Sprawdź najnowsze wpisy:

Głównym celem tego zestawienia jest pokazanie pracy wykonanej przez biegaczy z naszego Klubu podczas zawodów biegowych.  Tabele z wykazem biegów, w których brali udział poszczególni członkowie klubu w 2011 roku są uszeregowane według przebiegniętego dystansu łącznie na wszystkich zawodach przez każdego biegacza, oddzielnie dla kobiet i mężczyzn. W przypadku kiedy liczba przebiegniętych kilometrów była identyczna dla dwóch lub więcej biegaczy, o kolejności decydował uzyskany czas (liczba punktów wg. kalkulatora VolkeraDuerrea). Punkty są wyliczone tylko dla najlepszego wyniku na danym dystansie.  Oczywiście są w klubie biegaczki i biegacze, którzy biegają podczas treningów, ale jeszcze nie wzięli udziału  w żadnych zawodach. Oni oczywiście też wykonali pracę, ale niestety nie można jej udokumentować.

Zdaję sobie sprawę, że zestawienie nie jest doskonałe, dlatego jeśli stwierdzisz, że jakaś informacja jest nieścisła lub nieprawdziwa proszę o wiadomość w celu poprawienia.

Rysiek

 

 

 

KOBIETY

1. Adrianna Łuczak

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas netto

Punkty

19.02.2011 Trzemeszno IX Zimowy Bieg Trzech Jezior

15

531

12

01:33:33  
19.03.2011 Poznań VII Bieg Maniacka Dziesiątka

10

1256

53

00:57:38  
03.04.2011 Poznań 4 Poznań Półmaraton

21,1

3247

201

02:24:10  
09.04.2011 Gniezno IX Bieg Europejski

10

588

26

00:56:40  
16.04.2011 Kraków VI Mini Maraton im. Piotra Gładkiego

4,2

372

 

00:22:27 10,27
08.05.2011 Pszczew XXVIII Pszczewska Dwudziestka

21,1

135

8

02:11:25  
14.05.2011 Bolewice I Bieg Uliczny im. Arkadego Fiedlera

10

34

2

00:51:18  
21.05.2011 Myślibórz XXII Dziesiątka Myśliborska

10

118

7

00:54:50  
29.05.2011 Janowiec Wlkp. XXIII Ogólnopolski Bieg im. Tomasza Hopfera

10

191

9

00:57:12  
12.06.2011 Grodzisk Wlkp. V Grodziski Półmaraton Słowaka

21,1

1563

51

02:20:55  
18.06.2011 Stargard Szczeciński 5 Międzynarodowy Bieg Uliczny

10

313

12

00:55:28  
03.07.2011 Jarosławiec XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży

15

629

22

01:35:07  
09.07.2011 Cottbus – Zielona Góra XIX Bieg Sztafetowy od Ratusza do Ratusza

100 (15,2)

54

08:32:37  
30.07.2011 Kazimierz Biskupi VII Bieg pod tysiącletnimi dębami

15

159

01:25:42 12,32
07.08.2011 Opalenica XX Bieg Opalińskich

10

175

12

00:54:06 13,25
27.08.2011 Nowy Tomyśl Chyża Dziesiątka 

10

306

14

00:57:32  
04.09.2011 Piła XXI Półmaraton Philipsa

21,1

1702

51

02:08:45  
10.09.2011 Zielona Góra XXVI Nocny Bieg Bachusa

10

232

6

00:54:55  
02.10.2011 Warszawa Biegnij Warszawo

10

4339

208

00:57:06  
09.10.2011 Rakoniewice Dycha Drzymały

10

589

16

00:54:53  
23.10.2011 Szamotuły I Samsung Półmaraton

21,1

393

22

01:57:17 15,17
04.12.2011 Toruń IX Półmaraton św. Mikołajów

21,1

1514

97

02:15:28  

Razem

301,0

X

51,01

 

 

