Sprawdź najnowsze wpisy:

 

III Grand Prix Poznania, Edycja III. 07.01.2012r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

114/590

8/39

108/469

20:43

20:38

Raczkowiak Grzegorz

139/590

50/140

131/469

21:13

21:08

Perz Marzenna

352/590

3/14

32/121

25:09

25:05

Funka Andrzej

484/590

29/39

414/469

28:15

27:44

 

Chrustowski Bieg Zimowy, II Grand Prix Obornik 14.01.2012r.
Dystans: 12,5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

70/97

4/10

4/10

1:03:42

 

III Grand Prix Poznania, Edycja IV. 21.01.2012r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

122/517

8/42

113/419

21:16

21:09

Raczkowiak Grzegorz

170/517

60/115

158/419

22:20

22:13

Bronowicki Ryszard

244/517

4/12

228/419

24:02

23:54

Perz Marzenna

293/517

4/49

21/98

25:08

25:03

Funka Andrzej

444/517

37/42

388/419

28:51

28:19

 

X Zimowy Bieg Trzech Jezior Trzemeszno 11.02.2012r.
Dystans: 15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

112/533

9/94

109/487

1:04:32

1:04:28

Klimczyk Roman

121/533

45/169

118/487

1:04:57

1:04:51

Raczkowiak Grzegorz

221/533

42/65

216/487

1:10:47

1:10:28

Idzikowski Jacek

266/533

98/169

260/487

1:13:01

1:12:48

Perz Marzenna

426/533

5/9

19/46

1:22:36

1:22:16

 

Dwumaraton Bydgoski 12.02.2012r.
Dystans: 42,2km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

11/42

3:42:15

 

III Grand Prix Poznania, Edycja V. 18.02.2012r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

85/409

5/33

84/326

22:18

22:08

Raczkowiak Grzegorz

86/409

37/107

84/326

22:18

22:09

Bronowicki Ryszard

139/409

2/11

135/326

23:50

23:40

Perz Marzenna

236/409

2/12

16/83

26:13

26:09

Funka Andrzej

338/409

28/34

292/326

29:49

29:20

 

II Bieg Górski Leszno – Grzybowo 25.02.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Raczkowiak Grzegorz

75/293

73/252

47:53

Perz Marzenna

213/293

16/41

58:04

 

8 Maniacka Dziesiątka Poznań 17.03.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

320/1938

27/163

305/1593

42:48

42:25

Bronowicki Ryszard

424/1938

2/34

405/1593

44:16

43:54

Raczkowiak Grzegorz

450/1938

129/348

430/1593

44:44

44:21

Perz Marzenna

1091/1938

12/48

81/345

52:55

51:44

Funka Andrzej

1603/1938

139/163

1405/1593

1:00:46

58:40

Marszałkiewicz Joanna

1606/1938

88/157

199/345

1:00:46

58:40

Królik Krzysztof

1607/1938

140/163

1407/1593

1:00:47

58:41

 

III Grand Prix Poznania, Edycja VI. 24.03.2012r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

101/488

4/34

98/380

20:17

20:11

Raczkowiak Grzegorz

107/488

52/123

104/380

20:28

20:23

Bronowicki Ryszard

134/488

1/13

128/380

21:11

21:06

Perz Marzenna

292/488

2/13

24/108

24:32

24:28

Funka Andrzej

396/488

28/34

344/380

27:29

27:00

 

5 Poznań Półmaraton 01.04.2012r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

507/4403

14/105

493/3696

1:35:02

1:34:12

Bronowicki Ryszard

692/4403

5/53

669/3696

1:37:56

1:37:06

Raczkowiak Grzegorz

1246/4403

421/1235

1200/3696

1:45:03

1:43:56

Szofer Adam

1605/4403

534/1235

1519/3696

1:48:38

1:47:31

Idzikowski Jacek

1797/4403

609/1363

1696/3696

1:50:05

1:48:57

Perz Marzenna

2285/4403

11/47

161/707

1:55:29

1:53:02

Sadowski Piotr

2771/4403

909/1393

2526/3696

1:59:43

1:57:34

Funka Andrzej

3328/4403

142/189

2955/3696

2:07:11

2:04:35

Królik Krzysztof

3330/4403

143/189

2957/3696

2:07:11

2:04:35

 

