Sprawdź najnowsze wpisy:

 
Z Biegiem Natury – IV GP Poznania – Bieg III, Poznań 05.01.2013r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Idzikowski Jacek

111/533

39/184

103/397

20:59

20:54

Bronowicki Ryszard

136/533

1/14

126/397

21:44

21:38

Szofer Adam

139/533

46/99

129/397

21:48

21:43

Kuczyński Piotr

143/533

7/27

133/397

21:54

21:45

Konieczny Piotr

340/533

141/184

297/397

26:17

26:04

Wyniki

 

VI Chrustowski Bieg Zimowy, Chrustowo 12.01.2013r.
Dystans: 12km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Horbatowicz Janusz

53/277

19/49

53/239

0:52:32

0:52:32

Szofer Adam

168/277

40/49

162/239

1:01:50

1:01:50

Stroński Tomasz

169/277

36/55

163/239

1:01:51

1:01:51

Perz Marzenna

182/277

3/23

7/38

1:02:51

1:02:51

Strońska Jolanta

190/277

5/23

9/38

1:03:04

1:03:04

Funka Andrzej

191/277

43/55

182/239

1:03:05

1:03:05

Konieczny Piotr

199/277

87/113

188/239

1:04:03

1:04:03

Wyniki

 

Dwumaraton etap 3, Bydgoszcz 19-20.01.2013r.
Dystans: 2 x 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Bieg I

Bieg II

Czas łączny

Bronowicki Ryszard

22/75

3:51:05

4:53:15

8:44:20

Wyniki

 

Z Biegiem Natury – IV GP Poznania – Bieg IV, Poznań 09.02.2013r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Idzikowski Jacek

125/512

43/170

114/378

20:58

20:58

Bronowicki Ryszard

145/512

1/14

134/378

21:30

21:30

Szofer Adam

319/512

77/98

275/378

25:18

25:18

Konieczny Piotr

321/512

125/170

276/378

25:19

25:19

Wyniki

 

XI Zimowy Bieg Trzech Jezior, Trzemeszno 16.02.2013r.
Dystans: 15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

182/558

22/86

174/498

1:09:09

1:09:09

Perz Marzenna

377/558

6/15

25/60

1:18:45

1:18:45

Wyniki

 

Dwumaraton etap 4, Bydgoszcz 16-17.02.2013r.
Dystans: 2 x 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Bieg I

Bieg II

Czas łączny

Bronowicki Ryszard

9/92

3:30:53

3:44:51

7:15:44

Wyniki

 

III Bieg Górski Leszno – Grzybowo 23.02.2013r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

294/364

1:04:06

1:04:06

Wyniki

 

Z Biegiem Natury – IV GP Poznania – Bieg V, Poznań 02.03.2013r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Idzikowski Jacek

98/506

31/162

92/358

20:38

20:45

Konieczny Piotr

317/506

119/162

270/358

25:40

25:31

Szofer Adam

321/506

85/97

274/358

25:46

25:38

Wyniki

 

II Zimowy Bieg Dębowy, Dąbrowa 09.03.2013r.
Dystans: 15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

310/525

4/16

23/75

1:16:25

1:16:25

Wyniki

 

9 Maniacka Dziesiątka, Poznań 16.03.2013r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

329/2284

123/784

310/1797

0:41:49

0:41:42

Pawelec Paweł

414/2284

149/784

392/1797

0:42:59

0:42:53

Kuczyński Piotr

537/2284

37/161

510/1797

0:44:12

0:43:44

Maluśki Mateusz

888/2284

22/37

838/1797

0:47:48

0:47:14

Stroński Tomasz

1082/2284

220/372

1011/1797

0:49:49

0:47:59

Strońska Jolanta

1359/2284

23/85

123/487

0:52:42

0:50:52

Królik Krzysztof

1778/2284

133/161

1530/1797

0:58:19

0:56:24

Domrzalska Urszula

2043/2284

124/155

356/487

1:03:00

1:01:11

Funka Andrzej

2148/2284

155/161

1738/1797

1:05:41

1:03:44

Kaczmarek Aleksandra

2149/2284

68/85

411/487

1:05:43

1:03:47

Szofer Adam

2150/2284

378/392

1739/1797

1:05:43

1:03:46

Marszałkiewicz Joanna

2151/2284

180/209

412/487

1:05:43

1:03:46

Konieczny Piotr

2152/2284

762/784

1740/1797

1:05:43

1:03:48

Wyniki

 

Dwumaraton etap 5, Bydgoszcz 16-17.03.2013r.
Dystans: 2 x 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Bieg I

Bieg II

Czas łączny

Bronowicki Ryszard

11/89

3:43:02

3:53:10

7:36:12

Wyniki

 

