Sprawdź najnowsze wpisy:

Jeśli jesteście zainteresowani wstąpieniem do naszego klubu, to znaczy, że podobnie jak i my pokochaliście bieganie.

Jesteśmy grupą pasjonatów aktywnego trybu życia, dla których samotne bieganie nie wystarczy i chcemy dzielić się swoją pasją z innymi poprzez wspólne treningi i wyjazdy na zawody, a także organizując imprezy biegowe mające na celu propagowanie biegania wśród mieszkańców Nowego Tomyśla i okolic. Jeśli podzielasz nasze zainteresowania serdecznie zapraszamy – przyłącz się do nas.

Sprawę przyjęcia reguluje nasz statut, a dokładnie jego §11:
1.Członkami zwyczajnymi mogą być osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych przyjęte przez Zarząd Klubu na podstawie pisemnej deklaracji. 2.Członkami uczestnikami mogą być osoby niepełnoletnie oraz osoby nie posiadające pełnej zdolności do czynności prawnych – za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych na podstawie pisemnej deklaracji w trybie określonym w ust. 1.

Najlepiej zacząć przygodę z naszym klubem poprzez przychodzenie na wspólne treningi, na które można umówić się za pośrednictwem Facebooka. Raz w miesiącu, w każdy pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 19.00  spotykamy się na zebraniu klubowym przy ulicy Wypoczynkowej 45. Możemy też bliżej się poznać na organizowanych przez nas wspólnych wyjazdach na biegi odbywające się poza Nowym Tomyślem. O naszych planach można przeczytać na naszej stronie klubowej, oraz na Facebooku. Pobierz formularz deklaracji przystąpienia do Nowotomyskiego Klubu Biegacza Chyży w formacie PDF Wydrukuj oraz wypełnij deklarację i dostarcz ją do klubu.

Każdego roku w Nowym Tomyślu i okolicach organizujemy imprezy biegowe: Olęderski Festiwal Biegowy i Chyża Dziesiątka oraz Rajdy Nordic Walking. Wstąp do naszego klubu, potrenuj i wystartuj w naszych barwach klubowych!!! To piękna idea – pobiec czując się współorganizatorem imprezy..

Zarząd NKB „Chyży” Nowy Tomyśl