Mamy już marzec, niby wiosna tuż tuż, a temperatura robi psikusy i spada sobie w najlepsze🥶. Biegaczkom i biegaczom to generalnie nie przeszkadza, bo wystarczy się odpowiednio ubrać i pogoda może nam naskoczyć😄. I tak było tym razem.

Pora marcowa oznacza porę na biegi z cyklu Tropem Wilczym🐾 pamięci Żołnierzy Wyklętych. Dokładna data upamiętnienia poległych za naszą wolność i odrzuconych przez tamtejszy system władzy to 1 marca.

I właśnie w tym okresie w całej Polsce organizowane są biegi, których główną ideą jest podtrzymanie pamięci o ludziach, którzy poświęcili wszystko, żebyśmy my dzisiaj mogli się spotkać i wspólnie pobiegać. Wszystko zorganizowane w sposób wzorowy przez lokalny hufiec ZHP. Nic tylko również należało wzorowo pobiec.

Tak też było. Samotny reprezentant NKB w osobie DZIKA GÓRSKIEGO przybył do Wolsztyna jako jednoosobowa jednostka specjalna do biegów szybkich i krótkich.

Przybył i wziął co swoje – pierwsze miejsce w kategorii OPEN na dystansie głównym 1963 m🥇. Ani napierająca konkurencja ani trudna aura nie mogły dzisiaj go zatrzymać💪. Kolejny udany biegowy dzień odhaczony👍.

Jedziemy dalej!🏃‍♂️