Nasz  klub  reprezentowali:

Jola – nasz  nowy  nabytek,  trzeba  dodać  bardzo  dobry :),  Tomek,  Piotr, Rysiu, Romek,  Adam, Jacek  (w towarzystwie żony),  Asia,  Piotr,  Sławek ,  Marzenna oraz   Ola, która w  tym dniu  obchodziła  urodziny  i  był  to  jej  debiut  w biegu :).

Relacja  Sławka:

Niedzielny ranek o 8 startujemy integracja okolicznych klubów  startujemy ze Sylwią z Łabędzi. Około 8:30 Opalenica odbiór pakietów startowych i pięknie zaprojektowanych numerów startowych. Po klubowych zdjęciach wyjeżdżamy luksusowym autobusem do Grodziska. Po rozgrzewce start. Biegniemy asfaltem następnie szutrowa droga trochę polami trochę lasem. Jest dość duży upał start był o 10:30. Po pierwszych 3 km oznaczonych ładnymi tabliczkami z biegnącym ludzikiem co kilometr zaczyna być gorąco. Co pewien czas stoją lotne wodopoje znaczy rowerzystki z buteleczkami co sie bardzo przydaje. Następnie bieg lasem i trochę cienia. Końcówka to bieg przez Sielinko polną drogą do Opalenicy. Rekord na 10 km pobity o 3 minuty mimo morderczego upału. Na mecie akcja słoneczny patrol:) dobrze że biegacz, któremu pomagaliśmy doszedł do siebie. W budynku OSIR-u kiełbaska na ciepło, soczek i wyjazd do domu.

 

Nasz Ryszard  oczywiście  zbiera nagrody  🙂  na  wszystkich  zawodach  i  w  Opalenicy  również,  zajął III  miejsce  w swojej kategorii  GRATULUJEMY !!!

Dziękuję  bardzo  Adriannie i  Michałowi  za doping na  mecie i  zdjęcia  ;).

 

relacja Naszemiasto

foto relacja 

 Komentarze zablokowane.