2. Marzenna Perz (w klubie od 01.06.2011)

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans

Miejsce

M-ce kat

Czas netto

Czas

Punkty

29.05

Janowiec

XXIII Ogólnopolski Bieg im .T Hopfera

10

181

6

 

55:31

 

19.06

Poznań

Xiv Bieg Piastowski

6,9

38

 

 

35:56  
12.06

Grodzisk

V Grodziski Półmaraton Słowaka

21,1

1329

19

2:05:49 2:07:49  
3.07

Zielona Góra

I Cross Zielonogórski Parszywa Dwunastka

12

8

6

1:09:11

1:09:22  
17.07

Wałcz

I Wałecki bieg filmowy

10

156

4

 

53:04  
24.07

Sosnówka k. Jeleniej Góry

IX Bieg Górski Do Dobrego Źródełka

 

7,4

83

3

 

51:08  
30.07

Bielawa

III Bieg po Schodach Wieży Kościoła

300stopni

88

1

 

02:31:19  
31.07

Bielawa

Bieg Masowy Ulicami Bielawy

10

161

4

50:45

50:45  
7.08

Opalenica

XX  Bieg Opalińskich

10

152

6

 

51:01  
14.08

Puszczykowo

I Puszczykowski Bieg Przełajowy

7,5

27

3

 

36:43  
20.08

Osieczna

III Bieg Borków Osieczna

12

2

1

 

1:03:08  
21.08

Widziszewo

XXV Bieg Przyjazni

5

19

2

 

24:21 16,65
27.08

Góra

II Bieg z Policją

10

156

3

49:57

49:57  
27.08

Nowy Tomyśl

Chyża Dziesiątka

10

13

3

 

51:07  
10.09

Zielona Góra

XXVI Nocny Bieg Bachusa

10

168

4

49:48

50:00  
18.09

Świebodzin

Świebodzińska 10-tka Reaktywacja

 

10

160

8

49:20

49:25 19,75
25.09

Zbąszyń

XXIV Bieg Zbąskich

21,1

288

16

 

1:55:46 16,06
9.10

Rakoniewice

Dycha Drzymały XVII Mistrzostwa

10

454

5

49:36

49:57  
16.10

Poznań

12 Poznań Maraton

42,2

3594

36

4:31:03

  9,97
11.11

Luboń

Luboński  Bieg Niepodległości

10

182

2

49:28

49:34  
12.11

Poznań

III GRAD PRIX Poznania w biegach

5

356

4

 

24:32

24:44  
04.12

Toruń

Bieg Świętych Mikołajów

21,1

976

21

1:57:25

1:58:44  
10.12

Poznań

III GRAD PRIX Poznania

5

370

33

27:23

27:56  

 

266,3

  62,43

 

3. Joanna Marszałkiewicz

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans  km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas netto

Punkty

19-03-2011

Poznań

Maniacka Dziesiątka

10

1292

69

0:58:43

 

03-07-2011

Jarosławiec

Bieg  Po plaży

15 

640

25

1:37:15

6,37

07-08-2011

Opalenica

Bieg Opaliński

10 

232

 

1:07:44

 

27-08-2011

Nowy Tomyśl

Chyża 10tka

10 

364

20

1:03:52

 

18-09-2011

Świebodzin

świebodzińska 10tka

10 

224

17

0:58:22

 

25-09-2011

Zbąszyń

Półmaraton Zbąski

21,1

443

33

2:38:13

 

02-10-2011

Warszawa

Biegnij Warszawo

10

4955

230

 

 

09-10-2011

Rakoniewice

Dycha Drzymały

10 

605

25

0:55:27

11,83

06-11-2011

Kościan

Kościan Półmaraton

21,1

852

39

2:11:06

9,04

04-12-2011

Toruń

Bieg  Św.Mikołajów

21,1

1558

104

2:17:20

 

Razem

138,3

X

27,24

 

 4. Judek Natalia

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas

Punkty

27.08.2011

Nowy Tomyśl Chyża 10

10

 

        2

0:48:08

 

02.10.2011

Pniewy I Bieg Papieski

5

 

1

 

 

