Sprawdź najnowsze wpisy:

 

II Grand Prix Poznania, Edycja III.    08.01.2011r.

Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas

Kuczyński Piotr

67

M50/5

22:35

 

 

II Grand Prix Poznania, Edycja IV.    22.01.2011r.

Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas

Kuczyński Piotr

103

M50/3

20:37

 

 

IX Zimowy Bieg Trzech Jezior   19.02.2011

Miejsce: Trzemeszno

Dystans: 15km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Kuczyński Piotr

126

M50/16

1:06:13

Bronowicki Ryszard

218

M60/9

1:11:24

Szkuta Michał

530

M30/150

1:34:00

Łuczak Adrianna

531

K20/12

1:34:00

 

II Grand Prix Poznania, Edycja V.    26.02.2011r.

Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas

Kuczyński Piotr

70

M50/4

20:44

 

 

II Grand Prix Poznania, Edycja VI       12.03.2011r.

Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas

Kuczyński Piotr

76

M50/2

20:38

 

 

VII Bieg „Maniacka Dziesiątka” Poznań     2011-03-19

Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Kuczyński Piotr

347

M50/29

42:46

Szkuta Michał

538

M30/158

44:36

Marchewka Marek

619

M50/64

45:49

Bronowicki Ryszard

677

M60/13

46:37

Sadowski Piotr

1036

M30/347

52:39

Łuczak Adrianna

1256

K20/53

57:38

Funka Andrzej

1291

M50/148

58:43

Marszałkiewicz Joanna

1292

K30/69

58:43

 

37st Vatenfall Berlin Halfmaraton    03.04.2011

Miejsce: Berlin

Dystans: 21,1 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Sadowski Piotr

20250

M30/1212

2:11:14

 

 

IV Półmaraton Poznań    03.04.2011

Dystans: 21,1km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Czas brutto

Pięta Karol

735

M20/238

1:41:01

1:42:48

Marchewka Marek

769

M50/40

1:42:06

1:43:24

Szkuta Michał

3253

M30/1025

2:24:10

2:25:54

Łuczak Adrianna

3254

K18/200

2:24:10

2:25:54

 

 

IX Bieg Europejski   09.04.2011

Miejsce/Spot: Gniezno

Distance: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Czas brutto

Łuczak Adrianna

588

M20/26

56:40:10

56:59:00

Szkuta Michał

589

M30/181

56:41:10

57:00:00

 

 

38. MARATON DĘBNO, 30. MP Kobiet, 81 MP w maratonie

DĘBNO, 10 kwietnia 2011

Dystans: 42,2 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Czas brutto

Kuczyński Piotr

128

M50/14

3:20:56

3:20:58

Bronowicki Ryszard

740

M60/32

4:43:03

4:43:04

 

 

II Grand Prix Poznania, Edycja VII.    16.04.2011r.

Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas

Kuczyński Piotr

68

M50/6

19:50

 

 

III Bieg Dookoła ZOO   16.04. 2011 r.

Miejsce/Spot: Warszawa

Distance: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Czas brutto

Sadowski Piotr

299

M30/126

48:42

49:33

 

 

X Cracovia Maraton 2011    17.04.2011

Miejsce/Spot: Kraków

Distance: 42km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Czas brutto

Kuczyński Piotr

910

M50/104

3:39:43

3:41:33

Bronowicki Ryszard

925

M60/27

3:40:25

3:42:13

Szkuta Michał

1701

M30/567

3:58:55

4:00:43

 

 

Bieg Papieski    Miejsce: Oborniki    Data: 30.04.2011

Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce Open

Miejsce w kat

Czas netto

Czas brutto

Karol Pięta

30

M20/14

42:45

 

 

XXVIII Pszczewska Dwudziestka – Półmaraton      20.05.2011

Miejscowość: Pszczew

Dystans: 21,1 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas

Pięta Karol

41

M20/26

1:34:19

Szkuta Michał

134

M30/33

2:11:25

Łuczak Adrianna

135

K20/29

2:11:25

 

 

I Otwarty Bieg Uliczny
o Puchar Wójta Gminy Miedzichowo

Bolewice 14maj 2011r

Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas

Naporowski Damian

M30-49/6

39:29

Pięta Karol

M16-29/6

39:37

Raczkowiak Grzegorz

M16-29/8

40:53

Marchewka Marek

M50+/3

40:56

Szkuta Michał

M30-49/8

41:08

Kabza Grzegorz

M30-49/9

41:45

Piotr Sadowski

M30-49/11

44:11

Pięta Szymon

M16-29/12

51:09

Łuczak Adrianna

K/2

K16-29/2

51:18

Funka Andrzej

M50+/6

51:18

Adam Szofer

M16-29/12

51:35

 