8 Półmaraton Warszawski, Warszawa 24.03.2013r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Funka Andrzej

5991/10074

285/571

5416/8182

2:07:58

1:54:39

Wyniki

 

Bieg do Pustego Grobu, Nowa Sól 01.04.2013r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

188/335

2/23

51:11

50:54

Wyniki

 

33 Półmaraton, Berlin 07.04.2013r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

1078/14375

187/1731

1078/14375

1:33:00

1:31:52

Pawelec Paweł

1301/14375

215/1731

1301/14375

1:34:32

1:33:23

Naporowski Damian

6761/14375

976/1731

6761/14375

2:11:32

1:53:43

Judek Natalia

4653/7857

729/1144

4653/7857

2:31:38

2:13:55

 

6 Półmaraton, Poznań 07.04.2013r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

867/5743

19/125

841/4614

1:39:21

1:39:15

Sadowski Piotr

2424/5743

910/1835

2242/4614

1:53:51

1:52:08

Perz Marzenna

2481/5743

6/41

191/1129

1:54:19

1:51:45

Strońska Jolanta

3472/5743

33/84

387/1129

2:01:22

1:59:59

Konieczny Piotr

3508/5743

1265/1835

3112/4614

2:01:37

1:59:29

Stroński Tomasz

3591/5743

200/268

3170/4614

2:02:16

2:00:53

Wyniki

 

40 Maraton, Dębno 07.04.2013r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Klimczyk Roman

396/1339

119/378

377/1241

3:42:55

3:42:03

Idzikowski Jacek

545/1339

201/452

519/1241

3:53:11

3:52:18

Marchewka Marek

702/1339

77/164

666/1241

4:01:33

4:00:39

Funka Andrzej

770/1339

85/164

727/1241

4:07:25

4:06:30

Bronowicki Ryszard

1027/1339

41/65

962/1241

4:27:22

4:26:28

Królik Krzysztof

1031/1339

126/164

966/1241

4:27:32

4:26:37

Horbatowicz Janusz

1144/1339

151/190

1066/1241

4:37:20

4:36:27

Handzewniak Dominik

1166/1339

400/452

1087/1241

4:40:33

4:39:38

Marszałkiewicz Joanna

1202/1339

41/48

82/98

4:45:27

4:44:32

Wyniki

 

II Test Coopera, Nowy Tomyśl 13.04.2013r.
Czas: 12minut

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Dystans

Horbatowicz Janusz

7/19

5/10

7/17

3132 m

Burkowski Dariusz

9/19

3/4

9/17

3104 m

Pawelec Paweł

10/19

4/4

11/17

3040 m

Konieczny Piotr

14/19

9/10

14/17

2660 m

Perz Marzenna

17/19

2/2

1/1

2476 m

Wyniki

 

30 Maraton, Wiedeń 14.04.2013r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

2440

114

3:55:52

3:48:47

 

Orlen Maraton, Warszawa 21.04.2013r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Sadowski Piotr

3172/3951

1157/1365

2948/3616

4:38:13

4:34:45

Matusiewicz Sławomir

3941/3951

1360/1365

3610/3116

5:57:55

5:53:42

Wyniki

 

Mataron 2013, Padwa 21.04.2013r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

3:29:23

3:29:23

 

Olęderski Festiwal Biegowy, Boruja Kościelna 21.04.2013r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Klimczyk Roman

17/48

5/12

17/44

3:44:21

3:44:14

Idzikowski Jacek

31/48

8/11

31/44

4:04:41

4:04:15

Horbatowicz Janusz

33/48

3/4

33/44

4:06:51

4:06:44

Marchewka Marek

41/48

9/10

39/44

4:46:38

4:46:09

Wyniki

 

Olęderski Festiwal Biegowy, Boruja Kościelna 21.04.2013r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pawelec Paweł

22/210

8/59

1:33:47

1:33:40

Burkowski Dariusz

24/210

9/59

1:34:59

1:34:52

Maluśki Mateusz

49/210

1/3

1:43:00

1:42:51

Naporowski Damian

58/210

21/59

1:44:27

1:44:21

Stroński Tomasz

75/210

19/40

1:48:56

1:48:49

Kabza Grzegorz

91/210

23/40

1:52:43

1:52:12

Feliński Krzysztof

92/210

32/59

1:52:43

1:52:15

Funka Andrzej

107/210

11/18

1:55:20

1:54:49

Królik Krzysztof

111/210

12/18

1:56:47

1:56:15

Perz Marzenna

116/210

1/12

1:57:43

1:57:28

Konieczny Piotr

135/210

46/59

2:01:03

2:00:32

Strońska Jolanta

164/210

6/12

2:13:34

2:13:12

Mrozik Paweł

180/210

21/24

2:16:47

2:16:38

Pięta Szymon

189/210

51/59

2:18:56

2:18:29

Kaczmarek Aleksandra

204/210

12/12

2:32:59

2:32:29

Wyniki

 