09.10.2011

Rakoniewice I Dycha Drzymały

10

365

6

0:47:14

23,54

Razem

25

X

X

X

23,54

5. Burkowska Kamila

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas

Punkty

27.08.2011

Nowy Tomyśl Chyża 10

10

25

1:11:44

3,02

 

6. Siuba Rozalia

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas

Punkty

02.10.2011

Pniewy I Bieg Papieski

5

6

 

 

MĘŻCZYŹNI

1. Piotr Kuczyński

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans

Miejsce

M-ce kat

Czas

Punkty

08.01.2011

Poznań II GP Poznania III Bieg

5

 

5

00:22:35

 

27.01.2011 Poznań II GP Poznania IV Bieg

5

 

3

00:20:37 26,41
19.02.2011 Trzemeszno IX Zimowy Bieg Trzech Jezior

15

 

16

01:06:35  
26.02.2011 Poznań II GP Poznania V Bieg

5

 

4

00:20:44  
12.03.2011 Poznań II GP Poznania VI Bieg

5

 

2

00:20:38  
19.03.2011 Poznań VII Maniacka Dziesiątka

10

 

29

00:42:55  
03.04.2011 Poznań 4 Poznań Półmaraton

21,1

 

11

01:34:55  
10.04.2011 Dębno 38 Maraton Dębno

42,2

 

14

03:20:58 28,02
16.04.2011 Poznań II GP Poznanie VII Bieg

5

 

6

00:19:50 28,03
17.10.2011 Kraków 10. Cracovia Maraton

42,2

 

104

03:41:33  
19.06.2011 Oborniki Bieg o Puchar Złotej pyry

21,1

 

01:39:58  
26.06.2011 Owińska 2 Cross Dziewicza Góra

10,8

 

00:50:46  
17.07.2011 Pobiedziska XXII Bieg Władysława Jagiełły

21,1

 

12

01:40:03  
30.07.2011 Kazimierz Biskupi VII Bieg pod Tysiącletnimi Dębami

15

 

01:08:11  
07.08.2011 Opalenica XX Bieg Opalińskich

10

 

12

00:43:30 25,13
15.08.2011 Kobylin 20 Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

15

 

16

1:06:33  
27.08.2011 Nowy Tomyśl Chyża Dziesiątka

10

 

16

00:44:33  
04.09.2011 Piła 21 Międzynarodowy Półmaraton Philipsa

21,1

 

40

01:37:56  
11.09.2011 Wrocław 29 Hasco–lec Maraton

42,2

 

9

03:41:16  
17.09.2011 Gniezno 34 Bieg Lechitów

21,1

 

16

01:38:03  
25.09.2011 Warszawa 33 Maraton Warszawski

42,2

 

43

03:37:59  
01.10.2011 Swarzędz 2 Cross Swar

10,4

 

00:47:18  
09.10.2011 Rakoniewice Dycha Drzymały

10

 

26

00:43:51  
16.10.2011 Poznań 12 Poznań Maraton

42,2

 

51

03:47:51  
23.10.2011 Szamotuły I Półmaraton Samsunga

41,1

 

21

01:36:14  
29.10.2011 Poznań Eliminator

5

 

2

00:23:01  
06.11.2011 Kościan 7 Międzynarodowy Półmaraton

21,1

 

12

01:35:45  
12.11.2011 Poznań III GP Poznania I Bieg

5

 

7

00:20:20  
04.12.2011 Lizbona 26. Maratona de Lisboa

42,2

 

21

03:33:18  
10.12.2011 Poznań III GP Poznania II Bieg

5

 

10

00:20:47  
31.12.2011 Poznań XXVII Bieg Sylwestrowy

10,8

 

12

00:47:43  

Razem

552,8

X

135,47
                 

 

2. Ryszard Bronowicki

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans

[km]

Miejsce

Miejsce w kat

Czas netto

Czas

Punkty

19.02.2011

Gołąbki

IX Zimowy Bieg Trzech Jezior – Trzemeszno

15

218

9

01:11:24

01:11:48

 