5 Poznań Półmaraton 01.04.2012r. Łyżworolki
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kabza Grzegorz

32/181

1/10

29/109

48:39

48:39

 

X Bieg Europejski Gniezno 14.04.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Łuczak Adrianna

673/786

30/48

80/125

0:57:29

0:56:57

 

III Grand Prix Poznania, Edycja VII. 14.04.2012r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Raczkowiak Grzegorz

64/411

27/92

59/309

19:59

19:55

Kuczyński Piotr

107/411

6/28

95/309

21:01

20:57

Bronowicki Ryszard

115/411

1/9

105/309

21:13

21:09

Szofer Adam

127/411

48/92

117/309

21:28

21:23

Perz Marzenna

254/411

3/10

29/102

24:34

24:33

Funka Andrzej

358/411

285/309

24/28

28:20

27:51

 

Maraton Dbam o Zdrowie, Łodź 15.04.2012r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Sadowski Piotr

915/1010

312/339

836/916

4:50:00

4:48:22

 

39 Maraton Dębno 15.04.2012r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

203/1091

12/128

191/987

3:22:03

3:21:55

Bronowicki Ryszard

288/1091

4/46

273/987

3:30:26

3:30:14

Pięta Karol

387/1091

67/149

368/987

3:39:31

3:38:40

Klimczyk Roman

472/1091

186/378

448/987

3:47:02

3:46:12

Marchewka Marek

493/1091

50/128

467/987

3:48:01

3:47:09

Raczkowiak Grzegorz

794/1091

119/149

741/987

4:10:27

4:09:36

Funka Andrzej

808/1091

92/128

755/987

4:11:34

4:10:43

Szkuta Michał

809/1091

300/378

756/987

4:11:35

4:10:43

Idzikowski Jacek

886/1091

321/378

824/987

4:20:33

4:19:43

 

Półmaraton Ostrzeszowski 15.04.2012r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

96/128

3/6

12/22

1:56:26

 

I półmaraton crossowy „Latający Olęder”, Bukowiec 22.04.2012r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Klimczyk Roman

20/203

6/66

18/170

1:31:28

Kuczyński Piotr

45/203

5/22

43/170

1:37:05

Bronowicki Ryszard

49/203

3/11

47/170

1:37:54

Szofer Adam

62/203

9/24

60/170

1:40:56

Marchewka Marek

75/203

8/22

72/170

1:43:16

Kabza Grzegorz

104/203

24/39

99/170

1:51:16

Feliński Krzysztof

102/203

37/66

100/170

1:51:32

Perz Marzenna

107/203

1/6

6/33

1:51:57

Stroński Tomasz

114/203

27/39

108/170

1:53:29

Królik Krzysztof

125/203

15/22

117/170

1:56:16

Idzikowski Jacek

158/203

54/66

139/170

2:03:32

Łuczak Adrianna

168/203

11/17

22/33

2:08:50

Pieta Szymon

177/203

60/66

152/170

2:12:28

Pieta Karol

178/203

23/24

153/170

2:12:30

Konieczny Piotr

185/203

63/66

158/170

2:16:30

Funka Andrzej

194/203

22/22

166/170

2:22:08

Marszałkiewicz Joanna

195/203

16/17

29/33

2:22:09

 

JORGe Cross, Czerwieńsk 28.04.2012r.
Dystans: 13km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

56/64

3/5

6/14

1:11:12

1:11:08

 

4 Cieszyński FORTUNA Bieg 29.04.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Szkuta Michał

178/518

56/155

165/434

46:25

46:02

Funka Andrzej

441/518

57/63

394/434

58:48

58:25

Łuczak Adrianna

442/518

21/35

48/84

58:49

58:26

 

XI Maraton Jelcz-Laskowice 01.05.2012r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

38/139

2/18

38/127

3:49:46

Szofer Adam

70/139

5/9

69/127

4:14:13

Bronowicki Ryszard

100/139

3/4

94/127

4:37:22

 

10 Bieg Po Słońce – Pniewo 02.05.2012r.
Dystans: 9,7km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kabza Grzegorz

67/85

4/6

63/78

49:34

 

XXI Bieg im. Jana Kilińskiego, Trzemeszno 03.05.2012r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