Maraton, Kraków 28.04.2013r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Funka Andrzej

2011/4414

207/476

1897/3876

3:57:03

Marchewka Marek

2493/4414

253/476

2319/3876

4:07:11

Idzikowski Jacek

2607/4414

901/1382

2419/3876

4:09:15

Perz Marzenna

3569/4414

69/117

341/539

4:34:13

Wyniki

 

Bieg Papieski, Oborniki 28.04.2013r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Horbatowicz Janusz

38/293

12/57

0:41:24

0:41:21

Konieczny Piotr

166/293

59/88

0:50:09

0:49:51

Wyniki

 

XII Maraton Jelcz – Laskowice 1.05.2013r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

58/137

3/8

58/124

3:35:29

3:35:21

Wyniki

 

Wielka Prehyba, Szczawnica 3.05.2013r.
Dystans: 42,3km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

111/116

2/2

7:45:09

Wyniki

 

XXII Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilinskiego, Trzemeszno 03.05.2013r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

104/361

13/46

100/307

1:37:15

1:37:01

Wyniki

 

XXX Pszczewska Dwudziestka, Pszczew 5.05.2013r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Idzikowski Jacek

97/217

36/70

1:44:32

1:44:28

Wyniki

 

2 Bieg Szpot, Swarzędz 12.05.2013r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pawelec Paweł

181/1645

72/486

171/1235

41:43

Burkowski Dariusz

199/1645

76/486

189/1235

41:58

Kuczyński Piotr

313/1645

14/50

298/1235

44:04

Marciniak Janusz

429/1645

9/33

402/1235

45:36

Stroński Tomasz

565/1645

28/77

525/1235

47:08

Konieczny Piotr

793/1645

297/486

726/1235

49:45

Strońska Jolanta

910/1645

14/46

96/410

51:02

Wyniki

 

I Półmaraton, Białystok 12.05.2013r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Funka Andrzej

274/603

20/36

257/502

1:52:47

1:52:25

Wyniki

 

III Dziesiątka Fiedlerowska, Bolewice 18.05.2013r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

12/126

7/54

12/100

41:27

41:25

Horbatowicz Janusz

15/126

6/25

15/100

41:59

41:58

Maluśki Mateusz

30/126

10//25

29/100

44:35

44:30

Idzikowski Jacek

33/126

18/54

32/100

45:26

45:18

Naporowski Damian

46/126

25/54

44/100

47:06

46:57

Jerzewski Bartosz

49/126

13/25

46/100

47:54

47:46

Konieczny Piotr

64/126

34/54

60/100

51:26

51:11

Perz Marzenna

69/126

4/17

5/26

51:56

51:43

Marszałkiewicz Joanna

94/126

10/17

13/26

55:53

55:38

Funka Andrzej

95/126

17/21

82/100

55:54

55:39

Kabza Grzegorz

96/126

45/54

83/100

55:55

55:39

Matusiewicz Sławomir

120/126

51/54

97/100

1:02:11

1:02:05

Wyniki

 

II Sztafeta biegowa pamięci Henri Dunanta i I Sztafeta Trzeźwości, Międzyrzecz-Nowy Tomyśl 18.05.2013r.
Dystans: 56km

Nazwisko i imię

Przebyty dystans

Bronowicki Ryszard

56 km

Feliński Krzysztof

18 km

Marchewka Marek

18 km

Królik Krzysztof

18 km

Horbatowicz Janusz

4 km

Konieczny Piotr

4 km

Marszałkiewicz Joanna

4 km

Funka Andrzej

4 km

Matusiewicz Sławomir

4 km

 

Kurdeszowa (Za)dyszka, Kostrzyn 26.05.2013r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

39/241

1/6

36/188

42:54

42:51

Marciniak Janusz

69/241

3/6

65/188

45:49

45:46

Funka Andrzej

192/241

15/20

164/188

55:32

55:23

Wyniki

 

II Bieg Lwa, Tarnowo Podgórne 26.05.2013r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

173/1002

13/68

158/789

1:36:24

1:36:23

Perz Marzenna

607/1002

14/29

75/213

1:53:41

1:52:58

Matusiewicz Sławomir

956/1002

356/367

767/789

2:18:30

2:17:40

Wyniki

 

X Bieg Rzeźnika, Komańcza – Ustrzyki Górne 31.05.2013r.
Dystans: 78km

Drużyna

Nazwisko i Imię

Dystans

Miejsce open

Czas

Chyży I

Bronowicki Ryszard

Idzikowski Jacek

78 km

209/337

14:41:53

Chyży II

Funka Andrzej

Handzewniak Dominik

56 km

DNF

10:36:25

Wyniki

 

