Sprawdź najnowsze wpisy:

 
11 Krakowski Bieg Sylwestrowy, Kraków 31.12.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Maziec Dariusz

869/980

161/173

683/741

1:02:31

Wyniki

 

XXXI Miedzynarodowy Bieg Sylwestrowy im. Ryszarda Burgiela, Poznań 28.12.2014r.
Dystans: 10,8km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

113/847

7/75

115/660

0:48:31

0:48:15

Frański Łukasz

113/847

7/75

115/660

0:48:31

0:48:15

Wyniki

 

GP Trzemeszna – Bieg 2, Trzemeszno 27.12.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

61/157

8/60

0:23:19

0:23:10

Wyniki

 

Parkrun 125, Poznań 27.12.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

36/87

0:24:14

 

XXV Jubileuszowy Strzelecki Bieg Uliczny im. E. Ferta, Strzelce Opolskie 20.12.2014r.
Dystans: 15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

61/157

8/60

0:23:19

0:23:10

Wyniki

 

II Gorzowski Bieg Gwiazdkowy, Gorzów Wielkopolski 20.12.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kompanowski Mariusz

61/157

8/60

0:23:19

0:23:10

Wyniki

 

Enea Tri Tour Bieg Mikołajów, Poznań 14.12.2014r.
Dystans: 12km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

61/157

8/60

0:23:19

0:23:10

Wyniki

 

Warta Chellenge Maraton, Biedrusko 13.12.2014r.
Dystans: 42,7km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

9/29

8/19

3:55:37

Kompanowski Mariusz

11/26

10/19

4:00:59

Wyniki

 

XII Półmaraton Świętych Mikołajów, Toruń 07.12.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

395/3295

6/85

379/2496

1:38:15

Wyniki

 

Poznański Bieg Mikołajów, Poznań 07.12.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Frański Łukasz

257/778

88/173

223/456

0:55:47

0:55:43

Maziec Dariusz

608/778

161/173

408/456

1:06:56

1:06:43

Hryniak Agata

612/778

84/129

202/322

1:07:14

1:07:02

Jerzewska Joanna

613/778

85/129

203/322

1:07:14

1:07:01

Wyniki

 

Parkrun 122, Poznań 06.12.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

28/82

0:22:34

 

Bieg Mikołajkowy, Strzeszyn 06.12.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Frański Łukasz

230/1058

91/291

210/674

0:50:46

0:49:00

Frańska Karolina

907/1058

120/162

285/383

1:07:24

1:03:00

Maziec Dariusz

977/1058

284/291

650/674

1:10:46

1:07:10

Jerzewska Joanna

1013/1058

149/155

353/283

1:12:43

1:09:07

Wyniki

 

Grand Prix Dziewiczej Góry w biegach górskich edycja 3 06.12.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

35/85

3/8

0:53:19

Wyniki

 

Przybij Piątkę 4, Nowy Tomyśl 06.12.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Burkowski Dariusz

7/28

0:20:53

Pieta Karol

8/28

0:21:31

Pawelec Paweł

11/28

0:22:24

Drgas Sławomir

19/28

0:24:35

Funka Andrzej

25/28

0:28:14

Idzikowski Jacek

26/28

0:28:15

Wyniki

 

I Sztafeta z Łabędziem, Nowy Dwór 23.11.2014r.
Dystans: 2×2,5km(dystans drużyny: 20km)

Nazwisko i imię

Miejsce sztafety

czas I zmiana

czas II zmiana

Czas Łaczny sztafety

Klimczyk Roman

4

9:36

9:49

1:30:49

Marchewka Marek

9

10:26

11:21

1:33:55

Marszałkiewicz Joanna

10

13:47

14:33

1:34:08

Funka Andrzej

12

12:19

12:49

1:34:40

Konieczny Piotr

19

11:33

11:49

1:38:08

Królik Krzysztof

22

12:43

12:33

1:42:55

Wyniki indywidualne
Wyniki sztafet

 

Dwumaraton, Bydgoszcz 22-23.11.2014r.
Dystans: 2 x 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Dystans I

Czas I

Dystans II

Czas II

Bronowicki Ryszard

9/108

42,195

3:33:31

42,195

3:45:21

Kompanowski Mariusz

11/108

42,195

3:36:45

42,195

3:50:25

Wyniki

 

Parkrun 120, Poznań 22.11.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

21/106

0:21:00

 

Marceliński Bieg Jesienny, Poznań 16.11.2014r.
Dystans: 12km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

23/154

0:53:42

Wyniki

 

Parkrun 118, Poznań 15.11.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

17/108

0:20:38

 

III Bieg Niepodległości, Luboń 11.11.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Burkowski Dariusz

141/1501

61/505

0:42:45

0:42:31

Grządzielski Jarosław

273/1501

49/198

0:45:12

0:44:58

Szofer Adam

448/1501

195/505

0:48:14

0:47:42

Perz Marzenna

454/1501

5/60

0:48:17

0:47:28

Konieczny Piotr

525/1501

227/505

0:49:14

0:48:26

Funka Andrzej

863/1501

36/62

0:54:34

0:53:00

Marszałkiewicz Joanna

1097/1501

100/201

0:58:26

0:56:52

Hryniak Agata

1147/1501

71/127

0:59:18

0:57:43

Jerzewska Joanna

1199/1501

79/127

1:00:11

0:58:37

Maziec Dariusz

1200/1501

440/505

1:00:13

0:58:37

Frańska Karolina

1243/1501

132/201

1:01:26

1:00:01

Wyniki

 

Bieg Niepodległości, Oborniki 11.11.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

100/674

11/43

99/529

0:42:55

0:42:39

Klimczyk Roman

119/674

17/95

117/529

0:43:25

0:43:12

Wyniki

 

Bieg Niepodległości, Wolsztyn 11.11.2014r.
Dystans: 11km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kabza Grzegorz

158/381

29/59

146/276

0:56:39

Maluśki Mateusz

159/381

37/64

147/276

0:56:39

Jarnót Agnieszka

251/381

14/36

42/105

1:02:11

Wyniki

 

366 maratonów w 366 dni, Witunia 09.11.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kompanowski Mariusz

4:04:14

 

X Półmaraton, Kościan 08.11.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Jarnót Agnieszka

1224/1530

71/130

165/317

2:02:23

2:00:45

Perz Marzenna

1225/1530

8/14

118/529

2:02:23

2:00:44

Wyniki

 

Grand Prix Dziewiczej Góry w biegach górskich edycja 2 08.11.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

32/81

0:54:02

Wyniki

 

Parkrun 119, Poznań 08.11.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

20/117

0:22:05

 

XXXII Maraton Toruński, Toruń 26.10.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