93/361

10/54

89/304

1:41:09

1:41:01

Perz Marzenna

289/361

11/13

37/57

2:06:04

2:05:53

 

XXIX Pszczewska Dwudziestka 06.05.2012r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Raczkowiak Grzegorz

74/175

1:38:35

Idzikowski Jacek

103/175

1:45:16

Szkuta Michał

124/175

1:51:28

Stroński Tomasz

125/175

1:51:30

Funka Andrzej

156/175

2:01:17

Perz Marzenna

161/175

2:02:21

Królik Krzysztof

162/175

2:02:21

 

III Grand Prix Poznania, Edycja VIII. 12.05.2012r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

104/401

5/27

99/312

20:56

20:48

Bronowicki Ryszard

124/401

1/9

117/312

21:21

21:08

Funka Andrzej

337/401

23/27

280/312

27:36

27:06

 

III Grand Prix Poznania finał, Maraton na raty 18.05.2012r.
Dystans: 2,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

29/87

2/9

28/75

9:25

9:23

Funka Andrzej

80/87

8/9

70/75

12:13

12:07

 

II Bieg Uliczny im. Arkadego Fiedlera Bolewice 19.05.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Szkuta Michał

19/62

12/24

19/48

43:26

Łuczak Adrianna

42/62

1/8

3/14

54:47

Raczkowiak Grzegorz

46/62

17/18

43/48

56:31

 

XXX Maraton Toruński 20.05.2012r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

103/450

5/29

101/421

3:48:24

3:47:31

Bronowicki Ryszard

127/450

3/15

124/421

3:51:31

3:50:38

Funka Andrzej

249/450

33/57

238/421

4:19:46

4:18:50

 

XXIX Półmaraton Solan 26.05.2012r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Idzikowski Jacek

302/308

96/99

2:21:00

2:20:52

 

I Bieg Lwa,Tarnowo Podgórne 27.05.2012r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

106/760

9/65

94/624

1:37:15

1:37:10

 

I Wolsztyńska Dziesiątka 27.05.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Klimczyk Roman

40/458

14/144

38/374

40:21

40:18

Naporowski Damian

80/458

33/144

78/374

43:25

43:15

Szkuta Michał

93/458

36/144

91/374

44:19

44:07

Bronowicki Ryszard

104/458

1/10

102/374

44:58

44:45

Marchewka Marek

126/458

10/43

124/374

46:11

45:44

Kabza Grzegorz

131/458

33/75

129/374

46:21

46:07

Szofer Adam

140/458

31/85

138/374

46:55

46:42

Królik Krzysztof

219/458

20/43

215/374

51:13

50:51

Stroński Tomasz

241/458

55/77

235/374

52:18

52:05

Funka Andrzej

317/458

30/43

297/374

55:36

55:13

Łuczak Adrianna

343/458

11/38

27/84

56:41

56:21

Raczkowiak Grzegorz

345/458

73/85

317/374

56:55

56:30

Perz Marzenna

349/458

6/16

30/84

57:03

56:36

Konieczny Piotr

353/458

122/144

323/374

57:23

57:02

Marszałkiewicz Joanna

363/458

14/38

34/84

58:28

58:05

Matusiewicz Sławomir

439/458

142/144

366/374

1:08:12

1:08:00

 

Sztokholm Maraton 2012 02.06.2012r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kategori

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

4236/14676

109/653

3840/11337

3:47:43

3:45:40

 

XVI Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie, Murowana Goślina 03.06.2012r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

263/345

4/6

22/46

1:54:21

 

IX Bieg Rzeźnika, Komańcza – Ustrzyki Górne 08.06.2012r.
Dystans: 80km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kategori

Miejsce w kat KM/MM

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

180/233

147/187

14:45:28

Kuczyński Piotr

180/233

147/187

14:45:28

Funka Andrzej

212/233

170/187

15:28:36

Perz Marzenna

224/233

39/41

15:42:57

 

I BASF Śrem Półmaraton, Śrem 09.06.2012r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Sadowski Piotr

302/509

102/162

279/432

1:56:07

1:55:51

 

VI Grodziski Półmaraton Słowaka 10.06.2012r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Klimczyk Roman