19.03.2011

Poznań

VII Bieg „Maniacka Dziesiątka”

10

677

13

00:46:37

00:48:18

 

10.04.2011

Dębno

38. MARATON

42,2

740

32

4:43:02

4:43:02

 

17.04.2011

Kraków

X Cracovia Maraton 2011

42,2

151

4

3:30:43

3:30:55

 

15.05.2011

Bydgoszcz

Maraton Metropolii Bydgoszcz-Toruń

21,1

39

23

01:39:54

01:39:58

 

11.06.2011

Ozorków

III Supermaraton

50

7

4:24:00

4:24:00

 

3.07.2011

Jarosławiec

XXI Międzynarodowy Bieg po plaży

15

338

5

01:15:59

01:16:35

 

9.07.2011

Cottbus- Zielona Góra

XIX Bieg Szafetowy – 100 km

26,4

56

 

 

8:32:37

 

17.07.2011

Pobiedziska

22. Bieg Władysława Jagiełły

21,1

141

7

 

1:45:12

 

30.07.2011

Kazimierz Biskupi

7. Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami

15

57

01:09:32

27,26

18.09.2011

Świebodzin

Świebodzińska Dziesiątka

10

103

3

00:44:06

00:44:19

 

25.09.2011

Warszawa

33. Maraton Warszawski

42,2

411

5

3:27:49

3:28:13

24,89

02.10.2011

Pniewy

I Bieg Papieski

5

9

 

8.10.2011

Lwówek

I „10” – tka Lwówecka

10

 

 

 

 

 

09.10.2011

Rakoniewice

 

10

238

2

43:53

44:09

24,35

16.10.2011

Poznań

XII Poznań Maraton

42,2

3584

72

4:31:06

4:34:23

 

6.11.2011

Kościan

VII Międzynarodowy Kościański Półmaraton

21,1

271

7

 

1:38:32

24,42

12.11.2011

Poznań

III GP Poznania I Edycja

5

170

1

21:10

21:21

22,43

4.12.2011

Lizbona

Maratona de Lisboa

42,2

 

 

 

 

 

10.12.2011

Poznań

III GP Poznania II Edycja

5

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

123,35

Razem

 

 

450,7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 3. Michał Szkuta

Lp.

Data

Miejscowość Nazwa biegu

Dystans  km

Miejsce open

Miejsce w kat.

Czas netto

Czas brutto

Punkty

1.

19.02.2011 r.

Trzemeszno IX Zimowy Bieg Trzech Jezior

15

530

150

01:33:33

01:34:00

 

2.

19.03.2011 r.

Poznań VII Bieg Maniacka Dziesiątka

10

538

180

00:44:36

00:46:16

 

3.

03.04.2011 r.

Poznań 4 Poznań Półmaraton

21.1

3246

1025

02:24:10

02:25:54

 

4.

09.04.2011 r.

Gniezno IX Bieg Europejski

10

589

181

00:56:41

00:57:00

 

5.

17.04.2011 r.

Kraków X Cracovia Maraton

42.2

1701

567

03:58:55

04:00:43

14,54

6.

08.05.2011 r.

Pszczew XXVIII Pszczewska Dwudziestka

21.1

134

?

02:11:00

02:11:00

 

7.

14.05.2011 r.

Bolewice I Bieg Uliczny im. Arkadego Fiedlera

10

19

8

00:41:08

00:41:08

 

8.

21.05.2011 r.

Myślibórz XXII Dziesiątka Myśliborska

10

117

30

00:54:49

00:54:49

 

9.

29.05.2011 r.

Janowiec Wlkp. XXIII Ogólnopolski Bieg im. Tomasza Hopffera

10

140

33

00:48:46

00:48:46

 

10.

12.06.2011 r.

Grodzisk Wlkp. V Grodziski Półmaraton Słowaka

21.1

542

89

01:43:50

01:44:46

20,11

11.

18.06.2011 r.