135/627

8/35

126/566

3:26:55

Wyniki

 

XXXI Bieg Chemików, Gorzów Wlkp. 26.10.2014r.
Dystans: 3,5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

52/84

2/5

0:15:38

 

21 Podgorica Marathon, Czarnogóra 26.10.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Bronowicki Ryszard

35/99

35/99

3:28:18

Maziec Dariusz

89/99

89/99

4:46:50

Marszałkiewicz Joanna

12/13

12/13

4:50:22

Wyniki

 

Nocna Ściema, Koszalin 25/26.10.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kompanowski Mariusz

47/140

7/17

46/130

3:47:14

Wyniki

 

Parkrun 117, Poznań 25.10.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

22/90

0:22:09

 

Łemko Trail, Puławy Górne – Komańcza 25.10.2014r.
Dystans: 29km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Konieczny Piotr

66/72

42/43

4:44:10

Wyniki

 

Łemkowyna Ultra Trail, Krynica Zdrój – Komańcza 24-25.10.2014r.
Dystans: 150km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Punkt kontrolny

Pokonane km

Czas Brutto

Czas Netto

Funka Andrzej

DNF

PK3

81

17:02:43

Wyniki

 

City Trail, Poznań 25.10.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

196/1064

5/33

187/689

0:21:29

0:21:11

Wyniki

 

II Półmaraton Bydgoski, Bydgoszcz 19.10.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

135/1003

7/61

133/847

1:38:31

Wyniki

 

IV Samsung Półmaraton, Szamotuły 19.10.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kabza Grzegorz

624/1267

118/228

567/988

1:53:41

Konieczny Piotr

627/1267

257/439

569/988

1:53:45

Wyniki

 

Men Expert Survival Race, Poznań 19.10.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Maziec Dariusz

626/782

1:14:14

Wyniki

 

Parkrun 116, Poznań 18.10.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

35/106

0:22:49

 

II GP Powiatu Nowotomyskiego, Bolewice 18.10.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Mańczak Bogdan

16/72

16/54

0:20:17

0:20:14

Bronowicki Ryszard

30/72

26/54

0:22:30

0:22:25

Perz Marzenna

37/72

6/18

0:23:10

0:23:07

Konieczny Piotr

42/72

36/54

0:23:47

0:23:44

Mrozik Paweł

46/72

39/54

0:24:48

0:24:46

Skrzypczak Jakub

49/72

141/54

0:25:05

0:24:59

Matusiewicz Sławomir

52/72

43/54

0:25:26

0:25:24

Frańska Karolina

66/72

13/18

0:29:37

0:29:35

Jarnót Agnieszka

67/72

14/18

0:29:37

0:29:35

Wyniki

 

II Ultra Maraton Bieszczadzki, Cisna 12.10.2014r.
Dystans: 52km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Funka Andrzej

361/464

23/40

318/396

7:49:18

Wyniki

 

15 Maraton, Poznań 12.10.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Bronowicki Ryszard

1111/6315

2/42

1059/5415

3:34:46

3:30:56

Kuczyński Piotr

1388/6315

29/207

1321/5415

3:40:23

3:37:32

Marchewka Marek

2497/6315

59/207

2338/5415

3:57:16

3:53:27

Perz Marzenna

3546/6315

23/130

285/900

4:12:35

4:08:06

Burkowski Dariusz

4370/6315

1676/2212

3947/5415

4:26:25

4:24:38

Jarnót Agnieszka

4533/6315

23/130

285/900

4:29:31

4:25:01

Marciniak Janusz

5568/6315

94/116

4872/5415

4:53:50

4:50:42

Królik Krzysztof

2497/6315

187/207

5043/5415

5:02:55

5:00:09

Wyniki

 

Parkrun 115, Poznań 11.10.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

22/106

0:21:56

 

Przybij Piątkę 3, Nowy Tomyśl 11.10.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Szkuta Adrianna

27/30

0:30:46

Kaczmarek Aleksandra

30/30

0:31:24

Wyniki

 

Silesia Maraton 2014, Katowice 05.10.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kompanowski Mariusz

906/1198

228/294

853/1096

4:19:48

4:19:00

Wyniki

 

IV Dycha Drzymały, Rakoniewice 05.10.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Bronowicki Ryszard

279/1301

2/26

269/984

0:43:13

Klimczyk Roman

318/1301

69/220

307/984

0:43:44

Zawadziński Maciej

340/1301

135/390

329/984

0:44:04

Szofer Adam

539/1301

215/390

503/984

0:47:21

Konieczny Piotr

704/1301

271//390

643/984

0:49:45

Perz Marzenna

898/1301

30/66

117/317

0:53:13

Funka Andrzej

972/1301

70/86

828/984

0:54:56

Jarnót Agnieszka

1013/1301

70/133

166/317

0:56:11

Maziec Dariusz

1063/1301

354/390

872/984

0:57:21

Kabza Grzegorz

1098/1301

199/220

894/984

0:58:29

Wyniki

 

Parkrun 114, Poznań 04.10.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

37/143

0:22:16

 

IV Dziesiątka Lwówecka, Lwówek 04.10.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Perz Marzenna

71/189

2/27

0:47:19

Konieczny Piotr

106/189

36/53

0:51:07

Matusiewicz Sławomir

120/189

40/53

0:53:38

Jarnót Agnieszka

128/189

7/27

0:54:41

Hryniak Agata

153/189

16/19

0:57:57

Maziec Dariusz

154/189

49/53/

0:57:57

Skrzypczak Jakub

155/189

31/34

0:57:59

Frańska Karolina

162/189

16/27

0:59:09

Wyniki

 

Grand Prix Dziewiczej Góry w biegach górskich edycja 1 04.10.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

30/71

3/10

0:54:29

Wyniki

 

XXXII Bieg Uliczny im T. Zielińskiego, Trzcianka 28.09.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

141/293

6/14

21/74

0:47:06

0:46:59

Wyniki

 

41 BMW Berlin Marathon 28.09.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Sadowski Piotr

18936

2493

4:45:07

4:20:53

 

36 Maraton Warszawski 28.09.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

1398/6675

104/594

1318/5764

3:40:58

3:37:51

Zawadziński Maciej

3149/6675

1167/2298

2844/5764

4:06:04

3:59:18

Marszałkiewicz Joanna

5450/6675

275/418

569/911

4:48:30

4:38:01

Funka Andrzej

5620/6675

482/594

4925/5764

4:53:00

4:42:35

Konieczny Piotr

5622/6675

2001/2298

4925/5764

4:53:00

4:42:35

Maziec Dariusz

5842/6675

2067/2298

5017/5764

4:59:42

4:49:14

Wyniki

 

Parkrun 113, Poznań 27.09.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

28/98

0:22:43

 