251/2060

62/352

243/1712

1:36:35

Pięta Karol

296/2060

46/218

288/1712

1:37:35

Szofer Adam

533/2060

76/218

517/1712

1:44:18

Szkuta Michał

705/2060

128/388

676/1712

1:48:03

Grządzielski Jarosław

706/2060

100/265

677/1712

1:48:03

Feliński Krzysztof

813/2060

179/352

777/1712

1:50:17

Królik Krzysztof

1300/2060

95/130

1196/1712

2:01:16

Sadowski Piotr

1377/2060

251/388

1255/1712

2:03:29

Marszałkiewicz Joanna

1583/2060

32/71

167/348

2:09:16

Łuczak Adrianna

1686/2060

42/71

204/348

2:12:54

Matusiewicz Sławomir

1995/2060

349/352

1681/1712

2:34:06

Idzikowski Jacek

2005/2060

336/338

1687/1712

2:34:47

 

V Skate Maraton Borów Dolnośląskich 24.06.2012r. Łyżworolki
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kabza Grzegorz

100/202

27/55

89/172

1:30:12

1:30:12

 

III Mazurski Amatorski Półmaraton Rolkarski 1.07.2012r. Łyżworolki
Dystans: 24km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kabza Grzegorz

9/46

1/5

9/31

50:13

50:13

 

XXII Międzynarodowy Bieg po Plaży, Jarosławiec 08.07.2012r.
Dystans: 15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kuczyński Piotr

181/569

22/87

167/499

1:13:10

1:12:43

Bronowicki Ryszard

200/569

4/34

184/499

1:14:21

1:14:06

Stroński Tomasz

411/569

89/111

376/499

1:28:27

1:27:52

Królik Krzysztof

418/569

65/87

381/499

1:29:05

1:28:21

Funka Andrzej

516/569

84/87

461/499

1:41:05

1:40:20

Marszałkiewicz Joanna

517/569

18/24

56/70

1:41:05

1:40:20

 

XX Bieg Sztafetowy Zielona Góra – Cottbus 14.07.2012r.
Dystans: 100km

Drużyna

Skład

kilometry

Miejsce

Czas

NKB Chyży Nowy Tomyśl I

Strońska Jolanta

Funka Andrzej

Stroński Tomasz

Marchewka Marek

Bronowicki Ryszard

11,6

15,7

19,9

24

30,4

48/64

8:16:47

 

XXIII Bieg Jagiełły, Pobiedziska 15.07.2012r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

369/455

5/7

32/57

2:04:28

2:04:23

Kuczyński Piotr

123/455

13/63

115/398

1:40:28

1:40:23

 

I Bieg z Marysieńką, Pszczew 21.07.2012r.
Dystans: 10,5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kabza Grzegorz

115/234

24/39

103/178

52:03

51:55

Stroński Tomasz

138/234

27/39

121/178

54:04

53:56

Funka Andrzej

224/234

33/34

172/178

1:13:08

1:12:49

Konieczny Piotr

225/234

58/59

173/178

1:13:08

1:12:49

 

4 Bieg po Schodach Wieży Kościelnej, Bielawa 21.07.2012r.
Dystans: 300 stopni

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

72/87

1/1

13/22

2:21

 

4 Bieg Ulicami Bielawy 22.07.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

140/167

3/4

12/20

51:44

51:40

 

XVII Bieg Ku Słońcu, Dźwirzyno 28.07.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

148/206

5/8

15/30

57:03

 

XXII Bieg Powstania Warszawskiego, Warszawa 28.07.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Sadowski Piotr

756/2785

324/960

723/2279

50:39

50:39

 

Bieg pod 1000 Letnimi Dębami, Kazimierz Biskupi 28.07.2012r.
Dystans: 15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Klimczyk Roman

38/177

38/177

1:12:14

Szofer Adam

80/177

80/177

1:19:23

Królik Krzysztof

128/177

128/177

1:28:31

Funka Andrzej

166/177

166/177

1:45:45

Marszałkiewicz Joanna

26/30

26/30

1:45:45

 

XXI Bieg Opalińskich, Opalenica 05.08.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Klimczyk Roman

