Sprawdź najnowsze wpisy:

 

Regulamin rankingu na najlepszego biegacza NKB Chyży – 2013

  1. W zabawie biorą udział tylko członkowie NKB Chyży.
  2. Wyniki biegu muszą być publikowane w internecie. Pod uwagę w pierwszej kolejności będą brane wyniki z tras atestowanych.
  3. Prowadzone będą klasyfikacje biegaczy kobiet i mężczyzn, na dystansach biegów ulicznych czyli: 5km, 10km, 15km, półmaraton, maraton.
  4. Uzyskane najlepsze wyniki na każdym dystansie będą przeliczne wg kalkulatora VolkerDuerr’a, następnie sumowane. Uzyskana suma punktów wyłoni najlepszych.

 

Zarząd NKB  życzy bojowego biegowego nastroju, dobrego zdrowia i dużo radości z biegania i uczestnictwa w zabawie.

 

Proszę o nadsyłanie ewentualnych uwag do regulaminu rankingu oraz do zestawionych wyników, ponieważ mogły się tam zakraść różnego rodzaju usterki.

 

5km 2013

10km 2013

15km 2013

21km 2013

42km 2013

KOBIETY

Ranking biegaczek na poszczególnych dystansach:

5 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Perz Marzenna

00:23:52

18,14

2

Jarnót Agnieszka

00:25:59

12,48

 

10 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Perz Marzenna

00:49:31

19,45

2

Strońska Jolanta

00:50:52

17,37

3

Jarnót Agnieszka

00:55:04

12,22

4

Marszałkiewicz Joanna

00:55:34

11,72

5

Domrzalska Urszula

01:01:11

7,32

6

Kaczmarek Aleksandra

01:03:47

5,89

7

Sobczak Janina

01:08:42

3,90

 

15 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Perz Marzenna

01:16:25

19,67

2

Marszałkiewicz Joanna

01:44:45

4,24

 

21,097 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Perz Marzenna

01:49:33

20,26

2

Strońska Jolanta

01:59:59

13,70

3

Marszałkiewicz Joanna

02:07:02

10,52

4

Judek Natalia

02:13:55

8,13

5

Kaczmarek Aleksandra

02:32:29

4,05

 

42,195 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Perz Marzenna

04:16:22

12,93

2

Marszałkiewicz Joanna

04:32:39

9,68

 

RANKING PUNKTOWY KOBIET ZA ROK 2013

 

L.p.

Nazwisko i imię

Punkty

Razem

5 km

10 km

15 km

21,1km

42,2km

1

Perz Marzenna

18,14

19,45

19,67

20,26

12,93

90,45

2

Marszałkiewicz Joanna

0

11,72

4,24

10,52

9,68

36,16

3

Strońska Jolanta

0

17,37

0

13,70

0

31,07

4

Jarnót Agnieszka

12,48

12,22

0

0

0

24,69

5

Kaczmarek Aleksandra

0

5,89

0

4,05

0

9,94

6

Judek Natalia

0

0

0

8,13

0

8,13

7

Domrzalska Urszula

0

7,32

0

0

0

7,32

8

Sobczak Janina

0

3,90

0

0

0

3,90

 

MĘŻCZYŹNI

Ranking biegaczy na poszczególnych dystansach:

5 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Klimczyk Roman

00:18:57

33,02

2

Horbatowicz Janusz

00:19:44

28,80

3

Idzikowski Jacek

00:20:45

24,12

4

Kuczyński Piotr

00:20:58

23,22

5

Bronowicki Ryszard

00:21:30

21,16

6

Szofer Adam

00:21:43

20,37

7

Burkowski Dariusz

00:21:51

19,90

8

Pawelec Paweł

00:22:46

16,96

9

Konieczny Piotr

00:24:20

12,90

10

Matusiewicz Sławomir

00:26:30

8,84

11

Sadowski Piotr

00:27:22

7,60

 

10 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Burkowski Dariusz

00:40:06

33,25

2

Horbatowicz Janusz

00:40:28

32,26

3

Pawelec Paweł

00:41:01

30,83

4

Naporowski Damian

00:41:21

30,00

5

Klimczyk Roman

00:42:07

28,16

6

Bronowicki Ryszard

00:42:51

26,51

7

Grzędzielski Jarosław

00:43:43

24,68

8

Kuczyński Piotr

00:43:44

24,65

9

Grządzielski Jarosław

00:44:21

23,43

10

Kabza Grzegorz

00:44:15

23,62

11

Maluśki Mateusz

00:44:22

23,40

12

Idzikowski Jacek

00:45:18

21,67

13

Stroński Tomasz

00:45:28

21,37

14

Marciniak Janusz

00:45:36

21,14

15

Jerzewski Bartosz

00:46:01

20,42

16

Konieczny Piotr

00:48:10

17,11

16

Funka Andrzej

00:48:10

17,11

18

Krolik Krzysztof

00:48:54

16,11

19

Mrozik Paweł

00:49:26

15,42

20

Handzewniak Dominik

00:53:27

11,07

21

Szofer Adam

00:53:32

11,00

22

Matusiewicz Sławomir

00:58:28

7,33

23

Pięta Szymon

00:59:47

6,57

24

Marchewka Marek

01:00:34

6,16

 