Kleszczewska Terenowa Piątka, Kleszczewo 21.09.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Marciniak Janusz

42/95

2/4

38/65

0:19:27

0:19:24

Wyniki

 

366 maratonów w 366 dni, Witunia 21.09.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kompanowski Mariusz

4:14:09

 

XXVII Ogólnopolski Bieg Zbąskich, Zbąszyń 21.09.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Bronowicki Ryszard

112/678

2/17

104/555

1:36:09

1:35:57

Kuczyński Piotr

202/678

19/77

185/555

1:42:33

1:42:15

Marchewka Marek

205/678

20/77

188/555

1:42:45

1:41:59

Perz Marzenna

261/678

9/32

21/123

1:46:09

1:45:44

Konieczny Piotr

528/678

193/229

460/555

2:03:06

2:02:10

Funka Andrzej

531/678

65/77

463/555

2:03:12

2:02:14

Skrzypczak Jakub

560/678

77/96

481/555

2:05:55

2:05:00

Jarnót Agnieszka

594/678

39/57

85/123

2:12:12

2:11:09

Hryniak Agata

615/678

26/31

97/123

2:15:38

2:14:46

Jerzewska Joanna

616/678

27/31

98/123

2:15:38

2:14:46

Maziec Dariusz

615/678

215/229

519/555

2:15:38

2:14:43

Frańska Karolina

644/678

52/57

112/123

2:20:37

2:18:48

Matusiewicz Sławomir

674/678

228/229

552/555

2:38:07

2:37:43

Wyniki

 

Świebodzińska Dziesiątka, Świebodzin 20.09.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Burkowski Dariusz

37/301

11/89

31/226

0:41:40

Pawelec Paweł

45/301

15/89

38/226

0:41:59

Kuczyński Piotr

105/301

3/22

94/226

0:46:32

Wyniki

 

Parkrun 112, Poznań 20.09.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

58/92

0:24:48

 

Maraton Wilno 14.09.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

288/752

15/48

3:50:58

 

III Półmaraton Zielonogórski, Zielona Góra 14.09.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Zawadziński Maciej

335/1010

130/323

1:49:32

1:49:02

Wyniki

 

32 Maraton, Wrocław 14.09.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Perz Marzenna

1497/3840

14/46

140/563

4:05:57

Wyniki

 

Monflanquin, Francja 07.09.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Bronowicki Ryszard

33/133

2/8

0:47:39

Wyniki

 

Rock & Run, Bydgoszcz 07.09.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pieta Karol

475/487

364/367

2:42:13

2:41:48

Wyniki

 

Koral Maraton, Krynica 07.09.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

90/343

24/96

86/307

3:46:53

3:45:55

Wyniki

 

Bieg 7 Dolin, Krynica 06.09.2014r.
Dystans: 66km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Perz Marzenna

159/222

26/43

10:54:32

Wyniki

 

Życiowa Dziesiątka, Krynica 06.09.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

331/1775

46/273

292/1163

0:43:54

0:43:21

Wyniki

 

XXIX Nocny Bieg Bachusa, Zielona Góra 06.09.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Burkowski Dariusz

78/573

32/210

78/573

0:42:21

0:42:18

Pawelec Paweł

86/573

35/210

86/573

0:42:41

0:42:35

Wyniki

 

Prime Food Triathlon, Przechlewo 06.09.2014r.
Dystans łączny: 113km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Pływanie

1,9 km

Rower

90 km

Bieg

21,097 km

Czas łączny

Idzikowski Jacek

140/171

0:49:59

3:01:16

2:20:22

6:17:14

Wyniki

 

Bieg 625, Murowana Goślina 31.08.2014r.
Dystans: 12,6km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

36/115

4/16

31/87

0:59:08

0:58:55

Wyniki

 

IV Chyża Dziesiątka, Nowy Tomyśl 30.08.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Mańczak Bogdan

79/875

7/49

76/620

0:41:19

0:41:11

Burkowski Dariusz

128/875

47/265

121/620

0:43:23

0:43:18

Pawelec Paweł

176/875

64/265

166/620

0:44:53

0:44:48

Grządzielski jarosław

210/875

43/141

198/620

0:45:57

0:45:52

Klimczyk Roman

220/875

46/141

206/620

0:46:26

0:46:11

Naporowski Damian

227/875

85/265

213/620

0:46:34

0:46:07

Kuczyński Piotr

237/875

13/49

222/620

0:46:50

0:45:44

Marchewka Marek

238/875

14/49

223/620

0:46:51

0:46:21

Perz Marzenna

291/875

7/56

20/255

0:48:15

0:48:08

Maluśki Mateusz

355/875

73/114

326/620

0:49:26

0:49:08

Bielawa Maciej

433/875

162/265

387/620

0:50:51

0:50:28

Królik Krzysztof

449/875

27/49

397/620

0:51:17

0:50:47

Jerzewska Joanna

519/875

18/62

65/255

0:53:15

0:52:39

Skrzypczak Jakub

525/875

93/114

457/620

0:53:22

0:52:45

Mrozik Paweł

540/875

94/114

469/620

0:53:56

0:53:38

Jarnót Agnieszka

575/875

36/119

82/255

0:55:06

0:54:36

Konieczny Piotr

594/875

210/265

508/620

0:55:49

0:54:57

Bielawa Kamila

616/875

44/119

97/255

0:56:26

0:56:04

Matusiewicz Sławomir

645/875

220/265

535/620

0:57:49

0:57:31

Pięta Szymon

657/875

225/265

544/620

0:58:29

0:57:41

Hryniak Agata

692/875

34/62

134/255

0:59:59

0:59:24

Maziec Dariusz

696/875

233/265

561/620

1:00:08

0:59:32

Frańska Karolina

745/875

75/119

164/255

1:02:32

1:01:47

Idzikowski Jacek

837/875

260/265

612/620

1:08:53

1:08:15

Wyniki

 

Parkrun 109, Poznań 30.08.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

37/103

0:23:45

 

VI Bieg Borków, Osieczna 23.08.2014r.
Dystans: 12km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Perz Marzenna

63/111

5/13

12/29

0:58:59

Jarnót Agnieszka

74/111

8/13

15/29

1:03:35

Wyniki

 

II Lubuski Maraton Szlakiem Wina i Miodu, Drzonków 23.08.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

59/190

10/32

4:01:00

4:00:00

Kompanowski Mariusz

62/190

37/108

4:03:40

4:03:02

Wyniki

 

Parkrun 107, Poznań 16.08.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

38/94

0:23:07

 

PolskaMan, Wolsztyn 16.08.2014r.
Dystans łączny: 51,5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Pływanie