Triathlon 1/2 Ironman, Sieraków 01.06.2013r.
Dystans łączny: 113km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Pływanie

1,9 km

Rower

90 km

Bieg

21,097 km

Czas łączny

Szofer Adam

232

50:12

2:56:28

2:03:11

5:57:31

Szkuta Michał

365

1:00:29

3:30:29

2:56:37

7:35:19

Wyniki

 

VIII Maraton Lednicki, Poznań – Lednica 01.06.2013r.
Dystans: 46km

Nazwisko i imię

Feliński Krzysztof

Horbatowicz Janusz

Królik Krzysztof

Marchewka Marek

 

II Wolsztyńska Dziesiątka, Wolsztyn 02.06.2013r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pawelec Paweł

65/719

27/222

64/539

41:15

Burkowski Dariusz

75/719

31/222

73/539

41:43

Klimczyk Roman

84/719

21/116

82/539

42:07

Naporowski Damian

124/719

53/222

121/539

43:41

Kuczyński Piotr

135/719

11/48

130/539

44:15

Maluśki Mateusz

143/719

4/26

138/539

44:22

Grządzielski Jarosław

210/719

49/116

203/539

46:15

Jerzewski Bartosz

246/719

51/113

238/539

47:28

Stroński Tomasz

274/719

63/116

262/539

48:13

Konieczny Piotr

383/719

148/222

354/539

50:43

Perz Marzenna

386/719

5/39

30/180

50:47

Strońska Jolanta

538/719

16/39

82/180

56:05

Matusiewicz Sławomir

615/719

210/222

499/539

1:00:00

Wyniki

 

VII Półmaraton Słowaka, Grodzisk Wielkopolski 09.06.2013r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas netto

Kuczyński Piotr

462/2035

13/70

434/1677

1:44:25

Naporowski Damian

522/2035

118/367

490/1677

1:45:42

Horbatowicz Janusz

544/2035

38/89

512/1677

1:46:04

Jerzewski Bartosz

916/2035

93/183

855/1677

1:54:22

Perz Marzenna

1062/2035

6/30

75/358

1:57:25

Szkuta Michał

1077/2035

227/367

997/1677

1:57:37

Funka Andrzej

1079/2035

71/124

999/1677

1:57:38

Konieczny Piotr

1208/2035

233/325

1106/1677

1:59:57

Sadowski Piotr

1496/2035

296/367

1330/1677

2:09:15

Marszałkiewicz Joanna

1538/2035

36/73

178/358

2:10:34

Matusiewicz Sławomir

1970/2035

361/367

1642/1677

2:34:46

Wyniki

 

Bieg z Koroną, Bukowiec 15.06.2013r.
Dystans: 15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

13/87

2/20

13/70

1:07:36

1:07:36

Pawelec Paweł

17/87

4/20

17/70

1:09:51

1:09:50

Wyniki

 

V Supermaraton, Ozorków 15.06.2013r.
Dystans: 25km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Funka Andrzej

34/171

30/103

2:17:16

Wyniki

 

V Supermaraton, Ozorków 15.06.2013r.
Dystans: 50km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

14/68

4:25:42

Wyniki

 

I Nielegalny Nocny Półmaraton, Wrocław 22.06.2013r.
Dystans:21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Marszałkiewicz Joanna

2:07:02

Konieczny Piotr

2:07:02

Funka Andrzej

2:07:02

 

Bieg o Puchar Złotej Pyry, Oborniki 23.06.2013r.
Dystans:21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

150/392

12/30

1:44:18

1:43:40

Wyniki

 

XII Świebodzińska Dziesiątka, Świebodzin 23.06.2013r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pawelec Paweł

52/305

15/83

41:37

41:35

Burkowski Dariusz

58/305

19/83

42:22

42:20

Bronowicki Ryszard

68/305

3/10

43:25

43:16

Stroński Tomasz

166/305

34/49

50:40

50:28

Strońska Jolanta

203/305

2/11

53:07

52:51

Matusiewicz Sławomir

260/305

74/83

59:02

59:00

Wyniki

 

Parkrun 49, Poznań 29.06.2013r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

28/120

21:37

 

IV Cross na Dziewiczą Górę, Owińska 30.06.2013r.
Dystans: 12,8km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

61/144

3/6

58:55

Wyniki

 

IX Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza, Międzychód 30.06.2013r.
Dystans:10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

60/84

4/9

4/12

49:35

49:31

Wyniki

 

XXIII Bieg Po Plaży, Jarosławiec 07.07.2013r.
Dystans: 15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