 

Maraton Metropolii Bydgoszcz-Toruń 2011    15.05.2011

Miejsce/Spot: Bydgoszcz-Toruń

Distance: 42km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Czas brutto

Bronowicki Ryszard

151

M60/4

3:30:43

3:30:55

 

 

XXII Dziesiątka Myśliborska    21.05.2011

Miejsce: Myślibórz

Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas

Szkuta Michał

117

M30/30

0:54:49

Łuczak Adrianna

118

K20/7

0:54:50

 

 

XXIII Ogólnopolski Bieg im. Tomasza Hopfera

Miejscowość: Janowiec Wlkp

Data:29.05.2011

Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas

Szkuta Michał

140

M50/33

48:46

Perz Marzenna

181

K40/6

55:31

Łuczak Adrianna

191

M50/9

57:15

 

 

17.Bieg Łagowskiego Lata 04.06.2011

Miejscowość: Łagów

Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas

Sadowski Piotr

73

M30/54

52:18

 

 

III Supermaraton Ozorków 11.06.2011

Distance: 50km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Czas brutto

Bronowicki Ryszard

7

4:24:00

 

 

Półmaraton Słowaka    12.06.2011

Miejsce: Grodzisk Wielkopolski

Dystans: 21km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Kat/miejsce

Czas

Marchewka Marek

413

M50/23

1:39:16

Szkuta Michał

541

M30/89

1:43:50

Sadowski Piotr

1147

M30/197

1:59:46

Raczkowiak Grzegorz

1328

M25/169

2:05:48

Łuczak Adrianna

1563

K25/51

2:20:55

 

 

V Międzynarodowy Bieg Uliczny o „Błękitną Wstęgę”  18.06.2011

Miejsce: Stargard Szczeciński

Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Kat/miejsce

Czas

Szkuta Michał

312

M30/43

0:55:28

Łuczak Adrianna

313

K20/20

0:55:28

Kabza Grzegorz

314

M40/25

0:55:28

 

Bieg o Puchar Złotej Pyry    19.06.2011r.

Miejscowość: Oborniki Wlkp.

Dystans: 21,1 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas

Kuczyński Piotr

01:35:58

 

 

I Cross na Dziewiczą Górę   26.06.2011r.

Miejscowość: Owińska

Dystans: 10,8 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas

Kuczyński Piotr

32

M46/6

50:30

 

 

XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży Jarosławiec   03.07.2011

Miejsce: Jarosławiec

Dystans: 15 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Czas brutto

Pięta Karol

213

M20/49

1:10:16

1:10:52

Szkuta Michał

332

M30/99

1:15:51

1:16:27

Raczkowiak Grzegorz

336

M20/64

1:15:56

1:16:32

Bronowicki Ryszard

338

M60/5

1:15:59

1:16:35

Łuczak Adrianna

629

K20/53

1:35:07

1:35:47

Marszałkiewicz Joanna

640

K30/69

1:37:15

1:37:56

Funka Andrzej

1291

M50/148

1:37:16

1:37:56

 

 

I Cross Zielonogórski Parszywa Dwunastka   03.07.2011

Miejsce: Zielona Góra

Dystans: 12 km

Nazwisko i imię

Miejsce – Kobiety

Miejsce w kat

Czas netto

Czas brutto

Perz Marzenna

8

K40/6

1:09:11

1:09:22

 

 

19. XIX Bieg Sztafetowy Od Ratusza Do Ratusza Cottbus – Zielona Góra      09.07.2011r.

Miejsce startu: Cottbus (Niemcy)

Dystans: 100 km

Uzyskany czas: 8:32:37

Zajęte miejsce: 54

Zawodnicy:

Łuczak Adrianna (15,2 km)

Ryszard Bronowicki (26,4 km)

Andrzej Funka (2,8 km)

Jarosław Grządzielski (26,0 km)

Michał Szkuta (29,6 km)

 

 

22 Bieg Władysława Jagiełły    17 .07.2011

Miejsce: Pobiedziska

Dystans: 21,1 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Czas brutto

Kuczyński Piotr

89

M50/12

1:40:03

Bronowicki Ryszard

141

M60/7

1:45:12

 

 

1. WAŁECKI BIEG FILMOWY       WAŁCZ, 17.07.2011

Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Czas brutto

Raczkowiak Grzegorz

63

M20/14

53:04

Perz Marzenna

156

K40/4

53:04

 

 

IX Bieg Górski „Do Dobrego Źródła”

Sosnówka, 24.07.2011

Dystans: 7,4 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Czas brutto

Perz Marzenna

83

K40/3

51:08

 

 

7. Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami

Kazimierz Biskupi, 30.07.2011r.