28/276

4/56

27/215

40:27

Bronowicki Ryszard

66/276

3/16

61/215

45:20

Kuczyński Piotr

70/276

10/35

65/215

45:44

Szofer Adam

80/276

19/45

74/215

46:36

Idzikowski Jacek

81/276

17/56

75/215

46:37

Perz Marzenna

151/276

8/34

14/61

53:34

Konieczny Piotr

212/276

45/56

181/215

59:56

Marszałkiewicz Joanna

229/276

19/34

38/61

1:02:02

Matusiewicz Sławomir

251/276

50/56

202/215

1:05:26

Kaczmarek Aleksandra

256/276

26/34

53/61

1:05:59

 

33 Notecki Półmaraton imienia Józefa Nojego, Wieleń 05.08.2012r. Rolki
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kabza Grzegorz

6/19

2/6

6/14

50:43

 

IV Bieg św. Wawrzyńca, Słupca 11.08.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

171/272

3/7

24/61

49:17

 

I Chudy Wawrzyniec, Rajcza – Ujsoły 11.08.2012r.
Dystans: 53km lub 87km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas

Długość trasy

Bronowicki Ryszard

60/74

15:11:40

87km

Funka Andrzej

109/184

8:42:25

53km

 

II Puszczykowski Bieg Przełajowy, Puszczykowo 12.08.2012r.
Dystans: 7,7km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

45/92

2/7

14/19

37:02

 

XXI Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Kobylin 15.08.2012r.
Dystans: 15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pięta Karol

79/252

1:03:42

1:03:42

 

XXVI Bieg Przyjaźni I Bieg Na Rolkach, Widziszewo 19.08.2012r. Rolki
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kabza Grzegorz

8/34

8/34

8/22

22:11

 

XXVI Bieg Przyjaźni I Bieg Na Rolkach, Widziszewo 19.08.2012r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

19/39

2/8

15/30

25:04

 

II Chyża Dziesiątka, Nowy Tomyśl 25.08.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Klimczyk Roman

39/533

14/155

37/416

39:43

39:40

Burkowski Dariusz

67/533

28/155

64/416

42:08

42:06

Pawelec Paweł

71/533

30/155

68/416

42:21

42:20

Naporowski Damian

85/533

35/155

81/416

43:38

43:32

Marchewka Marek

121/533

9/52

116/416

45:18

44:47

Kabza Grzegorz

122/533

21/83

117/416

45:20

44:47

Szofer Adam

128/533

33/88

123/416

45:25

44:53

Jerzewski Bartosz

129/533

34/88

124/416

45:27

44:59

Kuczyński Piotr

151/533

13/52

146/416

46:22

45:50

Sadowski Piotr

159/533

56/155

153/416

46:35

46:08

Królik Krzysztof

219/533

20/52

209/416

48:57

48:51

Stroński Tomasz

230/533

47/83

219/416

49:30

49:07

Judek Natalia

245/533

5/39

14/117

49:56

49:51

Perz Marzenna

261/533

3/15

17/117

50:23

50:16

Strońska Jolanta

311/533

5/15

28/117

52:39

52:24

Konieczny Piotr

344/533

120/155

311/416

53:37

53:02

Pięta Szymon

416/533

129/155

362/416

57:16

56:44

Idzikowski Jacek

450/533

138/155

381/416

59:22

58:51

Kaczmarek Aleksandra

461/533

11/15

76/117

1:00:44

1:00:29

Matusiewicz Sławomir

463/533

142/155

387/416

1:00:52

1:00:51

Burkowska Kamila

509/533

38/39

101/117

1:08:17

1:08:02

Pięta Waldemar

517/533

49/52

410/416

1:11:28

1:10:52

Funka Andrzej

518/533

50/52

411/416

1:11:28

1:10:53

 

III Bieg z Policją, Góra 25.08.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

192/297

1/5

51:58

51:54

 

27 Kostrzyńska Dziesiątka, Kostrzyn nad Odrą 01.09.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pawelec Paweł

32/94

11/24

43:04

43:04

Burkowski Dariusz

39/94

12/24

44:16

44:16

Grządzielski Jarosław

54/94

11/22

46:56

46:56

 

XXVII Ogólnopolski Bieg Bachusa, Zielona Góra 08.09.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pawelec Paweł

89/335

27/111

89/335

43:20

43:17

Grządzielski Jarosław

109/335

20/65

109/335

44:54

44:50

 