15 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Klimczyk Roman

01:04:33

29,42

2

Burkowski Dariusz

01:07:36

25,02

3

Kuczyński Piotr

01:09:09

23,05

4

Pawelec Paweł

01:09:50

22,23

5

Bronowicki Ryszard

01:11:17

20,58

6

Grządzielski Jarosław

01:12:33

19,24

7

Szofer Adam

01:19:16

13,47

8

Konieczny Piotr

01:21:18

12,10

9

Funka Andrzej

01:23:12

10,94

10

Stroński Tomasz

01:25:50

9,51

 

21,097 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Burkowski Dariusz

01:31:52

31,52

2

Pawelec Paweł

01:33:23

29,47

3

Horbatowicz Janusz

01:33:42

29,13

4

Kuczyński Piotr

01:36:23

26,41

5

Szofer Adam

01:40:45

22,50

6

Kabza Grzegorz

01:41:58

21,52

7

Maluśki Mateusz

01:42:51

20,83

8

Naporowski Dariusz

01:44:21

19,72

9

Idzikowski Jacek

01:44:28

19,63

10

Jerzewski Bartosz

01:46:37

18,15

11

Stroński Tomasz

01:48:06

17,19

12

Sadowski Piotr

01:52:08

14,82

13

Feliński Krzysztof

01:52:15

14,76

14

Funka Andrzej

01:52:25

14,67

15

Handzewniak Dominik

01:55:30

13,10

16

Królik Krzysztof

01:56:15

12,75

17

Konieczny Piotr

1:57:02

12,39

18

Szkuta Michał

01:57:37

12,13

19

Mrozik Paweł

02:16:38

6,04

20

Matusiewicz Sławomir

02:17:40

5,82

21

Pięta Szymon

02:18:29

5,64

 

42,195 km

L.p.

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

1

Pawelec Paweł

3:26:48

25,32

2

Kuczyński Piotr

03:29:23

24,22

3

Burkowski Dariusz

03:29:43

24,08

4

Bronowicki Ryszard

03:30:53

23,60

5

Klimczyk Roman

03:42:03

19,45

6

Szofer Adam

03:42:04

19,45

7

Marchewka Marek

03:50:18

16,87

8

Idzikowski Jacek

03:52:18

16,30

9

Horbatowicz Janusz

03:56:39

15,12

10

Funka Andrzej

03:57:03

15,01

11

Naporowski Damian

04:17:11

10,60

12

Krolik Krzysztof

04:26:37

9,00

13

Konieczny Piotr

04:30:48

8,38

14

Sadowski Piotr

04:34:45

7,82

15

Handzewniak Dominik

04:39:38

7,19

16

Matusiewicz Sławomir

05:50:39

2,11

 

RANKING PUNKTOWY MĘŻCZYZN ZA ROK 2013

 

L.p.

Nazwisko i imię

Punkty

Razem

5 km

10 km

15 km

21,1km

42,2km

1

Burkowski Dariusz

19,90

33,25

25,02

31,16

24,08

133,41

2

Pawelec Paweł

16,96

30,83

22,23

29,47

25,32

124,81

3

Kuczyński Piotr

23,22

24,65

23,05

26,41

24,22

121,64

4

Klimczyk Roman

33,02

28,16

29,42

0

1 9,45

110,06

5

Horbatowicz Janusz

28,80

32,26

0

29,13

15,12

105,31

6

Bronowicki Ryszard

21,16

26,51

20,58

0

23,60

91,84

7

Szofer Adam

20,37

11,00

13,47

22,50

19,45

86,79

8

Idzikowski Jacek

24,12

21,67

0

19,63

16,30

81,71

9

Konieczny Piotr

12,90

17,11

12,10

12,39

8,38

62,87

10

Naporowski Damian

0

30,00

0

19,72

10,60

60,31

11

Funka Andrzej

0

17.11

10,94

14,67

15,01

57,73

12

Stroński Tomasz

0

21,37

9,51

17,19

0

48,07

13

Kabza Grzegorz

0

23,62

0

21,52

0

45,14

14

Maluśki Mateusz

0

23,04

0

20,83

0

44,23

15

Grządzielski Jarosław

0

24,68

19,24

0

0

43,93

16

Jerzewski Bartosz

0

20,42

0

18,15

0

38,57

17

Krolik Krzysztof

0

16,11

0

12,75

9,00

37,86

18

Handzewniak Dominik

0

11,07

0

13,10

7,19

31,37

19

Sadowski Piotr

7,60

0

0

14,82

7,82

30,24

20

Matusiewicz Sławomir

8,84

7,33

0

5,82

2,11

24,09

21

Marchewka Marek

0

6,16

0

0

16,87

23,03

22

Mrozik Paweł

0

15,42

0

6,04

0

21,46

23

Marciniak Janusz

0

21,14

0

0

0

21,14

24

Feliński Krzysztof

0

0

0

14,76

0

14,76

25

Pięta Szymon

0

6,57

0

5,64

0

12,22

26

Szkuta Michał

0

0

0

12,13

0

12,13