1,5 km

Rower

40 km

Bieg

10 km

Czas łączny

Idzikowski Jacek

17/59

0:31:17

1:09:57

0:50:19

2:36:50

Wyniki

 

X Bieg Katorżnika, Lubliniec 16.08.2014r.
Dystans: 10,2km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Maziec Dariusz

167/184

3:07:43

Wyniki

 

XX Gdański Maraton Solidarności, Gdańsk 15.08.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

189/877

8/58

181/789

3:42:43

Kompanowski Mariusz

292/877

55/147

279/789

3:54:03

Perz Marzenna

406/877

5/8

27/88

4:04:37

Wyniki

 

XXVIII Bieg Przyjaźni, Widziszewo 10.08.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

67/110

7/11

0:47:46

Wyniki

 

XXVIII Bieg Przyjaźni, Widziszewo 10.08.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Jarnót Agnieszka

29/50

11/20

0:27:31

Wyniki

 

III Chudy Wawrzyniec, Rajcza-Ujsoły 09.08.2014r.
Dystans: 53km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Perz Marzenna

248/380

27/65

8:44:23

Funka Andrzej

340/380

289/315

10:10:32

Konieczny Piotr

341/380

290/315

10:10:33

Szkuta Michał

359/380

303/315

11:04:37

Maziec Dariusz

370/380

309/315

12:11:29

Szkuta Adrianna

371/380

62/65

12:11:37

Marszałkiewicz Joanna

373/380

63/65

12:42:47

Wyniki

 

III Chudy Wawrzyniec, Rajcza-Ujsoły 09.08.2014r.
Dystans: 84km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Szofer Adam

90/212

84/188

13:14:53

Wyniki

 

Parkrun 106, Poznań 09.08.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

34/124

34/94

0:21:50

 

XXIII Bieg Opalińskich, Opalenica 03.08.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Mańczak Bogdan

43/354

8/31

42/270

0:42:21

0:42:21

Bronowicki Ryszard

77/354

2/12

76/270

0:45:32

0:45:32

Kuczyński Piotr

82/354

10/31

79/270

0:46:00

0:46:00

Marchewka Marek

84/354

11/31

81/270

0:46:09

0:46:09

Perz Marzenna

146/354

2/6

11/84

0:50:11

0:50:11

Konieczny Piotr

191/354

55/80

171/270

0:53:55

0:53:55

Jarnót Agnieszka

192/354

6/36

21/84

0:54:02

0:54:02

Skrzypczak Jakub

211/354

50/80

185/270

0:54:56

0:54:56

Matusiewicz Sławomir

245/354

65/80

216/270

0:59:00

0:59:00

Jerzewska Joanna

277/354

23/42

39/84

1:01:46

1:01:46

Frańska Karolina

309/354

22/36

53/84

1:05:19

1:05:19

Wyniki

 

X Bieg Pod Dębami, Kazimierz Biskupi 02.08.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

42/188

41/166

1:43:59

1:43:59

Wyniki

 

II Przybij Piątkę, Nowy Tomyśl 02.08.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

3/38

3/26

0:20:39

Pawelec Paweł

4/38

4/26

0:21:21

Idzikowski Jacek

5/38

5/26

0:21:41

Bronowicki Ryszard

7/38

7/26

0:22:01

Bielawa Maciej

14/38

14/26

0:24:30

Królik Krzysztof

16/38

16/26

0:25:06

Maluśki Mateusz

18/38

18/26

0:25:30

Jerzewska Joanna

19/38

1/12

0:25:51

Matusiewicz Sławomir

20/38

19/26

0:26:46

Strońska Jolanta

22/38

2/12

0:27:01

Mrozik Paweł

23/38

21/26

0:27:16

Bielawa Kamila

24/38

3/12

0:27:21

Marszałkiewicz Joanna

34/38

10/12

0:31:25

Kaczmarek Aleksandra

36/38

11/12

0:31:39

Wyniki

 

II Pętka Krosowa GKB, Zdrój koło Grodziska Wlkp. 27.07.2014r.
Dystans: 6,3km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

69/117

13/39

35:13

Jarnót Agnieszka

71/117

14/39

35:24

Wyniki

 

Enea Triathlon, Poznań 27.07.2014r.
Dystans łączny: 113km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Pływanie

1,9 km

Rower

90 km

Bieg

21,097 km

Czas łączny

Szofer Adam

409/966

0:44:21

2:46:01

1:58:51

5:35:56

Idzikowski Jacek

561/966

0:42:01

2:52:02

2:12:06

5:53:04

Wyniki

 

XXIV Bieg Powstania Warszawskiego, Warszawa 26.07.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Marszałkiewicz Joanna

5394/5610

610/650

1290/1407

1:10:21

1:10:21

Wyniki

 

Top Cross Maraton, Toruń 26.07.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kompanowski Mariusz

17/106

4:09:16

4:09:16

Wyniki

 

Parkrun 104, Poznań 26.07.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

33/112

32/86

0:22:08

 

Triathlon, Sława 20.07.2014r.
Dystans łączny: 34,8km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Pływanie

0,8 km

Rower

28 km

Bieg

6 km

Czas łączny

Szofer Adam

69/187

0:19:22

0:45:49

0:27:18

1:36:40

Idzikowski Jacek

95/187

0:18:46

0:45:58

0:30:35

1:40:43

Wyniki

 

II Bieg Trzech Jezior, Nierzym 20.07.2014r.
Dystans: 5,3km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kompanowski Mariusz

47/160

47/160

0:24:55

Wyniki

 

Trojak Trail, Lądek Zdrój 20.07.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Konieczny Piotr

101/137

26/29

1:21:14

1:21:14

Wyniki

 

25 Bieg Jagiełły – AGMET Półmaraton, Pobiedziska 20.07.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

85/407

13/45

79/347

1:47:15

Wyniki

 

III Półmaraton Puchar Krotoski – Cichy, Chrzypsko Wielkie 19.07.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

41/164

2/13

1:45:56

1:45:17

Wyniki

 

K-B-L, Kudowa – Lądek Zdrój 18-19.07.2014r.
Dystans: 110km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Dystans km

Wynik

Marciniak Janusz

93

110

24:34:40

Wyniki

 

Super Trail, Lądek Zdrój- Kudowa 17-18.07.2014r.
Dystans: 130km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Dystans km

Wynik

Bronowicki Ryszard

35

130

23:43:37

Perz Marzenna

59

130

25:45:01

Funka Andrzej

DNF

81

17:03:00

Wyniki

 

XXXIII Bieg o Złoty Kłos, Kołaczkowo 13.07.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kuczyński Piotr

50/125

12/28

50/125

0:45:04

0:44:54

Marciniak Janusz

67/125

5/10

67/125

0:47:49

0:47:43

Wyniki

 