22 Półmaraton Philipsa, Piła 09.09.2012r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pięta Karol

264/1931

77/342

254/1672

1:31:40

1:31:31

Kuczyński Piotr

525/1931

36/191

501/1672

1:39:24

1:39:15

Perz Marzenna

1189/1931

14/40

78/259

1:54:32

1:54:00

 

XXXV Bieg Lechitów, Gniezno 15.09.2012r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

364/657

5/16

26/101

1:51:35

1:51:11

 

30 Hasco – Lek Maraton, Wrocław 16.09.2012r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Marchewka Marek

1116/3896

80/236

1073/3478

3:51:41

3:48:50

Szkuta Michał

2024/3896

400/666

2069/3478

4:20:10

4:16:11

Funka Andrzej

2025/3896

141/236

2070/3478

4:20:10

4:16:11

 

XI Świebodzińska Dziesiątka, Świebodzin 16.09.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pawelec Paweł

69/307

17/91

60/263

42:24

42:24

Burkowski Dariusz

71/307

18/91

62/263

42:28

42:28

Szofer Adam

124/307

44/85

113/263

46:32

46:32

Idzikowski Jacek

132/307

41/91

121/263

47:12

47:12

Konieczny Piotr

251/307

78/91

226/263

55:32

55:32

 

I Test Coopera, Nowy Tomyśl 19.09.2012r.
Czas: 12 minut

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Dystans

Burkowski Dariusz

5/18

3/6

5/15

3077m

Pawelec Paweł

6/18

3/6

6/15

3064m

Szofer Adam

9/18

4/6

9/15

2944m

Kabza Grzegorz

11/18

5/6

11/15

2930m

Konieczny Piotr

16/18

6/6

14/15

2572m

Perz Marzenna

17/18

1/1

3/3

2450m

 

25 Ogólnopolski Bieg Zbąskich, Zbąszyń 23.09.2012r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

76/514

24/154

73/430

1:33:18

1:33:16

Pawelec Paweł

77/514

25/154

74/430

1:33:21

1:33:19

Szofer Adam

138/514

35/83

130/430

1:39:57

1:39:33

Marchewka Marek

140/514

14/60

132/430

1:40:02

1:39:37

Feliński Krzysztof

209/514

67/154

198/430

1:47:16

1:46:50

Perz Marzenna

250/514

4/15

20/84

1:50:27

1:50:07

Jerzewski Bartosz

267/514

52/83

246/430

1:51:32

1:51:17

Królik Krzysztof

306/514

37/60

279/430

1:55:11

1:54:56

Strońska Jolanta

322/514

7/15

32/84

1:55:57

1:55:42

Stroński Tomasz

323/514

85/140

294/430

1:55:58

1:55:43

Idzikowski jacek

324/514

105/154

295/430

1:55:58

1:55:12

Teleszyński Rafał

352/514

95/140

318/430

1:59:48

1:59:02

Konieczny Piotr

402/514

126/154

356/430

2:04:51

2:04:06

Marszałkiewicz Joanna

434/514

31/45

60/84

2:08:39

2:07:55

Funka Andrzej

435/514

51/60

376/430

2:08:39

2:07:55

Łuczak Adrianna

486/514

43/45

79/84

2:22:39

2:21:55

Szkuta Michał

487/514

146/154

409/430

2:22:41

2:21:56

Matusiewicz Sławomir

505/514

152/154

424/430

2:30:23

2:29:23

 

XXXIII Bieg Powstańczy, Lwówek 29.09.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Naporowski Damian

14/68

8/33

14/56

42:42

Burkowski Dariusz

16/68

10/33

16/56

43:12

Pawelec Paweł

19/68

13/33

19/56

44:07

Judek Natalia

37/68

2/8

2/12

50:40

Strońska Jolanta

45/68

1/4

5/12

52:10

Kaczmarek Aleksandra

58/68

2/4

7/12

1:00:28

 

34 Maraton Warszawski, Warszawa 30.09.2012r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Bronowicki Ryszard

843/6796

5/101

818/6071

3:31:01

3:28:20

Funka Andrzej

3352/6796

200/390

3164/6071

4:12:54

4:05:46

Idzikowski Jacek

3353/6796

595/1119

3165/6071

4:12:54

4:09:48

 

39 BMW Berlin Maraton 30.09.2012r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Sadowski Piotr

2464/3138

19451/26452

4:46:00

4:22:40

 