Stargard Szczeciński 5 Międzynarodowy Bieg Uliczny

10

312

43

00:55:28

00:55:28

 

12.

03.07.2011 r.

Jarosławiec XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży

15

332

99

01:15:51

01:16:27

 

13.

09.07.2011 r.

Cottbus–Zielona Góra Bieg sztafetowy od Ratusza do Ratusza

100 (29,6)

54

?

08:32:37

08:32:37

 

14.

30.07.2011 r.

Kazimierz Biskupi VII Bieg pod tysiącletnimi dębami

15

52

?

01:08:11

01:08:11

24,26

15.

07.08.2011 r.

Opalenica XX Bieg Opalińskich

10

90

15

00:45:39

00:45:39

 

16.

27.08.2011 r.

Nowy Tomyśl Chyża Dziesiątka

10

113

38

00:45:16

00:45:16

 

17.

04.09.2011 r.

Piła 21 Półmaraton Philipsa

21.1

862

356

01:47:45

01:48:54

 

18.

10.09.2011 r.

Zielona Góra XXVI Nocny Bieg Bachusa

10

231

74

00:54:55

00:55:07

 

19.

02.10.2011 r.

Warszawa Biegnij Warszawo

10

4343

1515

00:57:07

00:57:07

 

20.

09.10.2011 r.

Rakoniewice Dycha Drzymały

10

207

71

00:42:38

00:43:06

26,99

21.

16.10.2011 r.

Poznań 12 Poznań Maraton im. M. Frankiewicza

42.2

3589

1286

04:33:25

04:34:30

 

22.

23.10.2011 r.

Szamotuły I Samsung Półmaraton

21.1

392

130

01:57:17

01:57:32

 

23

04.12.2011

Toruń IX Bieg Św. Mikołajów

21,1

1557

520

02:17:19

02:19:51

 

Razem

395,6

X

85,9

 

 

4. Karol Pięta

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans

[km]

Miejsce

Miejsce w kat

Czas netto

Czas

Punkty

 

Poznań

IV Poznań Półmaraton

21,1

735

238

01:41:01

01:42:58

 

1.05.2011

Oborniki

I Bieg Papieski

10

30

14

00:42:45

 

 

8.05.2011

Pszczew

XXVIII Półmaraton Pszczewska Dwudziestka

21,1

41

7

01:34:03

01:34:19

 

14.05.2011

Bolewice

I Bieg Uliczny im. Arkadego Fiedlera

10

13

 

00:39:33

 

 

18.06.2011

Oborniki

IV Bieg Złotej Pyry

21,1

39

23

01:39:54

01:39:58

 

3.07.2011

Jarosławiec

XXI Międzynarodowy Bieg po plaży

15

213

49

01:10:16

01:10:52

 

1.08.2011

Opalenica

XX Bieg Opalińskich

10

52

13

00:41:35

00:41:39

 

15.08.2011

Kobylin

XX Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

15

101

17

01:05:59

01:06:08

27,26

27.08.2011

Nowy Tomyśl

I Chyża Dziesiątka

10

77

34

00:43:00

00:43:02

27,02

18.09.2011

Świebodzin

Świebodzińska Dziesiątka

10

89

36

00:42:37

00:42:51

 

25.09.2011

Zbąszyń

XXIV Ogólnopolski Bieg Zbąskich

21,1

69

18

01:33:41

01:34:05

 

8.10.2011

Lwówek

I „10” – tka Lwówecka

10

31

 

00:53:44

 

 

16.10.2011

Poznań

XII Poznań Maraton

42,2

791

151

03:29:09

03:30:11

24,29

6.11.2011

Kościan

VII Międzynarodowy Kościański Półmaraton

21,1

172

43

01:31:52

01:32:12

31,18

11.11.2011

Oborniki

II Bieg Niepodległościowy

13

 

 

 

 

 

4.12.2011

Lizbona

Maratona de Lisboa

42,2

369

164

3:31:35

 

 

Razem                                                                                                                       292,9 km

109,75

 