Dystans: 15 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Klimczyk Roman

13

1:01:46

Szkuta Michał

52

1:08:11

Kuczyński Piotr

53

1:08:11

Bronowicki Ryszard

57

1:09:32

Łuczak Adrianna

159

1:25:42

Funka Andrzej

160

1:25:42

 

Bieg Masowy Ulicami Bielawy     31.07.2011

Miejsce: Bielawa

Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Czas brutto

Raczkowiak Grzegorz

142

M20/37

50:45

50:45

Perz Marzenna

161

K40/4

50:45

50:45

 

 

XXI Bieg Powstania Warszawskiego    30.07.2011r.

Miejsce: Warszawa

Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Czas Brutto

Sadowski Piotr

2003

M30/739

1:03:31

1:04:37

 

 

Trzeci Bieg Po Schodach Wieży Kościoła     30.07.2011

Miejsce: Bielawa

Dystans: 300 stopni

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Czas brutto

Raczkowiak Grzegorz

85

M20/19

­-

1:32,87

Perz Marzenna

88

K40/1

2:31,19

 

 

XX BIEG OPALIŃSKICH   2011-08-07

Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Kat/miejsce

Czas

Klimczyk Roman

36

M3/7

00:39:44

Pięta Karol

52

M2/13

00:41:39

Kuczyński Piotr

70

M5/12

00:43:30

Szkuta Michał

90

M3/15

00:45:39

Krzysztof Feliński

121

M3/24

00:48:24

Perz Marzenna

152

K2/6

00:51:01

Szofer Adam

172

M2/33

00:53:47

Adrianna Łuczak

175

K1/6

00:54:06

Marszałkiewicz Joanna

232

K1/23

01:07:44

Funka Andrzej

233

M5/33

01:07:44

 

 

XX Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego pod honorowym patronatem Ministra Obrony Narodowej

Kobylin, 15.08.2011r.

Dystans: 15 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas

Pięta Karol

101

01:06:08

Kuczyński Piotr

104

01:06:33

Pięta Szymon

233

01:24:18

 

Nowy Tomyśl, Chyża 10-tka  27.08.2011

KOBIETY

Nazwisko i imię Miesjsce open Miejsce w kat Czas
Judek Natalia

K20/2

48:08

Perz Marzenna

K40/3

52:43

Łuczak Adrianna

K20/14

57:32

Marszałkiewicz Joanna

K30/20

1:03:52

Burkowska Kamila

K20/25

1:11:44

 

MĘŻCZYŹNI

Nazwisko i imię

Miejsce w kat.

Czas netto

Klimczyk Roman

33

M30/10

39:36

Raczkowiak Grzegorz

70

M20/32

42:36

Pięta Karol

75

M20/34

43:02

Kuczyński Piotr

99

M50/16

44:33

Szkuta Michał

110

M30/38

45:16

Naporowski Damian

113

M30/40

45:30

Kabza Grzegorz

118

M40/16

45:53

Grządzielski Jarosław

170

M40/27

49:05

Szofer Adam

212

M20/67

51:30

Sadowski Piotr

213

M30/79

51:31

Stroński Tomasz

260

M40/47

55:38

Funka Łukasz

270

M20/80

56:20

Zając Karol

302

M20/88

1:00:59

Pieta Szymon

314

M20/93

1:04:21

Pięta Waldemar

319

M50/41

1:12:41

 

 

XXI Międzynarodowy Półmaraton Philips’a    04.09.2011

Miejscowość:  Piła

Dystans: 21,1 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Kat/miejsce

Czas netto

Czas brutto

Kuczyński Piotr

419

M50/40

01:37:19

01:37:56

Szkuta Michał

862

M30/356

01:47:45

01:48:54

Łuczak Adrianna

1702

K20/51

02:08:45

02:10:19

Funka Andrzej

1703

M50/171

02:08:46

02:10:20

 

