Sprawdź najnowsze wpisy:
 
Lp. Nazwisko Imię Miasto Klub
1 Nahaczewski Grzegorz Nowy Tomyśl
2 Król Sebastian Granowo Drużyna Biegaczy Gmina Granowo
3 Pietruszka Katarzyna Wolsztyn Wolsztyński Klub Biegowy
4 Pietruszka Marcin Wolsztyn Wolsztyński Klub Biegowy
5 Pietruszka Wojciech Wolsztyn Wolsztyński Klub Biegowy
6 Pietruszka Jakub Wolsztyn Wolsztyński Klub Biegowy
7 Konieczny Piotr Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl
8 Jakubowski Leszek Paproć Bech Packaging Team / NKB Chyży Nowy Tomyśl
9 Bielawa Kamila Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl
10 Haliniak Marek Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl
11 Głódz Hubert Grodzisk wlkp. DanflorTeam
12 Kawa Hubert Nowy Tomyśl
13 Dolecki Arkadiusz Nowy Tomyśl
14 Dolecka Ela Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl
15 Łopata Witold Wolsztyn Wolsztyński Klub Biegowy
16 Szpakowski Maciej Nowy Tomyśl
17 Trompa Przemysław Nowy Tomyśl
18 Kotlarski Mateusz Stary Widzim Wolsztyński Klub Biegowy
19 Kotlarski Marcin Stary Widzim Wolsztyński Klub Biegowy
20 Kotlarska Magdalena Stary Widzim Wolsztyński Klub Biegowy
21 Końka Tomasz Cicha Góra BERO TEAM
22 Końka Magdalena Cicha Góra BERO TEAM
23 Nyga Emila Sątopy BERO TEAM
24 Ruta Magdalena Nowy Tomyśl
25 Ruta Dariusz Nowy Tomyśl
26 Nyga Emilia Nowy Tomyśl Bech Packaging Team
27 Łopatyn Natalia Nowy Tomyśl Bech Packaging Team
28 Nosko Łukasz Nowy Tomyśl
29 Ceglarek Tomasz Wolsztyn
30 Pucicki Mirosław Kąkolewo
31 Krawiec Sabina Jabłonna
32 Koziołek Marcin Wolsztyn Wolsztyński Klub Biegowy
33 Kupczak Monika Buk Buk
34 Ziemek Tomasz Nowy Tomyśl Nowy Tomyśl
35 Bereszyński Sebastian Grodzisk Wielkopolski Danflor team
36 Bereszyńska Weronika Grodzisk Wielkopolski Danflor team
37 Michałowicz Jakub Nowy Tomyśl Bech Packaging Team
38 Adamczak Marek Nowy Tomyśl 1992
39 Stolpe Maciej Luboń
40 Kaczmarek Aneta Nowy Tomyśl
41 Perz Marzenna Bukowiec NKB Chyży Nowy Tomyśl
42 Kmiecik Kacper Wolsztyn
43 DRGAS SŁAWOMIR NOWY TOMYŚL NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL
44 Grabski Rafał Cicha Góra Danflor Team
45 Kuraś Szymon Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl
46 Spychała Łukasz GLINNO BERO TEAM
47 Sieroń Kamil Nowy Tomyśl BERO TEAM
48 Bielawski Tomasz Kubaczyn Drużyna Biegaczy - Gmina Granowo
49 Wołk Marcin Rakoniewice
50 Dokowicz Jarek Cicha Góra BERO TEAM
51 Lechniak Łukasz Nowy Tomyśl 1992
52 Perz Emilia Bukowiec Wolsztyńska Aademia Biegowa
53 Licznierska Alina Plewiska gRUNwald Team Poznań
54 Licznierski Marek Plewiska gRUNwald Team Poznań
55 Andrzejczak Anna Nowy Tomyśl
56 Andrzejczak Łukasz Nowy Tomyśl