5. Andrzej Funka

Data Miejscowość Nazwa bieguA- trasa atestowana Dys-tans km Miejsce Miejsce w kat. Czas netto Punkty
19.03.   2011 Poznań VII Maniacka Dziesiątka „A” 10 1291 150 58.42  
14.05. 2011 Bolewice I Bieg Uliczny im. A. Fiedlera 10   6 51.18  
3.07. 2011 Jarosławiec XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży 15 641 95 1.37.16  
9.07. 2011 Cottbus- Z.Góra XIX Bieg Sztafetowy 100  (2,8) 56   8.32.37  
30.07. 2011 Kazimierz Biskupi VII Bieg pod Tysiącletnimi Dębami 15 160   1.25.42 9,58
7.08. 2011 Opalenica XX Bieg Opalińskich 10 233   1.07.44  
4.09. 2011 Piła XXI Półmaraton Philipsa Piła   „A” 21,1 1703 171 2.08.46 8,06
18.09. 2011 Świebodzin Świebodzińska Dziesiątka 10 233 23 58.22  
25.09. 2011 Zbąszyń XXIV Bieg Zbąskich V Półmaraton    „A” 21,1 442 58 2.38.13  
2.10. 2011 Warszawa Biegnij Warszawo  „A” 10 4982 209 58.54  
8.10. 2011 Lwówek Wlkp Pierwsza „10” Lwówecka 10 33   54.34  
9.10. 2011 Rakoniewice Pierwsza Dycha Drzymały   „A” 10 604 75 55.27 9,39
16.10. 2011 Poznań XII Maraton Poznański im. M. Frankiewicza  „A” 42, 2 3586 290 4.33.24 8,01
6.11. 2011 Kościan VII Półmaraton im. Dra H.Florkowskiego „A” 21,1 857 72 2.11.06  

12.11. 2011

Poznań

III Grand Prix Poznania bieg I

5

480

28

27.02

8,05

 

Poznań

III Grand Prix Poznania bieg II

5

486

33

27.23

8,05

Razem

 

 

218,3

 

 

 

43,09

 

6. Grzegorz Raczkowiak

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas

Punkty

14.05.2011 Bolewice Biegi im Arkadego Fiedlera 9,5 14 8 ?? 40:40’’  
14.06.2011 Grodzisk V Półmaraton Słowaka 21.1 1329 169 2:05:48  
19.06.2011 Poznań XIV Bieg Piastowski 6,9  12 11 28:15’’  
03.07.2011  Jarosławiec XXI Międzynarodowy Bieg Po Plaży 15 336 64 1:16:32  15,58
17.07.2011 Wałcz I Bieg Filmowy 10 63 14 43:20  
30.07.2011 Bielawa III Bieg po schodach 300 33 19    
31.07.2011 Bielawa Otwarty Bieg Ulicami Bielawy 10  142 37 50:45  
14.08.2011 Puszczykowo I Cross Puszczykowski 7,5 13 13 31:44  
20.08.2011 Osieczna Bieg Borków 12 10 10 51:49’’  
21.08.2011 Widziszewo Bieg Przyjaźni 10 29 8 42:13’’ 27,93
27.08.2011 Nowy Tomyśl I Chyża Dycha 10 70 32 42:47’’  
11.09.2011 Zielona Góra XXVI Nocny Bieg Bahusa 10 166 51 49:59’’  
18.09.2011 Świebodzin Świebodzińska dziesiątka 10  95 39 43:07’’  
25.09.2011  Zbąszyń V pólmaraton, XXIV Bieg Zbąskich 21.1 196 42 1:46:27 18,43
09.10.2011 Rakoniewice Dycha Drzymały 10  826 240 44:26’’  
16.10.2011 Poznań XII Poznań Maraton 42.2 3585 647 4:34:29 8,33
12.11.2011 Poznań III GP Poznania I Edycja 135 7 20:30  
10.12.2011 Poznań III GP Poznania II Edycja 5 106 40 20:13  
  162,8

X

70,27

 