XXVI Nocny Bieg Bachusa   10.09.2011

Miejsce:  Góra

Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Kat/miejsce

Czas netto

Czas brutto

Szkuta Michał

231

M30/74

0:54:55

0:55:07

Łuczak Adrianna

232

K20/6

0:54:55

0:55:07

 

 

29. HASCO – LEK WROCŁAW MARATON  11.09.2011

Miejscowość: Wrocław

Dystans: 42,2 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas netto

Czas brutto

Kuczyński Piotr

251

M55/9

03:38:38

03:41:16

 

 

34. Bieg Lechitów 17.09.2011

Miejscowość: Gniezno

Dystans: 21,1 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas netto

Czas brutto

Kuczyński Piotr

124

M50/16

01:37:52

01:38:03

 

 

 

I Świebodzińska Dziesiątka Reaktywacja  18.09.2011

Dystans: 10 Km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Kat/miejsce

Czas

Pięta Karol

89

M20/36

42:37

Raczkowiak Grzegorz

95

M20/39

43:03

Marchewka Marek

98

M50/13

43:10

Bronowicki Ryszard

103

M60/3

44:06

Feliński Krzysztof

111

M30/24

44:41

Perz Marzenna

160

K30/8

49:20

Funka Andrzej

223

M50/23

58:21

Marszałkiewicz Joanna

224

K20/17

58:22

 

 

XXIV OGÓLNOPOLSKI BIEG ZBĄSKICH – 21,185 km   25.09.2011

Nazwisko i imię

Miejsce open

Kat/miejsce

Czas

Pięta Karol

69

M18/18

1:34:05

Klimczyk Roman

71

M30/26

1:34:20

Marchewka Marek

117

M50/8

1:39:26

Feliński Krzysztof

147

M39/57

1:42:22

Raczkowiak Grzegorz

196

M18/42

1:42:22

Perz Marzenna

288

K36/16

1:55:46

Sadowski Piotr

335

M30/124

2:00:04

Funka Andrzej

442

M50/58

2:38:13

Marszałkiewicz Joanna

443

K18/33

2:38:13

 

 

33. MARATON WARSZAWSKI

Memoriał Piotra Nurowskiego

DATA: 25 WRZEŚNIA 2011

Dystans:42 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Czas brutto

Bronowicki Ryszard

411

M61/5

3:27:49

3:28:13

Kuczyński Piotr

656

M51/43

3:36:31

3:37:59

 

 

2 Cross Swar  01.10.2011

Miejscowość: Swarzędz

 

Dystans: 10,4 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas netto

Czas brutto

Kuczyński Piotr

13

00:47:18

 

 

Biegnij Warszawo    02.10.2011

Miejsce: Warszawa

Dystans: 10km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas

Łuczak Adrianna

4339

K20/208

57:06

Szkuta Michał

4343

M30/1515

57:07

Marszałkiewicz Joanna

4972

K30/230

58:53

Funka Andrzej

4982

M50/209

58:54

 

I Bieg Papieski

Miejscowość: Pniewy

Data: 02.10.2011

Dystans: 5 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Kat/miejsce

Czas

Judek Natalia

K17-35/1

Siuba Rozalia

K17-35/6

Szofer Adam

M17-35/24

Bronowicki Ryszard

M36+/9

 

 

I Dziesiątka Lwówecka Bieg Powstańczy 08.10.2011

Miejscowość: Lwówek Wlkp

Dystans: 10 Km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas

Szofer Adam

30

53:45

Pięta Karol

31

53:45

Funka Andrzej

33

54:33

Bronowicki Ryszard

34

54:34

 

 

I Dycha drzymały

Rakoniewice, dn.09.10.2011

Dystans: 10 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Klimczyk Roman

70

M30/22

38:23

Michał Szkuta

207

M30/71

42:38

Kuczyński Piotr

231

M50/36

43:39

Bronowicki Ryszard

238

M60//2

43:53

Raczkowiak Grzegorz

247

M20/67

44:06

Barański Jacek

263

M20/74

44:31

Judek Natalia

365

K20/6

47:14

Szofer Adam

423

M20/106

48:24

Perz Marzenna

454

K40/5

49:57

Sadowski Piotr

524

M30/184

51:47

Łuczak Adrianna

589

K20/16

54:53

Funka Andrzej

604

M50/75

55:27

Marszałkiewicz Joanna

605

K30/25

55:27

Stroński Tomasz

678

M40/112

1:00:32

Kabza Grzegorz

693

M40/116

1:03:04

 