155/717

67/219

144/593

1:11:45

1:11:11

Bronowicki Ryszard

157/717

4/60

146/593

1:11:48

1:11:17

Kuczyński Piotr

270/717

28/87

253/593

1:18:13

1:17:14

Szofer Adam

316/717

50/97

296/593

1:19:51

1:19:16

Stroński Tomasz

455/717

98/129

417/593

1:26:23

1:25:50

Funka Andrzej

587/717

74/87

518/593

1:36:19

1:35:45

Konieczny Piotr

588/717

199/219

519/593

1:36:19

1:35:45

Marszałkiewicz Joanna

663/717

38/46

98/124

1:45:42

1:44:45

Wyniki

 

Parkrun 51, Poznań 13.07.2013r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

26/105

21:41

 

24 Bieg W. Jagiełły, Pobiedziska 14.07.2013r.
Dystans:21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Funka Andrzej

382/559

47/71

349/472

1:57:07

1:56:27

Perz Marzenna

385/559

6/11

34/87

1:57:10

1:56:59

Wyniki

 

Triathlon, Sława 14.07.2013r.
Dystans łączny: 34,8 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Pływanie

800 m

Rower

28 km

Bieg

6 km

Czas łączny

Szofer Adam

153/208

18:50

49:11

29:35

1:41:26

Szkuta Michał

191/208

21:09

56:31

29:47

1:50:43

Wyniki

 

Bieg 7 Szczytów, Lądek Zdrój 18-20.07.2013r.
Dystans:223km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

43/53*

2/2

42/51

50:00:15

* Wystartowało 129 zawodników.
Wyniki

 

K-B-L, Kudowa Zdrój – Lądek Zdrój 19-20.07.2013r.
Dystans:103km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Funka Andrzej

86/95*

9/10

22:05:34

Perz Marzenna

91/95*

3/3

22:24:50

* Wystartowało 119 zawodników.
Wyniki

 

Półmaraton, Chrzybsko 20.07.2013r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

37/129

3/13

36/105

1:44:31

Wyniki

 

IX Bieg pod Tysiącletnimi Dębami, Kazimierz Biskupi 27.07.2013r.
Dystans:15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Konieczny Piotr

131/207

124/176

1:21:18

Funka Andrzej

144/207

134/176

1:23:12

Wyniki

 

5 Bieg Po Schodach, Bielawa 27.07.2013r.
Dystans:300 stopni

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

59/70

3/3

9/14

2:35,56

2:35,56

Wyniki

 

5 Bieg Masowy, Bielawa 28.07.2013r.
Dystans:10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

140/195

14/33

2/5

57:40

57:30

Wyniki

 

Parkrun 54, Poznań 03.08.2013r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

13/92

20:58

 

LOTTO Triathlon, Poznań 04.08.2013r.
Dystans łączny: 113km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Pływanie

1,9 km

Rower

90 km

Bieg

21,097 km

Czas łączny

Szofer Adam

265/600

45:52

2:51:50

1:56:07

5:39:20

Wyniki

 

XXII Bieg Opalińskich, Opalenica – Grodzisk Wlkp. 04.08.2013r.
Dystans:10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Horbatowicz Janusz

48/337

17/66

41:09

Bronowicki Ryszard

70/337

4/16

43:32

Klimczyk Roman

83/337

14/47

44:27

Pawelec Paweł

84/337

19/75

44:38

Perz Marzenna

195/337

9/33

50:50

Konieczny Piotr

223/337

59/75

52:28

Handzewniak Dominik

235/337

64/75

53:27

Matusiewicz Sławomir

292/337

71/75

59:58

Wyniki

 

Parkrun 55, Poznań 10.08.2013r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

35/113

21:20

 

II Chudy Wawrzyniec, Rajcza – Ujsoły 10.08.2013r.
Dystans:53km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Handzewniak Dominik

259/306

225/258

9:25:22

9:24:26

Perz Marzenna

283/306

41/48

10:27:24

10:26:12

Marszałkiewicz Joanna

298/306

47/48

12:23:02

12:22:50

Konieczny Piotr

299/306

252/258

12:23:03

12:22:49

Stroński Tomasz

301/306

254/258

12:23:30

12:23:15

Funka Andrzej

302/306

255/258

12:23:32

12:23:32

Strońska Jolanta

303/306

48/48

9:35:59*

* Dystans 42km
Wyniki

 

II Chudy Wawrzyniec, Rajcza – Ujsoły 10.08.2013r.
Dystans:87km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

100/157

92/144

12:56:55

12:56:35

Wyniki

 

XXII Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Kobylin 10.08.2013r.
Dystans:15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Grządzielski Jarosław