7. Marek Marchewka

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas

Punkty

19.03.2011

Poznań Maniacka 10

10

619

64

45:49

 

03.04.2011

Poznań IV Półmaraton Poznań

21,1

769

40

01:43:24

 

14.05.2011

Bolewice Bieg o Puchar Wójta

10

3

0:40:56

 

12.06.2011

Grodzisk Półmaraton Słowaka

21,1

412

23

01:39:16

23,77

18.09.2011

Świebodzin I Świebodzińska 10

10

98

13

0:43:10

25,83

25.09.2011

Zbąszyń XXIV Bieg Zbąskich

21,1

117

8

1:39:29

 

16.10.2011

Poznań 12 Poznań Maraton

42,2

1546

130

3:47:08

17,83

Razem

135,5

X

X

X

67,43

  

8. Piotr Sadowski

Lp.

Data

Lokalizacja

Nazwa biegu

Dystans   [km]

M-ce Open

M-ce kat.

Czas

Punkty

1

19.03.2011

Poznań

7. Maniacka 10

10

1433

136

0:52:39

 

2

03.04.2011

Berlin

31st Vatenfall Berlin Halfmaraton

21,1

20250

12512

2:11:14

 

3

16.04.2011 Warszawa

3.Bieg Dookoła ZOO

10

297

128

0:48:42

16,38

4

04.06.2011 Łagów

17.Bieg Łagowskiego Lata

10

73

54

0:52:18

 

5

12.06.2011 Grodzisk

5.Półmaraton Słowaka

21,1

1147

197

1:59:46

11,21

6

30.07.2011 Warszawa

21.Bieg Powstania Warszawskiego

10

2002

737

1:03:31

 

7

27.08.2011 Nowy Tomyśl
  1. Chyża 10

10

224

79

0:51:31

 

8

25.09.2011 Zbąszyń

24.Ogólnopolski Bieg Zbąskich

21,1

335

124

2:00:04

 

9

09.10.2011 Rakoniewice

1.Dycha Drzymały

10

524

184

0:51:47

 

Razem

123,3

X

X

X

27,59

 

9.  Krzysztof Feliński

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas

Punkty

07.08.2011

Opalenica XX Bieg Opalińskich

10

121

24

0:48:24

 

18.09.2011

Świebodzin I Świebodzińska 10

10

111

24

0:44:41

22,79

25.09.2011

Zbąszyń XXIV Bieg Zbąskich

21,1

147

57

1:42:22

21,22

16.10.2011

Poznań 12 Poznań Maraton

42,2

2008

752

3:55:24

15,45

Razem

83,3

X

X

X

59,46

 

10. Szymon Pięta

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas

Punkty

14.05.2011

Bolewice Bieg o puchar Wójta

10

12

0:51:09

 

15.08.2011

Kobylin XX Bieg im Marszałka Piłsudskiego

15

233

 

1:24:18

10,32

27.08.2011

Nowy Tomyśl Chyża 10

10

314

93

1:04:21

4,51

04.12.2011

Lizbona Maratona de Lisboa

42,2

1274

432

5:01:11

4,96

Razem

77,2

X

X

X

19,97

 

11. Roman Klimczyk

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas

Punkty

 

   

 

 

 

 

 

30.07.2011

Kazimierz Biskupi Bieg Pod Dębami

15

13

1:01:46

34,01

27.08.2011

Nowy Tomyśl Chyża 10

10

33

10

0:39:36

 

07.08.2011

Opalenica XX Bieg Opalińskich

10

36

7

0:39:44

 

09.10.2011

Rakoniewice I Dycha Drzymały

10

70

22

0:38:32

38,3

25.09.2011

Zbąszyń XXIV Bieg Zbąskich

21,1

71

26

1:34:20

28,48

Razem

66,1

X

X

X

100,79

 

12. Adam Szofer

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas

Punkty

2011-08-07

Opalenica

XX Bieg Opalińskich

10

172

33

53:47

 

2011-08-27

Nowy Tomyśl

I Nowotomyski Bieg Chyża Dziesiątka

10

223

67

51:30

 