Bieg Integracyjny, Stare Objezierze 12.07.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Kompanowski Mariusz

28/67

28/67

0:45:03

Wyniki

 

Parkrun 102, Poznań 12.07.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

36/114

35/89

0:21:27

 

Cross Sierakowski, Sieraków 06.07.2014r.
Dystans: 15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Zawadziński Maciej

54/273

15/75

1:11:27

1:11:27

Wyniki

 

Triathlon, Szczecin 06.07.2014r.
Dystans łączny: 55,95km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Pływanie

0,95 km

Rower

45 km

Bieg

10 km

Czas łączny

Szofer Adam

84/371

0:23:00

1:27:43

0:50:15

2:47:25

Idzikowski Jacek

132/371

0:21:37

1:33:29

0:53:11

2:55:04

Wyniki

 

XIV Międzynarodowy Bieg po Plaży, Jarosławiec 06.07.2014r.
Dystans: 15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

206/724

16/78

189/586

1:18:44

1:18:44

Kompanowski Mariusz

243/724

64/159

225/586

1:19:53

1:19:53

Konieczny Piotr

514/724

154/187

461/586

1:35:30

1:35:30

Perz Marzenna

515/724

11/33

54/138

1:35:30

1:35:30

Jarnót Agnieszka

516/724

28/62

55/138

1:35:30

1:35:30

Wyniki

 

VII Bieg 12 Mostów, Sławno 05.07.2014r.
Dystans: 7km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

65/115

2/8

9/30

36:00

Jarnót Agnieszka

88/115

10/14

19/30

40:07

Wyniki

 

Run & Fun, Tuttlingen – Niemcy 29.06.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

16/25

4:09:08

4:08:53

 

Bieg o Puchar Złotej Pyry, Oborniki 29.06.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pięta Karol

111/396

27/69

107/322

1:44:26

1:44:14

Wyniki

 

Triathlon, Pniewy 29.06.2014r.
Dystans łączny: 51,5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Pływanie

1,5 km

Rower

40 km

Bieg

10 km

Czas łączny

Szofer Adam

54/163

0:35:17

1:12:46

0:45:21

2:38:20

Idzikowski Jacek

69/163

0:34:59

1:12:51

0:48:15

2:41:28

Wyniki

 

V Cross Dziewicza Góra, Owińska 29.06.2014r.
Dystans: 12,8km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

61/187

3/8

58/143

1:00:32

1:00:32

Wyniki

 

I Nekielski Bieg Do Lata, Nekla 28.06.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Marciniak Janusz

132/311

10/26

110/228

0:48:49

0:48:42

Wyniki

 

X Bieg Świętojański, Międzychód 28.06.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Jarnót Agnieszka

12/161

7/19

13/32

52:05

51:56

Wyniki

 

Parkrun 100, Poznań 28.06.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

58/189

57/144

0:22:21

 

I Janczewska Dziesiątka, Janczewo 22.06.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kompanowski Mariusz

48/171

28/79

46/129

0:47:02

0:46:53

Wyniki

 

I Mistrzostwa Poznania w biegu 6h, Poznań 22.06.2014r.

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Dystans w km

Kuczyński Piotr

55

 

Otuski bieg Przełajowy, Otusz 22.06.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

23/52

3/18

0:24:28

0:24:28

Wyniki

 

Sudecka Setka, Boguszów Gorce 21.06.2014r.
Dystans: 100km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Dystans

Wynik

Handzewniak Dominik

DNF

23

3:06:59

 

Stęszewski bieg Przelajowy, Stęszew 21.06.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

146/416

4/22

18/130

0:49:22

0:46:06

Wyniki

 

Parkrun 99, Poznań 21.06.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

21/96

21/75

0:21:23

 

10 Nocny Bieg Świętojański, Gdynia 20.06.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Matusiewicz Sławomir

3475/6199

1158/1656

2973/4281

0:56:31

0:53:59

Hryniak Agata

4130/6199

322/802

764/1918

1:02:16

0:56:31

Wyniki

 

XI Bieg Rzeźnika, Komańcza – Ustrzyki Górne 20.06.2014r.
Dystans: 78km

Drużyna

Nazwisko i Imię

Dystans

Miejsce open

Czas

Chyży I

Funka Andrzej

Szkuta Michał

78 km

533/546

15:50:30

Wyniki

 

Malta Trail Running, Poznań 15.06.2014r.
Dystans: 7,8km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

21/70

18/56

0:36:17

0:36:14

Wyniki

 

9 Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego, Bydgoszcz 14.06.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kompanowski Mariusz

23/85

3:44:28

3:44:28

Wyniki

 

VI Ogólnopolski Supermaraton, Ozorków 14.06.2014r.
Dystans: 50km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

17/61

4:25:22

4:24:56

Wyniki

 

Ogólnopolski Bieg Leśny „Dzikkus”, Rogoziniec 14.06.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Jarnót Agnieszka

87/133

6/23

0:53:29

0:53:23

Matusiewicz Sławomir

98/133

88/110

0:55:54

0:55:43

Wyniki

 

Dziewicza Góra Biega 3, Czerwonak 14.06.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

15/41

1/4

14/34

0:52:58

Wyniki

 

Parkrun 98, Poznań 14.06.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

36/124

36/98

0:21:58

 

II Nocny Półmaraton, Wrocław 14.06.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

2390/4973

14/49

220/1146

1:52:33

Wyniki

 

II Bieg z Koroną, Bukowiec 14.06.2014r.
Dystans: 15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Konieczny Piotr

36/59

10/16

31/47

1:19:54

1:19:49

Wyniki

 

8 Półmaraton Słowaka, Grodzisk Wielkopolski 08.06.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Mańczak Bogdan

133/2163

3/79

123/1747

1:35:40

Zawadziński Maciej

236/2163

51/305

223/1747

1:40:30

Kuczyński Piotr

318/2163

12/79

301/1747

1:43:53

Pięta Karol

367/2163

55/242

348/1747

1:45:11

Naporowski Damian

679/2163

133/379

363/1747

1:53:08

Perz Marzenna

1078/2163

4/29

89/416

2:02:03

Konieczny Piotr

1235/2163

204/305

1122/1747

2:05:46

Funka Andrzej

1243/2163

70/114

1128/1747

2:05:59

Jarnót Agnieszka

1282/2163

27/81

125/416

2:06:52

Sadowski Piotr

1314/2163

253/379

1179/1747

2:07:34

Pięta Szymon

1849/2163

281/305

1560/1746

2:24:06

Marszałkiewicz Joanna

1940/2163

73/90

321/416

2:27:29

Matusiewicz Sławomir

1991/2163

356/379

1647/1747

2:30:51

Wyniki

 

