszard

453/1809

1/30

425/1490

3:31:27

3:31:10

 

14 Cracovia Maraton, Kraków 19.04.2015
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Konieczny Piotr

3397/4576

1239/1503

3017/3860

4:21:20

Funka Andrzej

3450/4576

319/422

3059/3860

4:23:00

Marszałkiewicz Joanna

4356/4576

257/280

645/716

5:05:55

Wyniki

 

10. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego, Kraków 18.04.2015
Dystans: 4,219km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Konieczny Piotr

434/880

79/119

307/480

0:24:01

Funka Andrzej

435/880

25/41

308/480

0:24:02

Wyniki

 

2 Bieg Nocny, Kraków 17.04.2015
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Konieczny Piotr

1239/1821

349/444

988/1255

0:56:46

Funka Andrzej

1240/1821

48/62

989/1255

0:56:46

Wyniki

 

2 Bieg z Motylem, Boruja Kościelna 12.04.2015
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

10/62

10/45

0:41:19

Pawelec Paweł

19/62

19/45

0:45:44

Bronowicki Ryszard

21/62

21/45

0:46:22

Konieczny Piotr

30/62

29/45

0:49:03

Szofer Adam

31/62

30/45

0:49:09

Mrozik Paweł

35/62

34/45

0:49:43

Bielawa Kamila

45/62

5/15

0:55:50

Funka Andrzej

46/62

41/45

0:55:51

Stroński Tomasz

47/62

42/45

0:55:55

Wyniki

 

42 Maraton, Dębno 12.04.2015
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Idzikowski Jacek

292/1820

127/667

280/1576

3:25:13

Kompanowski Mariusz

484/1820

127/476

460/1576

3:36:12

Kabza Grzegorz

727/1820

204/476

681/1576

3:48:35

Marchewka Marek

1116/1820

75/146

1015/1576

4:04:25

Pięta Karol

1333/1820

526/667

1193/1576

4:17:04

Jarnót Agnieszka

1340/1820

70/111

142/244

4:17:24

Klimczyk Roman

1405/1820

393/476

1252/1576

4:21:35

Królik Krzysztof

1425/1820

98/146

1270/1576

4:23:12

Perz Marzenna

1450/1820

47/75

1161/244

4:24:29

Wyniki

 

8 Półmaraton, Poznań 12.04.2015
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Mańczak Bogdan

239/8042

4/161

236/5884

1:28:22

1:28:16

Kuczyński Piotr

1053/8042

16/161

1012/5884

1:38:18

1:37:36

Naporowski Damian

3146/8042

1179/2413

2839/5884

1:52:49

1:50:16

Frański Łukasz

3243/8042

1051/2413

2911/5884

1:53:23

1:48:36

Hryniak Agata

6560/8042

578/912

1373/2158

2:14:21

2:10:03

Jerzewska Joanna

7015/8042

671/912

1595/2158

2:19:02

2:14:43

Maziec Dariusz

7016/8042

2236/2413

5421/5884

2:19:02

2:14:43

Sadowski Piotr

7206/8042

2249/2413

5505/5884

2:21:19

2:15:28

Frańska Karolina

7512/8042

731/859

1854/2158

2:26:32

2:20:46

Wyniki

 

35 Półmaraton, Berlin 29.03.2015
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pawelec Paweł

1280/14824

227/1991

1:33:21

1:31:46

Burkowski Dariusz

1344/14824

214/1990

1:33:44

1:32:08

Naporowski Damian

5970/14284

941/1991

1:56:42

1:49:56

 

GP „Przybij Piątkę” bieg 2, Nowy Tomyśl 28.03.2015
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Idzikowski Jacek

8/60

2/20

8/44

0:19:29

Konieczny Piotr

29/60

13/20

27/44

0:23:20

Perz Marzenna

34/60

1/3

4/16

0:23:51

Drgas Sławomir

35/60

6/9

31/44

0:24:03

Jarnót Agnieszka

39/60

2/6

5/16

0:25:27

Funka Andrzej

49/60

2/2

41/44

0:27:51

Burkowska Kamila

55/60

6/6

12/16

0:29:56

Wyniki

 

2 Gorzowski bieg Wielkanocny, Gorzów Wielkopolski 28.03.2015
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kompanowski Mariusz

33/192

0:22:45

Wyniki

 

11 Maniacka Dziesiątka, Poznań 14.03.2015
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

355/3705

81/649

342/2685

0:41:11

0:41:00

Pawelec Paweł

860/3705

362/1203

821/2385

0:45:21

0:45:13

Kuczyński Piotr

1750/3705

110/204

1584/2385

0:51:01

0:47:35

Frański Łukasz

1766/3705

721/1203

1598/2385

0:51:07

0:47:31

Frańska Karolina

3269/3705

398/510

755/1019

1:02:52

0:59:16

Wyniki

 

Challenge Women Run, Poznań 08.03.2015
Dystans: 12km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

42/166

36/76

0:58:58

0:58:51

Wyniki

 

Challenge Women Run, Poznań 08.03.2015
Dystans: 6km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Marszałkiewicz Joanna

94/214

54/155

0:35:36

0:35:12

Burkowska Kamila

136/214

89/155

0:38:00

0:37:36

Wyniki

 

II Ultramaraton Karkonoski, Karpacz 07.03.2015
Dystans: 52km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Funka Andrzej

228/240

31/34

9:59:01

Wyniki

 

WARTA CHALLENGE Marathon&Half bieg 4z4, Biedrusko 07.03.2015
Dystans: 42,9km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kompanowski Mariusz

11/44

10/39

3:58:39

Kuczyński Piotr

32/44

29/39

4:34:27

Wyniki

 

GP „Przybij Piątkę” bieg 1, Nowy Tomyśl 14.02.2015
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkoski Dariusz

10/66

4/16

10/52

0:19:58

Idzikowski Jacek

17/66

5/19

17/52

0:21:10

Zawadziński Maciej

19/66

7/19

19/52

0:21:29

Bronowicki Ryszard

22/66

1/1

22/52

0:22:00

Stroński Tomasz

31/66

12/16

31/52

0:23:03

Bielawa Maciej

32/66

11/19

32/52

0:23:05

Perz Marzenna

39/66

1/5

2/14

0:24:34

Mrozik Paweł

43/66

11/13

41/52

0:25:53

Burkowska Kamila

63/66

5/5

14/14

0:30:58

Maziec Dariusz

66/66

19/19

52/52

0:34:47

Wyniki

 

WARTA CHALLENGE Marathon&Half bieg 3z4, Biedrusko 07.02.2015
Dystans: 42,9km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

6/31

6/25

3:47:00

Kompanowski Mariusz

10/31

9/25

4:00:00

Wyniki

 

VIII Chrustowski Bieg Zimowy, Chrustowo 31.01.2015
Dystans: 12km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

107/273

1/13

6/51

0:58:25

0:58:18

Konieczny Piotr

145/273

54/86

133/222

1:01:21

1:01:12

Funka Andrzej

184/273

13/18

167/222

1:04:40

1:04:28

Wyniki

 

WARTA CHALLENGE Marathon&Half bieg 2z4, Biedrusko 17.01.2015
Dystans: 42,9km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

12/36

12/29

3:48:36

Kompanowski Mariusz

13/36

13/29

3:53:40

Wyniki