2011-10-02

Pniewy

I Bieg Papieski ulicami Pniew

 

 

22:45

17,01

2011-10-08

Lwówek

I Dziesiątka Lwówecka

10

30

 

53:45

 

2011-10-09

Rakoniewice

I Dycha Drzymały

10

423

106

48:51

16,78

2011-10-23

Szamotuły

I Samsung Półmaraton

21,1

315

62

1:50:11

16,07

Razem

66,1

X

X

X

49,86

 

13.  Jacek Barański

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas

Punkty

09.10.2011

Rakoniewice I Dycha Drzymały

10

263

74

0:44:31

23,11

12.11.2011

Poznań III GP Poznania I Edycja

5

287

36

0:23:02

16,19

04.12.2011

Toruń Bieg Św. Mikołajów

21,1

600

154

1:47:07

17,83

Razem

36,1

X

X

X

57,13

 

14. Jarosław Grządzielski                         

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas

Punkty

28.08.2011

Nowy Tomyśl Chyża 10

10

170

27

49:05

15,87

09.07.2011

Cottbus-Zielona Góra XIX Bieg Sztafetowy Od Ratusza do Ratusza

100 (26)

54

8:32:37

 

Razem

36,0

X

X

X

15,87

 

15. GRZEGORZ  KABZA

Rolkarz, Biegacz

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans

Miejsce

Miejsce w kat

Czas netto

Czas

Punkty

03.04.2011 Poznań 4 Poznań Półmaraton

21.1

46   rolki 6 00:47:12 00:47:12  
14.05.2011 Bolewice I Otwarty Bieg Uliczny o Puchar  Wójta Gminy Miedzichowo                 

10

       bieg 9 00:41:45 00:41:45  
18.06.2011 Stargard Szczeciński II Bieg Uliczny Na Rolkach

10

6     rolki   00:21:17 00:21:17  
18.06.2011   Stargard Szczeciński V Międzynarodowy Bieg Uliczny o  „BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ”

10

314 bieg 25 00:55:28 00:55:17  
26.06.2011 Osiecznica IV Skate-Maraton Borów Dolnośląskich

42.2

84   rolki 29     01:30:19 01:30:19  
02.07.2011 Kamionki/k.Giżycka II Mazurski,Amatorski Półmaraton Rolkarski o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Giżycko

~23.2

38   rolki 28  00:57:05 00:57:05  
07.08.2011 Wieleń XXXII Masowy Bieg im.JózefaNojiego w Wieleniu

~14.6

3     rolki 3    00:29:36 00:29:36  
27.08.2011 Nowy Tomyśl ,,Chyża Dziesiątka” I Nowotomyski Bieg Uliczny

10

118 bieg 16  00:45:53 00:45:53 20,65
25.09.2011 Zbąszyń XXIV OGÓLNOPOLSKI BIEG ZBĄSKICH

21.1

1     rolki 1   00:51:00 00:51:00  
09.10.2011 Rakoniewice I Dycha Drzymały

10

693 bieg 116 01:03:04 01:03:04  

Razem bieg

30

X

20,65

Razem rolki

142,2

X

 

 

16. DamianNaporowski

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas

Punkty

27.08.2011

Nowy Tomyśl  Chyża 10

10

113

40

45:30

21,31

 

17.  Łukasz Funka

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas

Punkty

27.08.2011

Nowy Tomyśl Chyża 10

10

270

80

0:56:20

8,73

 

18. Tomasz Stroński

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas

Punkty

09.10.2011

Rakoniewice  I Dycha Drzymały

10

678

112

1:00:32

6,18

 

19. Karol Zając

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas

Punkty

27.08.2011

Nowy Tomyśl Chyża 10

10

302

88

1:00:59

5,96

 

20. Waldemar Pięta

Data

Miejscowość

Nazwa biegu

Dystans km

Miejsce

Miejsce w kat

Czas

Punkty

27.08.2011

Nowy Tomyśl Chyża 10

10

319

41

1:12:41

2,27