IX Maraton Lednicki, Poznań – Lednica 07.06.2014r.
Dystans: 46km

Nazwisko i imię

Feliński Krzysztof

Kompanowski Mariusz

Królik Krzysztof

Marchewka Marek

Bronowicki Ryszard

 

Parkrun 97, Poznań 07.06.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

36/121

36/99

0:22:13

 

I Przybij Piątkę, Nowy Tomyśl 07.06.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pięta Karol

2/19

2/16

0:20:25

Burkowski Dariusz

4/19

4/16

0:21:10

Bronowicki Ryszard

6/19

6/16

0:21:48

Sadowski Piotr

9/19

9/16

0:23:30

Stroński Tomasz

12/19

12/16

0:24:43

Funka Andrzej

14/19

14/16

0:27:01

Zawadziński Maciej

15/19

15/16

0:27:02

Bielawa Kamila

15/19

1/3

0:27:45

Idzikowski Jacek

19/19

16/16

0:34:48

Wyniki

 

23 Międzyrzecka Dziesiątka, Międzyrzecz 07.06.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

48/80

55:36

Jarnót Agnieszka

61/80

1:03:32

Wyniki

 

XVIII MP Weteranów w Półmaratonie, Murowana Goślina 01.06.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

167/357

21/43

1:41:55

Wyniki

 

III Wolsztyńska Dziesiątka, Wolsztyn 01.06.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Klimczyk Roman

192/933

44/163

182/668

0:45:12

Naporowski Damian

279/933

122/286

264/668

0:47:06

Perz Marzenna

343/933

7/57

22/265

0:48:38

Konieczny Piotr

415/933

174/286

381/668

0:50:22

Maluśki Mateusz

486/933

16/25

435/668

0:52:14

Jerzewska Joanna

488/933

14/87

53/265

0:52:15

Jarnót Agnieszka

549/933

27/105

74/265

0:54:03

Matusiewicz Sławomir

601/933

222/286

512/668

0:55:11

Strońska Jolanta

669/933

24/57

119/265

0:56:54

Funka Andrzej

670/933

42/48

551/668

0:56:57

Hryniak Agata

682/933

41/87

126/265

0:57:17

Maziec Dariusz

810/933

272/286

631/668

1:02:36

Wyniki

 

Parkrun 96, Poznań 31.05.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

33/120

33/95

0:22:19

 

Triathlon 1/2 Ironman, Sieraków 31.05.2014r.
Dystans łączny: 113km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Pływanie

1,9 km

Rower

90 km

Bieg

21,097 km

Czas łączny

Szofer Adam

238

44:04

2:45:04

1:51:17

5:30:02

Idzikowski Jacek

418

41:03

2:51:15

2:24:30

6:12:36

Szkuta Michał

487

51:54

3:35:34

2:41:48

7:18:24

Wyniki

 

Parkrun 95, Poznań 24.05.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

39/125

39/98

0:22:42

 

III Piętnastka im. Macieja Frankiewicza, Poznań 24.05.2014r.
Dystans: 15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

52/152

3/10

49/113

1:15:03

1:14:55

Wyniki

 

Fiedlerowska „Dziesiątka”, Bolewice 24.05.2014r.
Dystans: ok 8,2km

Nazwisko i imię

Wynik

Mańczak Bogdan

Horbatowicz Janusz

Bronowicki Ryszard

Matusiewicz Sławomir

43:53

Perz Marzenna

Jarnót Agnieszka

Jerzewska Joanna

44:50

Bielawa Kamila

44:50

Skrzypczak Jakub

Konieczny Piotr

44:53

Królik Krzysztof

Funka Andrzej

Kabza Grzegorz

Frańska Karolina

51:24

Handzewniak Dominik

47:15

 

II Kurdeszowa (Za)Dyszka, Kostrzyn 18.05.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas Brutto

Czas Netto

Marciniak Janusz

178/377

6/12

158/279

0:48:47

0:48:44

Wyniki

 

13 Cracovia Maraton, Kraków 18.05.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Konieczny Piotr

3740/5378

1322/1737

3428/4698

4:20:04

Funka Andrzej

3742/5378

365/543

3430/4698

4:20:04

Marszałkiewicz Joanna

4656/5378

225/303

491/680

4:42:59

Maziec Dariusz

4920/5378

1640/1737

4367/4698

4:53:14

Wyniki

 

III Bieg Lwa, Tarnowo Podgórne 18.05.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

294/1068

26/77

272/823

1:42:06

1:41:52

Perz Marzenna

578/1068

11/46

58/237

1:52:57

1:51:31

Wyniki

 

Bieg o Puchar Radia RMF FM, Kraków 17.05.2014r.
Dystans: 3,6km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Funka Andrzej

516/921

24/45

417/618

0:21:02

Konieczny Piotr

517/921

76/124

418/618

0:21:03

Wyniki

 

XII Bieg europejski, Gniezno 17.05.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

288/817

24/70

268/645

0:46:20

Wyniki

 

Parkrun 94, Poznań 17.05.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

43/122

42/90

0:22:59

 

III Bieg Szpot, Swarzędz 11.05.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pawelec Paweł

314/2947

116/890

303/2197

0:43:07

0:42:54

Burkowski Dariusz

383/2947

148/890

370/2197

0:43:52

0:43:40

Kuczyński Piotr

632/2947

25/118

607/2197

0:46:09

0:45:46

Marciniak Janusz

1109/2947

11/44

1025/2197

0:49:27

0:49:01

Konieczny Piotr

1140/2947

437/890

1052/2197

0:51:04

0:49:14

Matusiewicz Sławomir

1975/2947

691/890

1698/2197

0:57:42

0:55:16

Funka Andrzej

2139/2947

93/118

1805/2197

0:59:10

0:56:39

Marszałkiewicz Joanna

2140/2947

143/315

335/750

0:59:11

0:56:40

Wyniki

 

Parkrun 93, Poznań 10.05.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

40/109

39/85

0:23:03

 

Dziewicza Góra Biega 2, Czerwonak 10.05.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

22/47

3/3

22/42

0:55:06

Wyniki

 

GWiNT Ultra Cross, Grodzisk-Nowy Tomyśl-Wolsztyn 10.05.2014r.
Dystans: 55km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

24/161

2/9

21/124

5:17:19

Kompanowski Mariusz

63/161

38/86

55/124

5:56:43

Zawadziński Maciej

95/161

56/86

77/124

6:31:22

Maziec Dariusz

136/161

77/86

106/124

7:50:03

Idzikowski Jacek

157/161

120/124

6:41:33

Wyniki

 

GWiNT Ultra Cross, Grodzisk-Nowy Tomyśl-Wolsztyn 10.05.2014r.
Dystans: 110km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

42/60

6/6

7/7

15:22:59

Horbatowicz Janusz

51/60

6/7

44/53

15:46:01

Szofer Adam

52/60

7/7

45/53

15:46:01

Marchewka Marek

53/60

10/11

46/53

15:46:01

Wyniki

 

II Maraton, Kołobrzeg 04.05.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

76/309

2/10

3:34:31

Perz Marzenna

148/309

4/6

3:57:28

Wyniki

 

XXX Pszczewska Dwudziestka, Pszczew 04.05.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Idzikowski Jacek

127/230

50/78

1:46:53

1:46:53

Jarnót Agnieszka

184/230

12/22

1:56:10

1:55:59

Wyniki

 

Wings For Life World Run, Poznań 04.05.2014r.