II Dycha Drzymały, Rakoniewice 07.10.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Klimczyk Roman

136/993

54/306

133/782

40:50

40:44

Burkowski Dariusz

185/993

72/306

180/782

42:18

42:09

Pawelec Paweł

190/993

75/306

185/782

42:28

42:19

Horbatowicz Janusz

283/993

9/25

274/782

44:35

44:16

Bronowicki Ryszard

310/993

2/27

299/782

45:09

44:41

Marchewka Marek

327/993

30/92

314/782

45:30

45:02

Strońska Jolanta

652/993

11/34

69/211

52:46

51:52

Perz Marzenna

665/993

13/34

72/211

53:28

52:41

Marszałkiewicz Joanna

713/993

37/97

82/211

54:49

53:47

Królik Krzysztof

714/993

66/92

632/782

54:49

53:48

Funka Andrzej

715/993

67/92

633/782

54:49

53:48

Stroński Tomasz

716/993

129/165

634/782

54:49

53:48

Szofer Adam

719/993

134/163

636/782

54:53

53:49

Konieczny Piotr

746/993

269/306

654/782

55:25

54:24

Teleszyński Rafał

753/993

133/165

658/782

55:31

54:29

Feliński Krzysztof

774/993

274/306

672/782

56:06

55:03

Kabza Grzegorz

918/993

157/165

751/782

1:03:09

1:02:05

Idzikowski Jacek

919/993

301/306

752/782

1:03:09

1:02:06

 

II Bieg Papieski, Pniewy 07.10.2012r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Siuba Rozalia

36/41

7/8

10/12

28:30

28:30

 

70 Nie tylko dla orłów, Kraków 13.10.2012r. Rolki
Dystans: 70km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Kabza Grzegorz

39/81

9/20

36/71

2:36:35

2:36:35

 

XII Bieg Maltański, Poznań 13.10.2012r.
Dystans: 5,3km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Sobczak Janina

87/93

1/1

26/29

38:48

38:41

 

13 Maraton im. Macieja Frankiewicza, Poznań 14.10.2012r.
Dystans: 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

958/5240

367/1872

929/4798

3:31:21

3:30:31

Horbatowicz Janusz

1361/5420

252/944

1305/4798

3:41:19

3:38:23

Klimczyk Roman

1623/5420

541/1872

1557/4798

3:45:33

3:41:09

Pięta Karol

1829/5420

315/944

1748/4798

3:49:47

3:45:43

Marchewka Marek

1868/5420

142/378

1785/4798

3:50:36

3:46:11

Idzikowski Jacek

1869/5420

701/1872

1786/4798

3:50:37

3:48:28

Szofer Adam

1871/5420

345/944

1786/4798

3:50:37

3:48:29

Feliński Krzysztof

2909/5420

1076/1872

2743/4798

4:07:59

4:03:31

Królik Krzysztof

4388/5420

312/378

4022/4798

4:40:54

4:36:22

Stroński Tomasz

4454/5420

683/795

4080/4798

4:43:17

4:38:45

Perz Marzenna

4528/5420

52/74

392/557

4:45:53

4:41:28

Naporowski Damian

4532/5420

1619/1872

4140/4798

4:45:59

4:41:27

Judek Natalia

4658/5420

106/160

410/557

4:50:12

4:45:41

Kuczyński Piotr

4819/5420

192/214

4373/4798

4:56:13

4:51:39

Marszałkiewicz Joanna

5116/5420

222/251

507/557

5:11:29

5:06:55

Konieczny Piotr

5117/5420

1790/1872

4610/4798

5:11:29

5:06:56

Bronowicki Ryszard

5119/5420

102/111

4612/4798

5:11:30

5:06:58

Funka Andrzej

5120/5420

366/378

4613/4798

5:11:30

5:06:56

Pięta Szymon

5198/5420

1816/1872

4675/4798

5:18:55

5:14:22

 

II Samsung Półmaraton, Szamotuły 21.10.2012r.
Dystans:21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pawelec Paweł