 

12.Poznań Maraton     16.10.2011

Dystans: 42,2 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Pięta Karol

791

M18/151

3;29;09

Kuczyński Piotr

1503

M55/52

3:44:27

Marchewka Marek

1546

M50/130

3:47:08

Feliński Krzysztof

2008

M30/752

3:55:24

Perz Marzenna

3583

K40/36

4:31:03

Bronowicki Ryszard

3584

M60/72

4:31:06

Raczkowiak Grzegorz

3585

M18/647

4:31:05

Funka Andrzej

3586

M50/290

4:33:24

Szkuta Michał

3589

M30/1286

4:33:25

 

 

I Samsung Półmaraton    23.10.2011.

Miejscowość: Szamotuły

Dystans: 21,1 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Kuczyński Piotr

150

M50/21

1:36:04

Szofer Adam

315

M20/62

1:49:57

Szkuta Michał

392

M30/130

1:57:17

Łuczak Adrianna

393

K20/22

1:57:17

 

 

I Bieg Eliminator Finał

Miejscowość: Poznań

Data:  2011.10.29

Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas

Kuczyński Piotr

26

M50/2

20:03

__________________________________________________________________________________

 

VII Międzynarodowy Kościański Półmaraton im. dra Henryka Florkowskiego

Data: 2011-11-06

Miejscowość : Kościan

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas

Klimczyk Roman

138

M30-39/48

1:30:17

Pięta Karol

172

M18-29/43

1:32:12

Kuczyński Piotr

221

M55-59/12

1:35:45

Bronowicki Ryszard

271

M60-64/7

1:38:32

Marzenna Perz

655

K40-49/12

1:55:10

Joanna Marszałkiewicz

856

K30-39/52

2:11:06

Funka Andrzej

857

M50-54/72

2:11:06

 

 

1 LUBOŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI    11.11.2011

Miejscowość: Luboń

Dystans  10 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas

Czas brutto

Marzenna Perz

182

K40/2

49:28

49:34

 

 

III Grand Prix Poznania edycja I,  12.11.2011r.

Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas

Kuczyński Piotr

115

M50/7

20:20

Raczkowiak Grzegorz

135

M20/48

20:30

Bronowicki Ryszard

170

M60/1

21:10

Barański Jacek

287

M16/36

23:02

Perz Marzenna

356

K40/4

24:32

Funka Andrzej

480

M50/27

27:02

 

Lizbona     04.12.2011.

Dystans: 42,2 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas

Bronowicki Ryszard

343

M60/4

3:29:34

Pięta Karol

369

M20/164

3:31:35

Kuczyński Piotr

392

M55/21

3:33:18

Pięta Szymon

1274

M20/432

5:01:11

 

 

Półmaraton Św. Mikołajów    2011.12.04

Toruń

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas netto

Czas brutto

Raczkowiak Grzegorz

467

M1/127

1:43:50

1:45:52

Barański Jacek

600

M1/154

1:47:07

1:49:39

Perz Marzenna

976

K2/21

1:57:25

1:58:44

Łuczak Adrianna

1514

K1/154

2:15:28

2:18:00

Funka Andrzej

1555

M4/152

2:17:17

2:19:51

Szkuta Michał

1557

M2/520

2:17:19

2:19:51

Marszałkiewicz Joanna

1558

K1/104

2:17:20

2:19:52

 

 

III Grand Prix Poznania edycja II    10.12.2011r.

Dystans: 5km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas netto

Czas brutto

Raczkowiak Grzegorz

106

M20/40

20:13

20:13

Kuczyński Piotr

115

M50/10

20:44

20:47

Bronowicki Ryszard

223

M60/3

22:13

22:16

Perz Marzenna

370

K40/3

25:05

25:08

Funka Andrzej

486

M50/33

27:23

27:56

 

 

XXVII Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy im. Ryszarda Burgiela

Miejscowość: Poznań

Dnia 31.12.2011r.

Dystans: 10,8 km

Nazwisko i imię

Miejsce open

Miejsce w kat

Czas netto

Czas brutto

Kuczyński Piotr

92

M50/12

47:23

47:43

Bronowicki Ryszard

99

M60/3

47:38

47:58

Raczkowiak Grzegorz

104

M20/28

47:46

48:06