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Dystans w km

Kuczyński Piotr

6009/34426

134/609

5255/19708

22,03

Wyniki

 

XXIII Bieg im. J. Kilińskiego, Mogilno-Trzemeszno 03.05.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

172/388

18/40

163/324

1:40:35

1:40:19

Wyniki

 

XXII Bieg Konstytucji, Zbąszynek 03.05.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Horbatowicz Janusz

44/141

16/40

38/110

0:20:52

0:20:50

Matusiewicz Sławomir

90/141

30/40

76/110

0:24:00

0:23:55

Mrozik Paweł

93/141

28/40

78/110

0:24:22

0:24:11

Jarnót Agnieszka

103/141

7/10

19/31

0:25:16

0:25:11

Wyniki

 

Bieg Unijny, Przeźmierowo 01.05.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Grządzielski Jarosław

62/236

11/39

56/170

0:44:01

Kuczyński Piotr

79/236

7/17

72/170

0:46:27

Wyniki

 

Wielka Prehyba, Szczawnica 26.04.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

237/307

7:13:05

7:12:49

Wyniki

 

Olęderski Festiwal Biegowy, Sątopy 26.04.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

28/66

6/13

27/56

3:54:30

3:54:24

Kompanowski Mariusz

37/66

15/19

35/56

3:59:45

3:59:37

Marchewka Marek

46/66

12/13

44/56

4:17:55

4:17:43

Horbatowicz Janusz

51/66

5/5

49/56

4:22:18

4:22:17

Handzewniak Dominik

65/66

15/15

55/56

5:36:36

5:36:25

Wyniki

 

Olęderski Festiwal Biegowy, Sątopy 26.04.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Mańczak Bogdan

23/245

3/20

23/191

1:32:43

1:32:41

Pięta Karol

31/245

8/36

31/191

1:34:57

1:34:47

Szofer Adam

37/245

18/89

37/191

1:35:36

1:35:25

Zawadziński Maciej

49/24

26/89

47/191

1:38:42

1:38:30

Pawelec Paweł

59/245

32/89

60/191

1:43:22

1:43:13

Burkowski Dariusz

88/245

39/89

82/191

1:46:55

1:46:45

Klimczyk Roman

92/245

16/39

86/191

1:47:53

1:47:37

Naporowski Damian

99/245

44/89

93/191

1:49:56

1:49:25

Idzikowski Jacek

107/245

49/89

100/191

1:51:37

1:51:37

Stroński Tomasz

125/245

22/39

116/191

1:55:32

1:54:55

Sadowski Piotr

134/245

62/89

123/191

1:55:52

1:55:21

Konieczny Piotr

165/245

73/89

145/191

2:01:02

2:00:32

Kabza Grzegorz

166/245

29/39

146/191

2:01:02

2:00:28

Pięta Szymon

168/245

74/89

148/191

2:02:47

2:02:35

Funka Andrzej

173/245

13/20

149/191

2:03:50

2:03:20

Jarnót Agnieszka

174/245

12/22

25/54

2:03:52

2:03:34

Królik Krzysztof

187/245

17/20

160/191

2:06:51

2:06:22

Siuba Rozalia

215/245

11/16

38/54

2:14:11

2:13:39

Maziec Dariusz

221/245

86/89

182/191

2:16:09

2:15:48

Wyniki

 

Bieg do Pustego Grobu, Nowa Sól 21.04.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Matusiewicz Sławomir

343/420

121/147

343/420

0:57:13

0:56:48

Wyniki

 

Parkrun 90, Poznań 19.04.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

70/165

67/130

23:21

 

Bieg z Motylem, Boruja Kościelna 13.04.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

12/66

6/23

12/46

0:42:44

Bronowicki Ryszard

13/66

4/21

13/46

0:42:55

Stroński Tomasz

21/66

8/21

19/46

0:45:25

Jarnót Agnieszka

39/66

3/13

6/20

0:51:47

Królik Krzysztof

40/66

12/21

34/46

0:51:48

Jerzewska Joanna

43/66

4/13

7/20

0:53:13

Bielawa Kamila

47/66

6/13

9/20

0:55:05

Konieczny Piotr

48/66

21/23

39/46

0:55:07

Funka Andrzej

49/66

15/21

40/46

0:55:08

Hryniak Agata

51/66

7/13

10/20

0:55:46

Wyniki

 

II Orlen Warsaw Maraton, Warszawa 13.04.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kompanowski Mariusz

1927/5812

507/1439

1821/5179

3:47:29

3:44:57

Kuczyński Piotr

2274/5812

184/469

2144/5179

3:53:45

3:51:13

Perz Marzenna

4595/5812

66/124

409/633

4:37:56

4:31:26

Wyniki

 

Orlen Warsaw Maraton, Warszawa 13.04.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Marszałkiewicz Joanna

5841/8812

1281/2993

0:59:10

Wyniki

 

Parkrun 89, Poznań 12.04.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

40/130

38/93

22:30

 

41 Maraton, Dębno 06.04.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Szofer Adam

387/2074

169/783

364/1840

3:32:04

3:31:37

Zawadziński Maciej

514/2074

230/783

480/1840

3:39:04

3:38:37

Kompanowski Mariusz

654/2074

170/534

610/1840

3:45:25

3:43:56

Kabza Grzegorz

874/2074

245/534

812/1840

3:54:48

3:53:19

Bronowicki Ryszard

913/2074

13/67

846/1840

3:56:10

3:54:41

Perz Marzenna

1178/2074

26/72

92/234

4:05:54

4:05:17

Klimczyk Roman

1346/2074

373/534

1232/1840

4:14:26

4:12:57

Funka Andrzej

1410/2074

109/182

1287/1840

4:16:54

4:15:24

Marchewka Marek

1486/2074

117/182

1350/1840

4:20:40

4:19:09

Jarnót Agnieszka

1674/2074

77/113

162/234

4:31:20

4:30:43

Idzikowski Jacek

1675/2074

659/783

1513/1840

4:31:20

4:29:50

Konieczny Piotr

1734/2074

681/783

1563/1840

4:36:38

4:35:07

Królik Krzysztof

1822/2074

149/182

1639/1840

4:44:26

4:42:55

Maziec Dariusz

1982/2074

756/783

1770/1840

4:58:04

4:56:34

Wyniki

 