128/801

43/243

118/677

1:33:03

1:32:59

Kabza Grzegorz

485/801

103/155

449/677

1:53:19

1:52:43

Szofer Adam

486/801

107/154

450/677

1:53:19

1:52:42

Strońska Jolanta

488/801

7/14

37/124

1:53:20

1:52:44

Kuczyński Piotr

489/801

50/88

452/677

1:53:20

1:52:33

Stroński Tomasz

450/801

105/155

452/677

1:53:21

1:52:44

Perz Marzenna

647/801

9/14

65/124

2:03:45

2:03:18

 

Ekonomiczna Piątka, Poznań 26.10.2012r. Rolki
Dystans: 15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Pięta Karol

34/279

32/207

19:22

19:12

 

Z Biegiem Natury – IV GP Poznania – Bieg I, Poznań 03.11.2012r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Horbatowicz Janusz

72/525

10/18

68/359

20:26

20:24

Bronowicki Ryszard

89/525

1/13

84/359

21:00

20:58

Szofer Adam

113/525

35/81

101/359

21:41

21:38

Idzikowski Jacek

114/525

37/169

103/359

21:43

21:40

Kuczyński Piotr

172/525

8/27

155/359

22:56

22:46

Konieczny Piotr

314/525

120/169

268/359

25:59

25:35

 

VIII Kościański Półmaraton, Kościan 04.11.2012r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

912/1099

20/34

109/180

2:01:28

2:01:07

 

Dwumaraton Bydgoszcz 10-11.11.2012r.
Dystans: 2 x 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Bieg I

Bieg II

Czas łączny

Bronowicki Ryszard

14/87

3:43:15

4:00:19

7:43:34

 

III Bieg Niepodległości. Oborniki 11.11.2012r.
Dystans: 15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Horbatowicz Janusz

22/226

9/51

21/197

1:03:27

1:03:27

Idzikowski Jacek

80/226

42/93

75/197

1:10:40

1:10:40

Kuczyński Piotr

92/226

16/36

89/197

1:13:37

1:13:37

Funka Andrzej

166/226

30/36

150/197

1:22:38

1:22:38

Konieczny Piotr

167/226

72/93

151/197

1:22:40

1:22:40

W klasyfikacji drużynowej NKB Chyży zajął 3 miejsce.

 

II Bieg Niepodległości, Luboń 11.11.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Grządzielski Jarosław

94/628

11/76

90/476

44:25

44:21

Sobczak Janina

626/628

7/7

151/152

1:14:52

1:14:14

 

21 Bieg o Lampkę Górniczą, Konin 01.12.2012r.
Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Perz Marzenna

192/277

4/8

10/38

0:51:21

0:51:08

 

Z Biegiem Natury – IV GP Poznania – Bieg II, Poznań 01.12.2012r.
Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Idzikowski Jacek

118/517

46/169

112/370

21:38

21:38

Bronowicki Ryszard

121/517

1/13

115/370

21:40

21:37

Kuczyński Piotr

122/517

5/23

116/370

21:41

21:36

Szofer Adam

150/517

47/87

142/370

22:23

22:09

Konieczny Piotr

353/517

140/169

304/370

26:24

26:05

 

X Półmaraton Mikołajów, Toruń 02.12.2012r.
Dystans: 21,097km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Horbatowicz Janusz

587/2390

23/71

561/1941

1:41:29

1:41:29

Funka Andrzej

2000/2390

113/127

1706/1941

2:08:03

2:08:03

Szofer Adam

2014/2390

203/232

1720/1941

2:08:29

2:08:29

Marszałkiewicz Joanna

2015/2390

51/76

295/449

2:08:29

2:08:29

Konieczny Piotr

2054/2390

302/330

1740/1941

2:09:55

2:09:55

Matusiewicz Sławomir

2356/2390

386/387

1927/1941

2:37:03

2:37:03

 

Dwumaraton Bydgoszcz 9-10.12.2012r.
Dystans: 2 x 42,195km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Bieg I

Bieg II

Czas łączny

Bronowicki Ryszard

17/106

3:38:00

3:45:52

7:23:52

 

XXIX Bieg Sylwestrowy im. Ryszarda Burgiela, Poznań 29.12.2012r.
Dystans: 10,8km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Miejsce w kat K/M

Czas brutto

Czas netto

Burkowski Dariusz

85/719

37/249

82/591

47:29

47:29

Pawelec Paweł

87/719

38/249

84/591

47:31

47:31

Kuczyński Piotr

90/719

8/67

87/591

47:39

47:39