149/251

1:12:33

1:12:33

Wyniki

 

Energa XIX Maraton, Gdańsk – Gdynia 15.08.2013r.
Dystans:42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

663/739

3/3

57/73

4:48:23

4:48:18

Wyniki

 

Bieg Ultra Granią Tatr 17.08.2013r.
Dystans:70km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Etap

Dystans

Czas

Funka Andrzej

199

53

PK 2

42km

10:41:11

Wyniki

 

I Maraton Szlakiem Wina i Miodu, Stary Kisielin 24.08.2013r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

82/158

4:25:53

Wyniki

 

CCC, The North Face Ultra-Trail du Mont-Blanc 30.08.2013r.
Dystans:101km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas rutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

604/1320

5/22

542/1159

22:32:10

 

III Chyża Dziesiątka, Nowy Tomyśl 31.08.2013r.
Dystans:10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Horbatowicz Janusz

64/801

20/130

61/588

0:40:35

0:40:34

Burkowski Dariusz

79/801

26/231

76/588

0:41:16

0:41:09

Naporowski Damian

90/801

32/231

87/588

0:41:51

0:41:21

Klimczyk Roman

140/801

26/113

133/588

0:43:55

0:43:48

Pawelec Paweł

152/801

53/231

144/588

0:44:10

0:44:06

Grządzielski Jarosław

194/801

40/113

186/588

0:45:19

0:45:14

Maluski Mateusz

199/801

6/17

191/588

0:45:27

0:45:13

Stroński Tomasz

249/801

51/113

238/588

0:46:48

0:46:31

Jerzewski Bartosz

252/801

60/130

241/588

0:46:52

0:46:01

Królik Krzysztof

323/801

23/62

304/588

0:49:04

0:48:54

Perz Marzenna

383/801

7/33

33/213

0:50:39

0:49:58

Mrozik Paweł

390/801

77/130

356/588

0:50:44

0:50:01

Konieczny Piotr

398/801

157/231

362/588

0:50:54

0:50:08

Idzikowski Jacek

405/801

159/231

366/588

0:51:03

0:50:32

Strońska Jolanta

458/801

9/33

48/213

0:52:42

0:51:52

Matusiewicz Sławomir

633/801

204/231

520/588

0:58:49

0:58:28

Pięta Szymon

678/801

215/231

545/588

1:00:32

0:59:47

Marchewka Marek

697/801

61/62

552/588

1:01:55

1:00:34

Kaczmarek Aleksandra

735/801

30/33

170/213

1:05:56

1:05:13

Kabza Grzegorz

777/801

111/113

579/588

1:12:04

1:10:28

Wyniki

 

IV Bieg z Policją, Góra 31.08.2013r.
Dystans:10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

249/360

4/11

24/70

0:52:13

0:51:59

Wyniki

 

Życiowa Dycha Taurona, Krynica 7.09.2013r.
Dystans:10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

956/1821

30/138

145/573

0:51:25

0:50:16

Wyniki

 

XXVIII Nocny Bieg Bachusa, Zielona Góra 7.09.2013r.
Dystans:10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

55/508

21/202

0:40:21

0:40:17

Pawelec Paweł

75/508

30/202

0:41:05

0:41:01

Grządzielski Jarosław

145/508

36/117

0:44:40

0:44:35

Maluśki Mateusz

155/508

42/111

0:44:50

0:44:36

Mrozik Paweł

289/508

76/111

0:49:52

0:49:26

Wyniki

 

III Test Coopera, Nowy Tomyśl 14.09.2013r.
Czas: 12minut

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Dystans

Horbatowicz Janusz

5/28

1/4

5/22

3120 m

Burkowski Dariusz

7/28

3/6

7/22

3102 m

Stroński Tomasz

16/28

6/6

16/22

2845 m

Mrozik Paweł

17/28

4/4

17/22

2754 m

 

XXXVI Bieg Lechitów, Gniezno 15.09.2013r.
Dystans:21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

491/855

14/36

42/141

1:55:06

1:54:10

Wyniki

 

XXXI Maraton, Wrocław 15.09.2013r.
Dystans:42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Konieczny Piotr

2601/3501

452/588

2379/3056

4:30:48

Funka Andrzej

2603/3501

164/204

2382/3056

4:30:50

Marszałkiewicz Joanna

3106/3501

87/112

326/444

4:54:47

Wyniki

 

II Półmaraton, Zielona Góra 15.09.2013r.
Dystans:21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pawelec Paweł

77/837

41/295

1:34:06

1:34:05

Burkowski Dariusz

82/837

42/295

1:34:24

1:34:23

Wyniki

 