7 Półmaraton, Poznań 06.04.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Mańczak Bogdan

257/6650

3/155

251/5065

1:29:20

1:28:51

Kuczyński Piotr

2118/6650

37/155

1975/5065

1:48:29

1:45:21

Sadowski Piotr

3126/6650

1110/2098

2809/5065

1:55:41

1:52:23

Matusiewicz Sławomir

6004/6650

1990/2098

4738/5065

2:21:20

2:20:10

Wyniki

 

Parkrun 88, Poznań 05.04.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

27/92

26/71

22:43

 

9 Półmaraton Warszawski, Warszawa 30.03.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Funka Andrzej

7270/11149

457/693

2:11:09

2:00:15

Wyniki

 

34 Półmaraton, Berlin 30.03.2014r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Maziec Dariusz

18703/22224

1856/1979

12928/14372

2:52:25

2:22:05

 

40 Cross Żagański, Żagań 29.03.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

18/81

2/12

18/81

0:26:06

0:25:47

Wyniki

 

Dziewicza Góra Biega 1, Czerwonak 29.03.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

22/46

3/3

22/42

0:56:12

Wyniki

 

Maratona Di Roma, Rzym 23.03.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pieta Karol

2915

2769

3:39:27

3:30:24

Pieta Szymon

12598

10604

5:00:54

4:51:49

 

GP Z Biegiem Natury 6 z 6, Poznań 22.03.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

184/701

7/45

/483

0:21:22

0:21:12

Jarnót Agnieszka

473/701

25/71

87/216

0:26:30

0:26:06

Siuba Rozalia

603/701

101/131

150/216

0:29:27

0:28:54

Wyniki

 

Maraton 2014, Jerozolima 21.03.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

417/1491

30/110

386/1274

3:57:06

 

10 Maniacka Dziesiątka, Poznań 15.03.2014r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

402/3153

157/1052

385/2335

0:41:48

0:41:35

Pawelec Paweł

478/3153

192/1052

458/2335

0:42:28

0:42:16

Szofer Adam

885/3153

368/1052

832/2335

0:45:57

0:43:38

Stroński Tomasz

1123/3153

247/541

1042/2335

0:47:59

0:46:34

Kuczyński Piotr

1560/3153

97/186

1406/2335

0:51:07

0:47:33

Konieczny Piotr

1831/3153

740/1052

1621/2335

0:53:22

0:51:04

Funka Andrzej

2137/3153

139/186

1827/2335

0:55:58

0:53:40

Strońska Jolanta

2200/3153

59/142

327/818

0:56:31

0:55:04

Marszałkiewicz Joanna

2600/3153

237/388

502/818

1:00:09

0:57:51

Kaczmarek Aleksandra

2986/3153

117/142

705/818

1:06:03

1:03:45

Wyniki

 

Parkrun 85, Poznań 15.03.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

25/46

22/34

23:18

 

Dwumaraton etap 4, Bydgoszcz 8-9.03.2014r.
Dystans: 2 x 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Dystans I

Czas I

Dystans II

Czas II

Kompanowski Mariusz

10/115

42,195

3:41:33

42,195

3:43:43

Bronowicki Ryszard

40/115

42,195

3:55:24

33,6

3:07:38

Wyniki

 

Endu Winter Run 3, Poznań 08.03.2014r.
Dystans: 16,2km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

92/121

79/97

1:28:47

1:27:44

Wyniki

 

Parkrun 84, Poznań 08.03.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pawelec Paweł

26/144

26/108

20:56

Kuczyński Piotr

38/144

37/108

21:52

 

Parkrun 83, Poznań 01.03.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

47/149

46/108

22:21

 

Endu Winter Run 2, Poznań 23.02.2014r.
Dystans: 16,2km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

45/74

41/60

1:22:26

1:22:09

Wyniki

 

Parkrun 82, Poznań 22.02.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

35/114

33/86

22:04

 

Panorama Maraton, Belgrad 22.02.2014r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

11/32

9/27

3:48:21

Kompanowski Mariusz

18/32

16/27

4:00:00

Perz Marzenna

23/32

3/5

4:16:49

Wyniki

 

XII Zimowy Bieg Trzech Jezior, Trzemeszno 15.02.2014r.
Dystans: 15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

255/793

7/36

245/662

1:10:00

Kuczyński Piotr

342/793

42/90

326/662

1:12:40

Jarnót Agnieszka

669/793

31/53

85/131

1:26:22

Wyniki

 

Dwumaraton etap 4, Bydgoszcz 8-9.02.2014r.
Dystans: 2 x 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Dystans I

Czas I

Dystans II

Czas II

Bronowicki Ryszard

15/105

42,195

3:46:56

42,195

4:16:18

Wyniki

 

Endu Winter Run, Poznań 08.02.2014r.
Dystans: 16,2km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

102/166

93/145

1:24:21

1:23:52

Wyniki

 

XXX Otwarty Bieg Zimowy, Jarocin 08.02.2014r.
Dystans: 8,5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

52/73

6/11

0:44:23

0:41:53

 

Parkrun 80, Poznań 08.02.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

54/108

50/83

23:31

 

Parkrun 79, Poznań 01.02.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

52/77

48/59

25:43

 

GP Z Biegiem Natury 4 z 6, Poznań 01.02.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

169/629

9/47

153/435

0:22:44

0:22:30

Jarnót Agnieszka

374/629

11/63

61/194

0:26:55

0:26:30

Wyniki

 

Parkrun 78, Poznań 18.01.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

34/135

34/100

22:13

 

Parkrun 77, Poznań 11.01.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

48/152

46/120

21:46

 

VII Chrustowski Bieg Zimowy, Chrustowo 11.01.2014r.
Dystans: 12km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

128/253

1/4

7/39

0:59:24

0:59:12

Konieczny Piotr

142/253

50/76

134/214

1:00:12

0:59:58

Funka Andrzej

171/253

17/23

155/214

1:03:27

1:03:14

Wyniki

 

Parkrun 76, Poznań 04.01.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

16/96

16/70

22:04

 

GP Z Biegiem Natury 2 z 6, Poznań 04.01.2014r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

138/815

6/52

130/566

0:21:24

0:21:06

Jarnót Agnieszka

443/815

17/89

66/249

0:25:54

0:25:27

Wyniki