26 Bieg Zbąskich, Zbąszyń 22.09.2013r.
Dystans:21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Horbatowicz Janusz

95/700

20/90

88/550

1:33:43

1:33:42

Szofer Adam

200/700

34/90

185/550

1:41:07

1:40:45

Jerzewski Bartosz

305/700

51/90

273/550

1:47:15

1:46:37

Stroński Tomasz

325/700

79/147

291/550

1:48:26

1:48:04

Perz Marzenna

357/700

10/31

41/150

1:50:06

1:49:33

Handzewniak Dominik

443/700

166/227

385/550

1:55:53

1:55:30

Funka Andrzej

469/700

45/67

403/550

1:57:49

1:57:02

Konieczny Piotr

470/700

173/227

404/550

1:57:49

1:57:02

Matusiewicz Sławomir

683/700

223/227

542/550

2:24:57

2:24:21

Wyniki

 

40 BMW Maraton, Berlin 29.09.2013r.
Dystans:42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pawelec Paweł

5741/27549

1148/3967

5741/27549

3:28:44

3:26:48

Burkowski Dariusz

6620/27549

1302/3967

6620/27549

3:31:40

3:29:43

 

35 Maraton, Warszawa 29.09.2013r.
Dystans:42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Marchewka Marek

4338/8506

325/714

4:11:25

4:01:22

Perz Marzenna

5204/8506

70/188

4:22:59

4:18:15

Matusiewicz Sławomir

8432/8506

3063/3077

6:00:36

5:50:39

Wyniki

 

Bieg na Jubileusz 80 lat Michała, Przysieka Polska 29.09.2013r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Marszałkiewicz Joanna

Idzikowski Jacek

Konieczny Piotr

 

III Dziesiątka Lwówecka, Lwówek 05.10.2013r.
Dystans:10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Horbatowicz Janusz

13/186

4/46

40:28

Jerzewski Bartosz

54/186

20/46

46:09

Perz Marzenna

103/186

7/24

50:14

Konieczny Piotr

107/186

53/75

50:44

Jarnót Agnieszka

147/186

13/24

55:04

Matusiewicz Sławomir

165/186

66/75

58:58

Wyniki

 

III Dycha Drzymały, Rakoniewice 06.10.2013r.
Dystans:10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

163/1255

64/420

159/974

40:06

Bronowicki Ryszard

284/1255

4/27

274/974

42:57

Kabza Grzegorz

366/1255

61/193

352/974

44:15

Stroński Tomasz

448/1255

78/193

430/974

45:28

Maluśki Mateusz

464/1255

10/26

443/974

45:43

Konieczny Piotr

626/1255

269/420

587/974

48:21

Królik Krzysztof

769/1255

48/90

700/974

50:35

Szofer Adam

912/1255

182/213

803/974

53:32

Idzikowski Jacek

915/1255

353/420

805/974

53:34

Marszałkiewicz Joanna

990/1255

73/139

142/281

55:34

Jarnót Agnieszka

1091/1255

94/139

186/281

58:18

Sobczak Janina

1230/1255

17/17

265/281

1:08:42

Wyniki

 

III Otwarty Papieski Bieg Uliczny po szpik, Pniewy 06.10.2013r.
Dystans:5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Klimczyk Roman

7/94

2/3

7/59

18:58

18:57

Perz Marzenna

34/94

2/3

5/35

23:59

23:52

Sadowski Piotr

70/94

12/16

54/59

27:32

27:22

Wyniki

 

14 Maraton, Poznań 13.10.2013r.
Dystans:42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

1072/5678

14/118

1028/4994

3:33:37

3:32:41

Szofer Adam

1611/5678

297/1033

1538/4994

3:43:48

3:42:04

Marchewka Marek

2190/5678

135/347

2082/4994

3:53:24

3:50:18

Marciniak Janusz

2451/5678

44/118

2312/4994

3:57:24

3:56:39

Idzikowski Jacek

3685/5678

1384/1786

3297/4994

4:16:54

4:13:07

Perz Marzenna

3872/5678

22/40

318/684

4:20:40

4:16:22

Naporowski Damian

3936/5678

1452/1786

3605/4994

4:22:04

4:17:11

Kuczyński Piotr

4152/5678

132/199

3789/4994

4:27:04

4:22:09

Marszałkiewicz Joanna

4605/5678

189/303

438/684

4:37:32

4:32:39

Konieczny Piotr

4730/5678

1730/1786

4270/4994

4:41:30

4:36:36

Handzewniak Dominik

4944/5678

1780/1786

4440/4994

4:49:22

4:43:19

Wyniki

 

Bieg Finałowy I GP Powiatu Nowotomyskiego, Bolewice 19.10.2013r.
Dystans:5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Horbatowicz Janusz

13/73

10/42

19:44

Bronowicki Ryszard

32/73

7/14

22:24

Konieczny Piotr

53/73

36/42

24:20

Perz Marzenna

56/73

9/16

25:19

Matusiewicz Sławomir

67/73

39/42

26:30

Wyniki

 

III Samsung Półmaraton, Szamotuły 20.10.2013r.
Dystans:21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

149/1275

49/422

135/1033

1:33:59

Kabza Grzegorz

333/1275

69/232

302/1033

1:41:58

Pawelec Paweł

453/1275

161/422

410/1033

1:45:31

Perz Marzenna

611/1275

15/40

58/242

1:50:37

Stroński Tomasz

749/1275

148/232

673/1033

1:54:59

Jerzewski Bartosz

757/1275

164/227

680/1033

1:55:15

Wyniki

 

29 Supermaraton Kalisia, Kalisz 27.10.2013r.
Dystans:100km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

dystans

Bronowicki Ryszard

31/98

1/5

10:32:56

100 km

Handzewniak Dominik

97/98

36/36

5:05:06

40 km

Wyniki

 

V GP Poznania – Z biegiem Natury bieg I, Poznań 02.11.2013r.
Dystans:5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

171/776

8/48

161/523

21:41

21:31

Jarnót Agnieszka

447/776

22/86

79/253

26:26

25:52

Wyniki

 

ING Marathon, New York 03.11.2013r.
Dystans:42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

17891

525

13675

4:05:07

 

IX Międzynarodowy Półmaraton im. dra Henryka Florkowskiego, Kościan 10.11.2013r.
Dystans:21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

904/1321

6/15

103/256

1:55:11

1:54:15

Handzewniak Dominik

1088/1321

386/443

933/1065

2:00:39

1:59:14

Wyniki

 

3 Luboński Bieg Niepodlegości, Luboń 11.11.2013r.
Dystans:10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

72/825

18/393

72/825

40:46

40:40

Pawelec Paweł

86/825

25/393

86/825

41:29

41:24

Grządzielski Jarosław

114/825

28/143

114/825

43:49

43:43

Funka Andrzej

384/825

21/59

384/825

49:20

48:10

Konieczny Piotr

385/825

186/393

385/825

49:20

48:10

Stroński Tomasz

504/825

98/143

504/825

52:14

51:55

Strońska Jolanta

115/295

16/33

115/295

56:27

55:31

Wyniki Kobiety
Wyniki Mężczyźni

 

IV Bieg Niepodległości, Oborniki 11.11.2013r.
Dystans:15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Klimczyk Roman

48/380

13/60

48/317

1:04:33

Wyniki

 

I Bieg Niepodległości, Wolsztyn 11.11.2013r.
Dystans:11km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Handzewniak Dominik

160/215

63/73

134/163

1:01:56

Wyniki

 

Dwumaraton etap 1, Bydgoszcz 23-24.11.2013r.
Dystans: 2 x 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Dystans I

Czas I

Dystans II

Czas II

Bronowicki Ryszard

17/110

42,195

3:46:12

42,195

3:59:00

Handzewniak Dominik

106/110

21,097

2:19:24

Wyniki

 

XI Półmaraton świętych Mikołajów, Toruń 08.12.2013r.
Dystans:21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Funka Andrzej

2329/3669

109

2041

2:03:18

Konieczny Piotr

2330/3669

379

2042

2:03:20

Marszałkiewicz Joanna

3263/3669

113

627

2:21:34

Wyniki

 

Parkrun 73, Poznań 14.12.2013r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

48/122

22:06

 

Dwumaraton etap 2, Bydgoszcz 14-15.12.2013r.
Dystans: 2 x 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Dystans I

Czas I

Dystans II

Czas II

Bronowicki Ryszard

15/109

42,195

3:37:31

42,195

4:08:23

Wyniki

 

I Wigilijny Cross Wiecha, Nowa Dąbrowa 21.12.2013r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Idzikowski Jacek

124/244

110/179

58:03

58:03

Szofer Adam

126/244

111/179

58:08

58:08

Konieczny Piotr

130/244

115/179

58:26

58:26

Perz Marzenna

205/244

44/65

1:09:06

1:09:06

Wyniki

 

XXX MIĘDZYNARODOWY BIEG SYLWESTROWY im. Ryszarda Burgiela, Poznań 28.12.2013r.
Dystans: 10,8km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

209/921

19/83

195/733

50:28

Wyniki

 

XXX MIĘDZYNARODOWY BIEG SYLWESTROWY im. Ryszarda Burgiela, Poznań 28.12.2013r.
Dystans: 5,4km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

16/277

5/45

14/159

21:51

Pawelec Paweł

23/277

7/45

20/159

22:46

Wyniki